Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Dün Dr.gittim Tek yumurta şansı azaltırmış Benim sadece Sağ tarafımda tek yumurtam vardı o yüzden yumurta oluşması için klomen verdi Çarş günü hastaneye gideceğim yine rapor çıkartılacak çatlatma iğneside olacağım kahverengi kokulu akıntı ise iltihapmış o yüzden ilaç verdi ve en önemliside hsg için birkaç gün sonra randevu alacağım malesef ilaçlı narkossuz olacağım Eşimdende tahlil istedi bu aya bomba gibi gireceğim..İnşallah...
Hepimiz mart kedilerine yetişeceğizzŞeniz

kızlar günaydınlar,
bugün regl günüm ancak bende tık yok, hamile kalamadığımı düşünüyorum nedense hiç kondurmuyorum kendime, dün geceyide berbat geçirdim 23.00 da yattım karnımda koca bir taş var sanki sağa döndüm sola döndüm yok zorla yetiştim wc ye bulantı ve istiğfar felakettim sonra heryerim uyuştu nasıl uyuduğumu hatırlamıyorum, sabah zor kalktım şimdi midem kaynıyor ama bu belirtiler sanki üşütme belirtisi gibi

Canım inşallah tutmuştur bence tuttu sabırsızlıkla bekliyorum haberiniŞeniz

canım ben inanıyorum bu ay tutucak, mide yanması benim belirtilerimden biriydi. seni takip ediyorum ve hepinize dua ediyorum :1hug:

ayyy inşallah kızlar ya, bi taraftan pek umutlu değilim
yemek yiyince mide yanmam ve ağrısı geçer sandım ama
geçmiyor şimdi yine bişeyler atıştırdım yine geçmedi psikolojik değil eminim ya midemi üşüttüm
yada dualarımız tutuyorrr

hadi hayırlısı canım.inşallah tutunmuştur bebeğin.güzel haberlerini bekliyoruz allahın izniyle.

ceylancım allah yardımcın olsun inşşallah.sakın korkma olurmu hsg den..çok kötü değil..adet ağrısına dayanabilen ona da dayanır.ben yaptırdım daha önce bende çok korkuyodum ama korktugum gibi olmadı.inşallah sonuçların güzel çıkar martta seninde güzel haberlerini alırız canım.

sevgili kızlar.bu arada ben size kendi ilginç durumumdan bahsetmek istiyorum..bliyosunuz yılan hikayesine dönen bi adet olamama seruvenim var günlerdir.hayatımda ilk defa bu kadar gecikme yaşıyorum ve hala daha adet olamadım.cuma günü 1 ay olacak çatlatma iğnemi yaptıralı.bugun kan testimin sonucunu aldım negatif çıktı beklediğim üzere..ama asıl konu bu değil..böyle bişeyi ne yaşadım ne yaşayanı duydum ne de gördüm..çok ilginç bi durumum var benim.şöyle ki;
ultrasonda kanda idrarda hiç bir yerde gebelik görünmüyo.buna karşılık adet belirtilerimde görünmüyo..kist yok yara yok iltihabi bi durum yok.herhangi bi anormallik yok..yok yok hiçbişey yok.ama adette yok.doktorum bugun bana tıbben 20 marta kadar beklemek durumundayız dedi.yani 1 ay daha o zamana kada adet olmazsam tekrar gidicem bakıcaz..adet söktürücü verir diyodum vermedi.martın 20 sine kadar bekle dedi.kendime hamileymişim gibi dikkat etmemi söyledi.kafam öyle karıştı ki size anlatamam.hiç böyle bişey duyanınız göreniniz oldu mu kızlar.karmakarışık oldu herşey.ne demek şimdi bu.yoksa vucudum gercekten benimle alaymı ediyo

Canım inşallah hepimiz mart kedilerine yetişeceğiz taktım marta umutlanmakta istemiyorum ya neyse sana gelince ben geçen tedaviye başlamadan 2 ay yaklaşık adet göremedim Fatural ile adet gördüm oda kutu bittikten kaçgün sonra dr.dedi ki ya yumurtan geç Dölleniyor o yüzden olamıyorsun ya da aşırı stres yaptın vucudun hamile olduğuna inanmak istiyormuş gibi vucuduna engel oluyorsun yani stres
Dilerimki sen ilk nedenden ötürü olamıyorsundur..:1hug:

canım keşke öyle olsa..inşallah..agzın bal yesin ama sanki benimki stresten..her ne kadar rahat hissetsemde kendimi belki beynim ben farketmeden adet görme mekanizmamı etkilemiş olabilir..of ya yarı jinekolog kesildik vallahi..bi diplomamız eksik.artık inan kendi kendimle dalga geçmeye başladım.gülüyorum düşündükçe yapacak baska bişey kalmadı çunku gülmekten başka :)herşeyin hayırlısı be ne yapalım.ben şimdi sizi takibe aldım.inşallah tek tek hamileyim haberlerini okumak istiyorum burdan.rabbim yardımcınız olsun..

