Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Çok silik ancak kaçıncı dk da çıktığı da önemli. İlk 10 dk içinde çıkmadıysa kuruma çizgisi de olabilir.

Test hatalı olabilir belki de kimyasal oldu. Genelde erken gebelik testlerinde yanılma payı olabiliyormuş

İğnemi 5 gün olup kontrole gideceğim bakalım günü belli değil

Ben bu ay son kez gideceğim olmazsa Şişli memorial da tüp bebeğe başlayacağım ama 2 ay kadar sonra hem para biriktirmemiz lazım hem de tatil planı yapmıştık inşallah tutar rabbim duy sesimi
Bu ay ilk denememde gebelik oldu fakat kimyasal oldu sonucunda maalesef o yüzden çok zor bir ay geçirdim bir ay ara verdik tedaviye. Ama eşimde de birkaç sorun çıktı varikosel ve morfoloji bozukluğu gibi. Bakalım onun için doktora gideceğiz urolog ne derse ona göre bakcaz artık…

Emre Bakırcıoğlu’nu tavsiye ederim bu konularda en iyilerden biri. Bizde de morfoloji 1 hatta günlerce ağladım düşünüp sonra bize şunu söyledi morfoloji kriteri yok hangi lab bakarsa kişi kendine göre değerlendiriyor çok subjektif bu yüzden biz morfolojiyi önemsemiyoruz sayı ve hız önemli dedi. Eşimin 159 milyon ileri hızı da iyi o yüzden morfolojiye takılmıyoruz doktor üstünde durmadı bile

Eşimin de 220 milyon sayı ileri hız sınırda ama morfoloji 2 o yüzden biraz canımız sıkıldı ve varikosel olduğunu söyledi ilk bakan doktor. Bakalım şimdi prof bir hocaya gideceğiz o ne derse artık tedaviye ya bi süre ara veririz ara vermezsek bile biraz aşılama düşünmeye başladım klomen femara vs vakit kaybetmeden ama bilmiyorum

Doktor çok iyi fiziksel muayene de yapıyor eşimde çıkmadı varikosel ama çoğu erkekte varmış kaçıncı evre olduğu önemli bence yakın zamanda pozitif sonuç alacaksınız

Doktor çok iyi fiziksel muayene de yapıyor eşimde çıkmadı varikosel ama çoğu erkekte varmış kaçıncı evre olduğu önemli bence yakın zamanda pozitif sonuç alacaksınız
Amin hepimizin gönlünden geçen olur umarım aklımda bulunsun Emre hoca ona da bi gideriz olmadı görüşmeye

Morfoloji bozuk hastalarda aşılama ile ilgili ne düşünüyor doktorun kafamda soru işaretleri var yani iyi morfolojisi olanı mı seçiyorlar bizim doktorumuz ne diyecek henüz bilmiyorum ama kafamı biraz bu morfolojik durum karıştırıyor

Henüz iğne aşamasındayım başlamadık iğnelerden sonra kontrol edecekler duruma göre gün verecek. Gonal f 75 kullanıyorum. 2den fazla yumurta istenmiyor. Klomenle 5 tane olunca doktor özellikle doz düşürdü. Normalde 125 ile başladığını söyledi. Aşılamada en düzgün ve hızlı spermler ayrıştırılıp yıkanıyor ve rahmin iç kısmına enjekte ediliyor. İlk deneyimim ama umudum çok büyük. Ben o akıntının spermleri de bira engellediğini düşünüyorum doktoruma da söyledim evet bazı kadınların mukoz yapısı daha yoğun geçemiyor spermler böyle bir durumunuz da olabilir diyor. En azından yolu kısalırsa belki bebeğimize kavuşuruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…