Erkek arkadaşımla gelecek olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Malum evli ya da bekar erkeklerin gözü hep dışarda olduğu için alıştık bu ülkedeki sapıklara. Yani ayırt edebilirim.. Yaşım 30un üzerinde. 15 yaşından beri çalışıyorum. Türkiyenin en iyi üniversitelerinin birinden mezun oldum ve yurtdışında master yaptım. Okulların bir önemi yok diceksiniz , yanılma payım elbette olabilir ama sizce kendi kararlarımı kendim verebilcek yaşta olup, baltalı insanı da ayırt edebilcek tecrubeye sahip değil miyimdir? Evet çok hızlı gelişti her şey, farkındayım, haklısınız ama inanın okunduğu gibi değil. Şuan her şey ağır ve sakin ilerliyor. Antidepresan kullanıyorum ve ben bile bazı davranışlarıma anlam veremiyorum. O yüzden dürüst olup ne bok yediysem yazdım buraya ki düzgünce ve saygılı bir şekilde yorum alayım.
henüz tanıştığınız ilk haftasında evlilik düşünmüyorum dedi diye karşısında ağlamışsınız. yani bilemiyorum aslında bu sizin açınızdan gurur kırıcı bişey. ama ona rağmen devam ettiyseniz. ve bu tutarlılıkla devam ederse evliliğe gidebilir. ama yok siz böyle boğucu davranırsanız kaçabilir

En büyük hatanız evlilik ve çocuk sorusunu sorup ardından da ağlamanız olmuş. Bir kaç günlük biriyle o anın heyecanından dolayı ilerisini istemiş olabilirsiniz ancak karşınızdaki kişi hayatını daha farklı yaşamak istiyor gibi. Bu noktadan sonra benim önerim asıl kaçan siz olun o kovalasın.

Ben adamın bu ilişkiye sizin baktığınız gibi romantik baktığını, ponçik ponçik gezdiğini hiç zannetmiyorum. Hormonlar coşmuş, bir şeyler yaşanmış, tüm heyecanlar bir ayda yenip bitirilmiş sanki. Üstelik adam evlilik düşünmüyorum demiş. Bir süre aşk yaşar sonra ayrılırsınız.

Şimdi yazınca aklıma geldi, bakın adam ne kadar doğal, cool ve özgüvenli. Hiç “aa bu da hemen evlilik dedi” falan demeden olur tabi demiş görüşmüş, gayet yakın davranmış. Siz de böyle olun, özgüveninizi düşürmeyin.
adam biraz daha sevişir sonra ben zaten evlilik istemediğimi söylemiştim der ve çekip gidebilir mi?

Ben de kadın seviştiyse erkek de sevişti diyorum ama erkek bunu diyor mu bilmiyorum

Adam sizinle bırakın evliliği bir ilişki bile düşünmüyor. Takılın geçin, hayatın tadını çıkarın. Evlilik şart değil.

Merhaba arkadaşlar, bir konuda yorumlarınıza ihtiyacım var. Arkadaşlarıma akıl verirken çok mantıklı düşünürüm ama sanırım kendi ilişkilerimde bu kadar başarılı değilim..

Yaklaşık 1 ay önce arkadaş ortamında biriyle tanıştım. Benim yaşım 31, onunkisi 29. Ilk andan itibaren aramızda yoğun bir çekim vardı. Filmlerdeki gibi, onu daha önceden tanıyomuş gibi hissettim ve bakışları çok etkiledi beni. Sonrasında 3-4 gün sonra izmire gitme planımız vardı grupça ama arkadaşlar arkadan gelicekti, biz ikimiz gittik. Yol boyunca gülmekten gözlerimden yaş geldi! O kadar çok eğlendik o kadar çok konuştuk ki inanılmaz bişeydi. Buarada çok ortak yönümüz var, yurtdışında aynı yerde yaşamışız bir dönem, müzik zevkimiz aynı, mezheplerimiz aynı (o da alevi ben de) , maddi durumlarımız denk ve en önemlisi birbirimizin aynısıydık. Neyse yolculuk esnasında arabayı birden durdurup beni öpmeye başladı, böyle heyecanlandırıcı hareketleri vardı ve benim nefesim kesiliyodu. Izmire vardık gezdik denize girdik yemek yedik sonra eve geçtik, ben sana aşık oldum , biz çok fena olucaz gibi şeyler söylemeye başladı. Normalde olsa he he der geçerdim ama aramızdaki o elektrik ve çekimi başkası bile görebilirdi.. çok ileriye gitmek istemiyoduk tüketmeyelim diye ama sabaha kadar seviştik, birlikte olmadan. Sonra tekrar sevişmeye başladık ve bu sefer birlikte olduk..

