Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Evet bakalım adetim 14-16sı arası sanırım onu beklerim gelmezse yaparım sanırım bende de bazen kasıkta Ağrı oluyo bide alt karın da böyle doluluk hissi kasılma tarzı oluyo öksürünce bile acıyo böyle bakalım

Merhabalar bende aranıza katılabilir miyim pek tecrübem yok bu konuda bende yumurta çatlatma iğnesi olacağım perşembe günü yani yarın doktor çarş ve cuma ilişki olsun iğne günü olmasın dedi perşembe yani sonra serbest dedi zararı olur mu acaba ilk kez iğne yaptırıcam dün çok kasık ağrım oldu eşim de spermler biriksin biraz çarşambaya kadar dedi yapmayalım dedi ama doktor bilir herhalde yumurtan süper çarşamba girin dedi öyle diyince Salı gün çok ağrısa da girmedim

Merhaba bende katılmak istedim aranıza ben 4 aydır çatlatma iğnesi oluyorum femara+çatlatma iğnesi her doktor farklı söylüyor bana doktorum bu ay iğneden birgün önce ilişki+iğne günü ilişki+iğneden sonra 3 gün ilişki dedi.bu ay beklemedeyim bende iğneden sonraki 7. Günüm

Canım valla bana da çarşamba olsun perşembe iğne olacaksın olmasın o gün dedi cuma da olsun sonra serbest dedi pazartesi gitmiştik o doktora da ilk defa öncesi de sonrası da serbest dedi önceki doktorum yumurta takibi yapıyordu sadece mesela o doktorum son. 1 hafta yasak ilişki diyordu belki son bi hafta içinde girmek ne bileyim bebek falan yerleşirse nolur ne olmaz diye mi bilmiyorum yarın iğne olacağım çok acıyor mu

Bide ikinci olarak bana 12 gün sonra kan testi ver dedi iki kez kimyasal gebelik geçirmiştim ben erken baktır dedi 12 günde çıkıyor mu iğne etkisi ile çubuk testlerin bile iki çizgi çıktığını yazmışlar ben ilk kez olacağım bilmiyorum o sebepten

İgne hiç acımıyor hatta kendin bile atabilirsin diyor doktor. Ama ben hastaneye attırdım her seferinde 12. Gün evde yapılan testlerde yaniltabiliyor ben çok yaşadım. İğne gebelik hormonu salgıladığı için testte pozitif çıkabiliyor. O yüzden kan testi vermek lazım yada 14. Günü beklemek oda biraz zor oluyor
Hatta geçen ay ben grip olmuştum ilaç almak için doktor önce kan testi yapalım dedi.10. gündü 6.5 çıktı hamilellik sınırıymıs, yarın tekrar yapalım dedi yükselirse hamilesin düşerse değilsin dedi. 11. Gün tekrar kan verdim 3 e düşmüş hamile olmadığımı anlamis olduk. kan testi en ideali oluyor bu çatlatma ignelerinden sonra kaset ve hızlı testlerde genelde silik 2. Çizgi çıkıyor hemen umtlanmamk lazım

Eşinizin değerleri de önemli. İğneden önceki günler çok önemli değil teorik olarak iğneden sonradan 36. Saat önemli eğer eşinizin değerleri iyiyse üst üste de devam edebilirsiniz. Gün aşırıda devam edebilirsiniz

Bana da iğneden 1 gün önce dedi doktorum cuma cumartesi(iğne günü) sabah 10 da
Pazar(22.00)
pazartesi ilişki
Salı ilişki
Çarşlamba ilişki
Perşembe ilişki dedi
Problem ne peki sizde ki

Çatlamadan önce de ilişki mantıklı çünkü sperm 72 saat canlı kalıyor ihtimal var iğneden öncede sonrası da 3 4 gün daha ilişki etkili oluyor probleminiz neydi sizin peki

Asla acımıyor ben kendim yaptım ufacık ucu var zaten iğne fobim var oysa ki ona rağmen kendim yaptım:)

Benim de öksürünce acıyor belirtiler aynı inşallah güzel haberler veririz burada

Çatlamadan önce de ilişki mantıklı çünkü sperm 72 saat canlı kalıyor ihtimal var iğneden öncede sonrası da 3 4 gün daha ilişki etkili oluyor probleminiz neydi sizin peki
Bana doktor 36 saat demedi neden acaba sadece perşembe 4 ile 6 arası çok önemli değil vakit yaptır sonra cuma ilişki dedi 36 saat demedi sadece iğne saati verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…