Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Tamamdır, hayırlısi olsun, sağlıkla ilerlesin inşallah. Çok sevindim sizin adınıza:)

Belirtileriniz nasıl?
Yumurtlamadan beri gogus dolgunlugu sisligi vardi bide afedersinis ama cok gazim vardi ihtimal vermiyordum ama goguslerimden cok şüpheleniyordum hatta bu sabah test alirken marketten orkidde aldim 🤔😂😂😂

Hadi anlat biraz ne yedin ne içtin ne yaptın ondan sonra ne belirtilerin vardı , biz de bu arada dua edelim de kan sonucundan sonra da sevinelim Allahım amin 🤲 😍
Öncelikle maxijuno ve krilomun balik yagini kullandim astaksantin olanini kesinlikle tavsiye ederim ondan sonra yumurtlamadan sonrs 1 hafta avokado ceviz bal karisimi yedim ve kizlar birsey diyim mi diyolarla hani 2 gunde 1 iliski falan yalan ben hergun iliskiye girdim neredeyse ama kafamdan çıkarmıştım kendime 3 ay vermiştim sağlıklı beslenicem edicem diye kendimden hic emin değildim hala daha değilim ama benim tek ciddi beni şüphelendiren belirtim gogus dolgunlugum oldu

Öncelikle maxijuno ve krilomun balik yagini kullandim astaksantin olanini kesinlikle tavsiye ederim ondan sonra yumurtlamadan sonrs 1 hafta avokado ceviz bal karisimi yedim ve kizlar birsey diyim mi diyolarla hani 2 gunde 1 iliski falan yalan ben hergun iliskiye girdim neredeyse ama kafamdan çıkarmıştım kendime 3 ay vermiştim sağlıklı beslenicem edicem diye kendimden hic emin değildim hala daha değilim ama benim tek ciddi beni şüphelendiren belirtim gogus dolgunlugum oldu

Sağlıklı beslenmenin faydaları işte , hadi kızlar tüm tuşlara basıyoruz ha bi de şey diycektim kuru incir kemiriyorum bu ay :))

X