Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

arkadaslar bu catlatma ıgnesını ne zaman yapıo doktorlar.mesela ben kıstlıyım dogum kontrol hapını bıraktım olmadı.sımdı gıtsem once ılacmı vercek yoksa catlatcakmı*

arkadaslar bu catlatma ıgnesını ne zaman yapıo doktorlar.mesela ben kıstlıyım dogum kontrol hapını bıraktım olmadı.sımdı gıtsem once ılacmı vercek yoksa catlatcakmı*

canım oncelıkle kıstının yokolması gerek
sonra yumurta uyarıcı ılac kullanıyorsun yumurta olusup buyurse catlaması ıcın ıgne oluyorsun bu kadar

Benim bir sorum var.. Çatlatma iğnesi kist yapıyormuş bu doğrumu?

Kist nedir bilmezdim çatlatma iğnesinden 2 ay sonra kist bulundu..:bbo:

merhaba bende çatlatma iğnesiyle hamile kaldım şuan 6 aylık bir bebişim var . benim ilk çatlatma iğnemdi iki kutu birden yapıldı ve çok şükür o ay hamiştim,,, darısı sizlere..

ben bu ay göbekten iğne oldum.
bakalım beklemedeyımm..
pregnıl ıle ovitrelle arasındakı farkı bılen varmı???
gecen ay pregnıl kullandım
bu ay doktorum ovitrelle verdı göbekten.

kızlar test yaptım adetime bir hafta var.ikinci çizgi 2 dakkika sonra çıktı kalın pembe bir çizgi.iğne olduktan sonra hatalı pozitif sonuç verebiliyormuş.iğneyi ollı 8 gün oldu.kızlar acil cevap bekliyorum.çok merak ediyorum

arasında bir fark yok biri ucuz birti pahalı zuzum incisuyum ...

Süper yaa bence hamilesin kan testine git eczacılar imkansız diyor :asigim:

mrh kızlar siz hap kullanmadan mı direk çatlama iğnesi vuruldunuz?merak ettim doğrusu

gerçektenmi umutlandırdın beni ya kan testine gidemiyorum hastanaye gitmem dert neyse uzun mesele ucuz testlerden yaptım bu kadar erken çıkarnı?

Ne biliyim bence tekrar test yap..Belki erken döllendi Allahın takdiri..:sm_cool::sm_cool:Sabırsızlandım :roflol:

bu ay klomen kullandım 3 tane olmuş ve iğne oldum

ceylancım sağol bende klomen kullandım dün sonuncuyu içtim klomenle birlikte ovilliteyide yani iğneyi yazmıştı bu ayın 12 gel bakalım iğneyi burda yapcaz dedi.benim sana bir sorum daha olacak müsadenle...klomen ayın 9 biti o zamana kadar ilişki serbest dedi sonra iki gün yasak sonraki gün yani 12 gelceniz dedi.ama benim akıntım var çok değil ama huzursuz ediyor akıntı oluca yumurta çatlamıştır diyolar doğru mu?eğer öyleyse ilişkiye girbek mi iyi dr dinleyip girmmemek mi ne dersin?

osamniye ben yanıtlıyım.
çatlatma iğnesi vurulmaya gittiğimde çok akıntım vardı.yumurta alı gibi.
bende dra dedim çatladılar herhalde akıntım var diye.
o akıntı hormonların çalıştığını gösteriyomuş.
çok iyi dedi.
dru dinle ilişkiye girme.iğneden sonraki ilk ilişkide eşin 3 4 gün boşalmasın.spermler kuvvetlenir diyolar...

kızla bu arada çok yazmadım buraya.
1 ay klomen kullandımç
çatlatma iğnemi oldum.
veeee bu gün haöiş olduğumu öğrendim.
allah hepinize versin sevgilerrrr

kızla bu arada çok yazmadım buraya.
1 ay klomen kullandımç
çatlatma iğnemi oldum.
veeee bu gün haöiş olduğumu öğrendim.
allah hepinize versin sevgilerrrr

Süper yaa :hooray:Tebrikler ...
Ya bişey soracağım üstte olmak çokmu azaltıyor hamile kalma şansını varmı aranızda üstte hamile kalan

cangum yeni okudum yazdıklarını canım bilgilendirdiğin için sağol...çok şanslıymışsın süper yani inş. bizlerde sen gibi oluruz.Allahım sağlıcakla kucana almayı nasip etsinçAMıN...

teşekkürler arkadaşlar.
darısı herkezin başına.

üstte hamile kalınır tabiki.
bi arkadaşım banyo da kalmıştı.söylemesi ayıp.
yani ıslaksın sonuçta

ama şans azalabilir derin ilişkiyle şans daha yüksek diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…