Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Ama belirtim yok şuan ya bilmiyorum hamilr degil gibiyim. Bugun eger açıksa gidebilirim
Canım hamilesin ne iğnesi o iğne öyle 16 17 gün etkisi süren bişey değil ki
Artı bizim yaşadıklarımız iğne belirtisi . Hamilelik belirtiler 2. 3. Ayda Şuan değil kiii
Yarın mutlaka git test ger bize hayırlı haberlerini ver bizde içimiz rahat tebrik edelim seni darısı bize inşallah

Yurtdışında prosedür belki farklıdır. Şiddetli karın ağrısı ile hastaneye git acile hamile olabileceğini de söyle . Test yaparlar zaten herhangi bir tedavi ilaç uygulamadan önce ( bende sağlıkçıyım da kızlar, test yapmak için haftasonu çok kişi gelirdi

Benim de yapmışlığım var öyle şeyler

Bende onu merak ediyorum iğnenin etkisi geçmedimi acaba diye. Doktora göre yarın test yapmam lazımdı
Kız kaç gun olmus iğne kalmamıştır ki ben de o etkiyi göreyim diye iğnenin 7. Günü test yaptım silikti 9. Günü yine yaptım negatifti tamamen gitmişti

Bende onu merak ediyorum iğnenin etkisi geçmedimi acaba diye. Doktora göre yarın test yapmam lazımdı
Ya biz şimdi çok daha fazla yorum yapmayalım . Allah korusun negatif çıksa üzülürüm çok . O yüzden sen ne yap et bugün test yaptır bize at ki seni gönül rahatlığıyla tebrık edelim

Ben öyle yaparsam gülme krizine girerim ya. Hiç rol yapamam

Tembellik aslında kalkıp lavaboyu falan temizleyip söyle bi evi toparlamam lazım ama kalkamiyorum sen napıyosun
bnde napim valla cnm uzaniyom gunduz surekli uzaniyom bn aksamlari sadece yuruyus icin kalkiyom bizimkiler sicaktan kendini denize attilar gittiler yani eltimle bn kaldim

bnde napim valla cnm uzaniyom gunduz surekli uzaniyom bn aksamlari sadece yuruyus icin kalkiyom bizimkiler sicaktan kendini denize attilar gittiler yani eltimle bn kaldim
Ay geçmiyor dimi zaman az kaldı ama sanki az kaldıkça daha da bi geçmiyor

yok kiz yapmam artik adet gunume kadar yapmam bacim bn nasil cesaret edeyim
Kız cesaret edemeyecek bir şey yokki iğne etkisine bakıyorsun sen ilk negatifi görmek o kadar etkilemiyor insanı ha iğne etkisi gitmiş diyorsun asıl iş ondan sonraki testlerde

Kız cesaret edemeyecek bir şey yokki iğne etkisine bakıyorsun sen ilk negatifi görmek o kadar etkilemiyor insanı ha iğne etkisi gitmiş diyorsun asıl iş ondan sonraki testlerde
kiz tm iste bnde ondan yapamiyon ignemin etkisi bgn tam gecmistir artik bundan sonraki gunler yapamamki ya negatif cikarsaaa ayyy napariiim bnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…