kızlar ben klomen kullanmadım,catlatma iynesi olduktan sonra duphaston diye bir ilac kulandım,ilk denememdi olmadı,bu ilacları 2-3 kez kullanmanın bir zararı varmı bliyormusunuz,tabi doktor kontrolünde

canım benimde psikolojim cok kötü,herkes üzerinde durma düşünme diyor ama olmuyor,kafasından cıkmıyor insanın,Allah herkesin kucagını doldurur inşallah

Tek yumurta şanşı azaltırmış demek üzüldüm şimdi benimde sağ tarafta tek yumurtam vardı senağlama
Hsgden çok korkma canım ne kadar rahat olursan o kadar iyi geçiyor. Zaten ağrı kesici iğne yapacaklar hsgden önce. İnşallah tüm tahlillerinizin sonucu güzel çıkar ve mart kedilerine yetişirsiiin..kaydirigubbakcemile3

Günaydın kızlarrr ,
dün akşam idrarda test yaptım negatif çıkmıştı, bu sabah hiççççç gecikmediler sağolsun kırmızılar hemen geldiler kaydirigubbakcemile3
Umutlar bir dahaki aya kaldı....

ukla sendemi kuzum sanırım bu topicte herkes kırmızı kart gördü tabii
SurcuLisan hariç ben hala umutla bekliyorum
Tellizubus benim bildiğim kadarıyla yok ama şu varki kullandıklarımız hormon ilaçları yok desekte etkiliyordur

uklacım canım inşallah önümüzdeki ay gelir tatlım bebişin bede arkanızdan geliyorum 28inde gelir benimki de yalnız bırakmam sizi:)

ceylancım bir ihtimal daha varmış :)) dün gece anneme anlattım olanları.haberleri yoktu boş yere umutlanmasınlar diye söylememiştim.annemin ve eski insanların dediğine göre, bazen vucut kendini hamileliğe hazırlamak için böyle gecikmeler yaparmış.bir sonraki ay gebe kalmak için vucudun gösterdiği bi tepkiymiş..yakında hamile kalırsın dedi annem.ceylan umarım senin içinde öyle olur..tabiki diğer kader arkadaslarımızda bi an önce kavusur bebeklerine..
bu arada kızlar öyle bi hikaye dinledim ki bunu burdan sizinle paylaşmak istiyorum ki hepimiz farkına varalım ALLAH katında imkansız diye bişey yoktur ve umut her zaman vardır diye anlayalım..ben çok şaşırdım dinleyince..paylaşmak istiyorum.
bi teyzemiz var akrabalardan..bu olay 20 yıl önce geçmiş bi olay..teyzemiz daha önce 4 tane doğurmuş bi kadın...hamile kaldıgını anlıyo hemen günü gecince..ama kocası uzakta ben bu çocugu doguramam tek başıma nasıl bakarım diyerek 2 ay sonra doktora gidiyo bebeği aldırmaya..kurtaj masasına yatıyo narkoz verecekler tam doktor diyo ki biz hangi bebeği alacaz.hamile değilsin ki sen diyo.tahliller falan yapılıyo hamile değil çıkıyo..teyzemiz şokta tabi...neyse gidiyo evine..aradan bi kaç ay geçiyo..teyzemiz bi bakıyo ki karnı günbegün büyüyo.bebek hareket etmeye başlıyacınca anlaşılıyo hamileliği..ve o çocuk şimdi askere gidicek :)
yengem anlattı bana bunu..ben hala adet olamadım ve hamile olmadığımı düşünüyorum ya..imkansız diye bişey yok bunu bil diye anlatıyorum dedi..bi nevi kapak yani
demem o ki kızlar asla umudumuzu yitirmeyelim ne mucizeler yaşanıyo şu dünyada..belki o mucizelerden birini bizler de yaşayabiliriz heran.

Ellerine sağlık arkadaşım Güzel hikayeyi bizlerler paylaştığın için a.s.
Fakirin ekmeği umuttur..Umutların daima gerçekleştiğine inanan biriyim meleklerimizle gelecekler en yakın zamanda ...:1shok:

kızlar benim bu ayda olmadı 2. ayımdı klomende bu gidişle de olacağıda yok zaten her ay hüsran öle böle derken 7.ayda boşa gitti

benden geçti inşallah sizler Hamilesinizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…