Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Kızlar femara hap kullanırken hiç yan etki yaşadınız mı ne bileyim baş dönmesi bulantı filan gibi ..

Amin canım inşallah ya ama belirtilerim yok gibi sadece göğüs uclsrım çok sert ve yara gibi sızlıyor elleyince şimdide bu içimde kuşku yaratıyor arada nadiren alt karın ve kaşık bölgemde kısa süreli ağrılar oluyor bu kadar hep aşırı dolgun ellenmeyen sert göğüsler okumuştum internette ama bende yok

Amin canım inşallah ya ama belirtilerim yok gibi sadece göğüs uclsrım çok sert ve yara gibi sızlıyor elleyince şimdide bu içimde kuşku yaratıyor arada nadiren alt karın ve kaşık bölgemde kısa süreli ağrılar oluyor bu kadar hep aşırı dolgun ellenmeyen sert göğüsler okumuştum internette ama bende yok
Herkesin belirtisi farklı boşver önemli olan sağlıkla karnında olması💕

kandan tekrar baktırdın mı canım
Yarın baktırıcam herhalde canım aslında doktorum gerek görmüyor 230 da bırak demişti ama ben dün tekrar baktırdım 601 sanırım yarın dayanamıycam tekrar baktırıcam gerçi kimyasal veya dış gebelikte beta çokta belirleici olmuyor herhalde

Yarın baktırıcam herhalde canım aslında doktorum gerek görmüyor 230 da bırak demişti ama ben dün tekrar baktırdım 601 sanırım yarın dayanamıycam tekrar baktırıcam gerçi kimyasal veya dış gebelikte beta çokta belirleici olmuyor herhalde
Neden buna bu kadar takıldınız? Kimyasal olsa çoktan düşerdi dış gebelik olsa betan aşırı artardı bence bi sakin ol önce kendini germe boşuna

10,9 ile öğrendim sonrasında 36,3 ______ 230 ve en son 601 ilk defa hamile kalıyorum ve 1 senedir istiyorum elimdeki bir şey değil ki

değerlerin normal bence dış gebelik yaşayan gördüm beta değeri çok saçma artıyor seninki orantılı artmış. kimyasalda beta düşüyor zaten sonradan. kendini hiç germe. güzelce beslenmene odaklan sen haftaya dr a gidersin belki ultrasonda bile görürsün bebişini :KK68:

X