Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

kiz tm iste bnde ondan yapamiyon ignemin etkisi bgn tam gecmistir artik bundan sonraki gunler yapamamki ya negatif cikarsaaa ayyy napariiim bnnn
Alışıyorsun bacımm dün negatif görünce ben kısa süreli bi çarpıldım ama yarın ve salı yine yaparım artık sonrası nasip çarşamba lan vercem bakalım doktor ne diyecek

Alışıyorsun bacımm dün negatif görünce ben kısa süreli bi çarpıldım ama yarın ve salı yine yaparım artık sonrası nasip çarşamba lan vercem bakalım doktor ne diyecek
siz bir yapin hele bklm belki banada ilham gelir

igne etkisi gectimiki sende test yaptinmi hic bn dun yaptim gecmemis halâ pozitif cikmisti
Bilmiyorum test yoktu zaten elimde bide bikaç gün geçsin öyle bakarım diye düşündüm eczanede erken testler pahalı diye cumartesi günü internnetten sipariş verdim yarın veya salı teslim edilir öyle bakıcam. Sen tekrarladın mı testi durum ne. Bu arada cumadan beri ara ara adet ağrısı var bugün uyandığımdada yoğun kasık ve bel ağrısı old 1 saate yakın sürdü bel geçti ama kadık ağrısı devam ediyor. Erken adet olacakmışım gibi geliyor nedense

yok cnm yapmdim test igne etkisi gecmistir artik bekliycem artik yapmiycam senin kacinci gun bgn

yok cnm yapmdim test igne etkisi gecmistir artik bekliycem artik kyapmiycam senin kacinci gun bgn

9. Gün benim bugün testler geldiğinde 10 veya 11. Gün olcak bakıcam eğer pozitif çıkarsa diğer gün tekrarlarım testi negatif çıkarsa perşembe veya cuma günü kan veririm tabi arada dayanamayıp bakmazsam

benimde asilamanin 9.gunu

her adet oncesi oldugu gibi gogus agrim var cnm cok buyuduler ve agriyolar birde arada alt karin bolgem agriyo
Benim geçen adet öncesi başlamıştı göğüs acımalarım o zamandan beri hiç geçmedi neredeyse 1 aya yakındır şişkin ve acıyolar. Yine tutmayacak biliyorum bu yüzden her aşılama sonrası incelemiycem bakmıycam diyorum ama yine duramıyorum İnşallah kısa zamanda biter hasretimiz

Amiiin cnmmm insallah test yaptiginda bizimlede paylas mutlaka

Kızlar benim göğüs ucumda az bi hassasiyet var bir de dip kısmında dokundukca ağrı hissediyorum
Ulan burda göğüs konusulunca elliyorum elleyince de başıma iş çıkıyor

M mehem58 yok kuzum eve yeni geldim. Yarın test yapacağım. Ama bişey sormak istiyorum sende oldu mu? Bugün alt karın bölgesi ve kasıklara çok şiddetli ağrı giriyor ve adet ağrısı hissediyorum gerçekten bi ara dayanılmaz oldu. Sen böyle bişey yaşadın mı? Mesela uzanıp ayaklarımı yukarıya kaldırıyorum daha çok ağrıyor. Birde genel birşey sormak istiyorum yaşayan cevaplarsa sevinirim progestan kullandığı halde adeti başlayan oldu mu acaba? (Normalde başlamaz)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…