Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Özellikle erkek sperminde problem varsa bana da aşılama çok mantıklı geliyor ben bir kez klomen kullandım zaten onda da dediğim gibi gebelik oldu ama kimyasal… Urologla görüşeceğiz cuma günü artık ne derse ama aşılama işi bana çok mantıklı gelmeye başladı inşallah sende güzel sonuçlar alırsın sonuçlarını bekliyorum

Evet ben de öyle düşünüyorum inşallah pozitif sonuç alırım sen de alırsın hepimiz kavuşuruz

Merhaba kızlar doktorum çatlatma iğnesinden on gün sonra gel dedi 11. Gün gittim beta 32 çıktı 2 gün sonra yükselmiş mi diye bakacak ama sabırsızlanıyorum sizce iğne etkisi olabilir mi

Evet ben de öyle düşünüyorum inşallah pozitif sonuç alırım sen de alırsın hepimiz kavuşuruz
Merhabalar, inşallah herkes bebeğine kavuşur hayırlısıyla... Aşılama için ne kadar bir harcama yaptınız acaba? Ben de aşılama yaptırmayı düşünüyorum. Sakıncası yoksa öğrenebilir miyim?

Merhaba, bugün iğne hariç 13. Gün. Doktora gittim, yumurtalarım çatlamış. Bekleyeceğiz dedi. Sabah yoktu ama predictor ile tekrar yaptım, hayalet/belli belirsiz bir çizgi belirdi. (İlk 10 dk da) hala iğne etkisi midir?
Görseli ekledim. Biraz kontrast arttırtım yoksa görünmüyor.

Eklentiler

• IMG_9364.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 43
Bazılarının vücudu 14.günde anca atabiliyormuş iğne etkisini. Yarın yine test yap eğer koyulaşarak devam ederse hamilesindir inşallahta öyledir

Evet gerçekten öyle çok zor bizim de ilk çatlatma deneyimimiz kist oluşmuş diye bir ay ara verdik bir ayda şehir dışında olacağız diye ara verdik ama sonra bende aşılama düşünüyorum
Merhaba yazını okudum da ilgimi çekti bu arda hayırlısı olsun hakkımızda isteyen herkese bebiş nasip etsin Allah..bende bu gün aşılama oldum ..2 gün önce çatlatma iğnesi oldum ama sanki yumurtlalar çatlamış gibi değil . Bu iğneyi yaptığım halde çatlamama ihtimali varmı?

Merhaba, iğnenin 11.gününde predictor erken gebelik testi ile ilk idrarla test yaptım ama sonuç negatif çıktı
Fakat benim kasık ağrım ve göğüs ağrım 10.günden yani dünden beri arttı böyle sanki regl olacakmışım gibi de bi his olmayacakmışım gibi de bi his

Eklentiler

• IMG_6616.jpeg
    127,5 KB · Görüntüleme: 34
Dün doktoruma (iğneden sonra 13. Gün) ben şu an test yapsam çıkar mı dediğimde çıkmaz dedi. Negatif bile çıksa bilemeyiz ama isterseniz 2-3 gün sonra kan testi yapabiliriz dedi. Bazen geç çıkabiliyor dedi. Regl beklememiz daha iyidir dedi. Yani sanırım regl olana kadar hep umut var.

Önceki mesajlarda anlatmıştım aslında ama tekrar anlatayım. Aşılama prosedürü için 18 bin tl. Gonal f 450 için 3800 tl, tüm kan testleri ve hormon testleri için 3250 tl. Gonal f eklenmesi gerekirse ekstra olarak alacağız ve çatlatma iğnesi de verecek güncel fiyatı 800 civarlarında. Toplam yol masrafı ve ekstralarla 30 bini buluyor. Sizinde yumurtanız hemen klomene cevap veriyorsa düşük doz yeterli oluyor 900 lük iğne 2 kat pahalı çünkü. Eğer problem durumunuz varsa rapor çıkartın ki bu kadar ödemeyin. Benim rezervim yüksek, rahim problemim yok eşimin değerleri iyi bu yüzden bize rapor verilmiyor. Ben medicalparkta yaptıracağım belki hastaneden hastaneye de değişiyor olabilir.

Merhaba kızlar doktorum çatlatma iğnesinden on gün sonra gel dedi 11. Gün gittim beta 32 çıktı 2 gün sonra yükselmiş mi diye bakacak ama sabırsızlanıyorum sizce iğne etkisi olabilir mi
Bence hamilesin bu kadar yüksek çıkmaz iğne etkisiyle. Gözün aydın hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun betanı gün aşırı takip et bizi de habersiz bırakma

Kusura bakmayın görmedim. Çok teşekkür ederim, inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum ama olumsuz sonuçlandı maalesef. Hsg çektiricem eğer gebelik olmazsa aşılama. Doktorum işlem ücreti için 5000 tl dedi ancak diğer ekstra olan şeylerden konuşmadık henüz. Dediğiniz gibi demek ki hastaneden hastaneye değişiyor.

Hangi il ve hastane acaba? Estağfirullah mesajlar çok görmemiş olabilirsiniz. Ya ben çatlatma iğnesine çok güvenmiştim ama pozitif oranı çok düşük anladığım kadarıyla. İnşallah hepimiz alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…