Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Nevşehir- Versa hastanesi. Ben de ümitliydim çatlatma iğnesinden ama kısmet olmadı. İnşallah hocam

Bugün benimde 12.günüm işte ve sabah ilk idrarla test yaptım negatif çıktı kaset test ve erken gebelik testi ikiside negatif çıktı

Merhabalar ne durumdasınız merak ettim :)
Sevinsem mi üzülsem mi anlamadım 2 yumurta var 14 mm 3 doz daha verdi hep büyük yumurtalara alıştığım için şaşırdım o da daha kontrollü gidiyoruz çok yumurta istemiyorum en fazla 2 yumurta olmalı dedi. Farklı bir süreçmiş gerilmemeye çalışıyorum inş hayırlı sağlıklı olur

Kan testi verin iki gün arayla aradaki farka baksınlar en net bilgiyi o şekilde kazanırız

Sizde gonal-f vuruyorsunuz di mi. Bende bugün kontrole gittim 2 yumurtam var biri 18 biri 13 mm iğnenin 8. Sini vurdum sabah doktor yavaş büyüyor dedi. Geçen ay klomenle daha hızlı büyümüştü iğneden dolayı sanırım.

Ben 5 tane 75 vurdum toplam 8 tane 75 vurmuş olacağım. Doktor çatlatma iğnesi de vurunca 2 yumurtan da 20 olacak dedi yeterli miktar aşılama için dedi şu an ona güveniyorum dün adetimin son günüydü

Merhabalar bende klomen kullandım dün bitti bugün kontrole gittim bir tane çok güzel yanlış hatırlamıyorsam 18 mm çatlamayı bekleyen yumurtan var iğne vereyim yarın öğlen gibi vurun dedi bu iğneyi kendim vurabilir miyim acaba ?

Kızlar iğnenin 13.günü negatif olup 14.gün pozitife dönen oldu mu hiç benim bugün 13.gün ama testler negatif sizce pozitife döner mi

Çok iyi bi değerrrr sağlıkla gelsin
Belirtilerini hangi gün nasıl ne ne şiddette hissettin paylaşabilirmisin
Çok teşekkür ederim bu gün tekrar baktırdım artmaya devam etmiş sürecimi anlatıyım sizlere femara günde 2 defa kullandım 10. Gün gel dedi doktorum 10. Gün gittiğimde sol da tek bir yumurta vardı ve 26mm di sağ da yoktu normalde 18-20 iken iğne vurulur doktorum ne olur ne olmaz kaçırmayalım vuralım dedi ertesi gün iğne vuruldum kasığımda idrarımı yaparken bile hissettiğim bir batma vardı tal gibi bir şey kist olmasından korktum iğneden sonra geçti bir süre sonra çok az sağda da hissettim gün aşırı değerlendirmeye çalıştık bir hafta kadar sonra normal iğne etkisiyle bazı hamilelik belirtilerim oldu yanma baş dönmesi yorgunluk gibi ama ben iğneye yordum hafif kasıklarımda batma da oldu ve hala oluyor iğneden sonra 11. Gün 32 13. Gün 119 çıktı 15. Gün ise 380 umarım sağlıklıdır daha önce 10. Hafta kalp atışı duyulmadı kürtaj oldum o yüzden çok heveslenemiyorum kalp atışını duymadan hamileymişim gibi gelmeyecek sanırım Allah isteyen herkese nasip etsin

Sizin günler farklı demekki ben adetin 5. Günü başlamıştım iğneye
Adetimin 3.günü başladım 2de sayılabilir çünkü ilk gün sökülemedim akşamına söküldüm. Bugün 7.iğneyi yaptım. Günde 2 mm yakın büyür dedi doktor işlem günü 20 21 civarı 2 yumurta olacağını söyledi. Gerisi artık Allah’ın taktiri

Çoookk sevindim kalp atışını da duyacaksın inanıyorum

Bende kendim vurdum göbek deliğinden 3-4 parmak sağa ya da sola vurabilirsiniz

İnşallah hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…