Ertesi günü birbirimize dokunmadan edemiyoduk, sürekli mutlu musun diye sorup duruyordu , bense içimden hiç olmadığım kadar diyodum. Neyse memlekete döndük ertesi günü benimle yemek yemek istedi, dışarı çıktık güzel güzel yemek yedik, herşey aşırı iyiydi. Benim de pms dönemim yaklaştığı için hormonlarım aşırı yüksekti. Hiç planlamadığım bi şekilde, alkol de içince ağzımdan şunlar döküldü, çocuk ister miydin?(izmirde sürekli şu kız çocuğuna bak ne kadar tatlı diyip duruyordu) biliyorumm sormak için çok erkendi belki ama dayanamadım, vaktimi artık boşa geçirmek istemiyordum ve bu soruyu sormanın gerçekten doğru bi zamanı yok sanırım. O da evet severim ama bana kumar oynamak gibi geliyor sanırım yapmazdım dedi. Ben de peki evlilik düşünüyo musun dedim. O da yok düşünmüyorum sanırım dedi ve benim aptal gözyaşlarım süzüldü yanaklarımdan. O tabi kendisini çok kötü hissetti napıcağını bilemedi, beni sakinleştirmeye çalıştı, ben de bu kadar yoğun duygulardan korktum yarın üzülmektense şimdi konuştuğumuz daha iyi oldu, teşekkürler dürüst olduğun için vs diyip kalktım masadan. Vedalaştık ayrıldık. Yaklaşık 1 hafta 10 gün hiç konuşmadık, arkadaşlarım da çok acele ettiğimi söyledi, onların da gazına gelerek mesaj attım, kahve içmek ister misin hormonlarım düzeldi:p gibisinden. O da olur tabi diyip güldü. Biz buluştuk, hiç konuşmadık o konu hakkında, temas vs yoktu ve ben neşeliydim. Sonra o elimi tutmaya başladı, seni çok özledim falanlar. O günden sonra sabah akşam naptığını nettiğini yazmaya başladı, arıyordu ilgileniyordu sevgilim gibi. Evet evet sevgili olmuştuk. Ortak arkadaşıma da görüşmediğimiz sürede ben onu çok özledim yazsam mı, aslında o kadar evllilik karşıtı değildim , herşey fazla iyiydi yanlış karar almaktan korktum demiş. Ve arkadaşım da bana , bunun çok iyi olduğunu, en azından kafasında evliliğin yer ettiğini söyledi. Yaklaşık 2 haftadır birlikteyiz. Daha çok yeni biliyorum ama şöyle bir dezavantajımız var kendisi tıp mezunu ve asistanlığa daha yeni başladı. Yani günde nöbetler dışında 15 saat çalışıyo ve çıkar çıkmaz beni arayıp yarım saatliğine de olsa görmek istiyo. O kadar egosuz doğal ve tatlı ki.. ağzında doktorluğun d’sini bile duymadım. Instagramında 1 tane fotosu bile yok.. tam bir alfa gibi. Gelelim bugune.. kendisi aşırı pimpirikli ve garantici, kendi manikür malzemelerimle tırnakçıya gitmedim diye laf söyledi. Ordan hpv’ye bağladı.. işte aşı çok önemli olmadıysan olmalısın vs.. ben de yaklaşık 3-4 ay önce hpv pozitif çıktı. Leep işlemi gördüm ve takipteyim şuanda. O da konunun Üzerine gidince haksızlık da yapmak istemedim ve öğrenir belki diye geçirdiğimi anlattım. Dürüst olmak istedim. Tepkisi doktor gibiydi, zaten her yerden bulaşıyor dedi. Özel hayatımı sorgulamadı. Sonrasında uykusu geldi ve kalktık. Yani davranışları normaldi elimi tutmaya devam etti, konu hakkında konuşmadı ama sizce benden uzaklaşır mı bu yüzden? Ben üstüne gitmedim hiç, gocuncağım bir şey değildi, hastalık sonuçta.. Kötü görüyor mudur beni?

Bir de asıl soru sizce evlilik olur mu bu çocukla? Bana sarıldığında çok huzurlu olduğunu söylüyor.. o izmirdeki günden sonra bikaç kez daha yakınlaştık ama birlikte olmadık tam. Sizce ne zaman birlikte olmalıyım bu çocukla evlilik olsun istiyorsam.. o da ısrar etmiyor bana bırakıyor..

Şimdiden teşekkür ederim.
çok acelecisinn olmaz yani erkekler zaten evlilikten korkan canlılar hemen yapışmayın bu kadar anladım anlaşmışsınız ten uyumu var ama bu tip adımlar ondan gelmeli siz kadınsınız prenses olan sizsiniz erkek değil

anlattığın o romantik seyler , daha önce taniyormus hissi, her daim tensel cekim, hic susmadan her seyi konusabilme vs.
bunlar zaten laf olsun diye baslamayan- gercek cekimle baslayan ilişkilerin hepsinde olan seyler. asiri asiri ozel ve insanin karsisina bir defa cikar diye düşünme çünkü gercekten oyle degil:)
sana tavsiyem asil sen zaman gecir bu hisler bu hormonlar normale döndükten sonra o adamin nasil olduguna bak. sen onu alici gozuyle bak "bundan bana koca olur mu" diye dusun. belki cok dirdirci, manikur olayındaki gibi tonla dusuncesi var seni bogacak birisi. belki baska bir gicikligi var.
bunlar ilk aylarda cok belli olmaz - asik insan da bunlari gormek istemez.
benim bu hikayeye benzer sekilde random tanistigim bir turist vardi. ikimizin de ingilizcesi kötüydü ustelik, dogru duzgun anlasamadan tüm gün konusmustuk. vedalasirken "en kisa sürede geri gelecegim, lutfen beni bekle" dedi de gitti. velhasil birlikte gecen onca sureden (ki bir ara sehrime tasindi vs) sonra evet cekim, evet her daim konusma, evet tonla iyi ozellik ama asla evlenmek isteyecegim adam olmadigini farkettim. sizin manikur olayindaki gibi kendi törpümle onun tirnaklarina sekil veriyorum diye bile pimpiriklenmisti. asiri mukemmeliyetciydi- insani yoruyordu. garanticiydi. ilkbaharda yazda birkac ay oturacagi evi tutarken bile kaloriferi nasil, kac dakikada isiniyor diye petekleri acmisti😅 eleştirmeyi severdi vs. gercekten cekilmezdi ayrildim.
yani romantik başlangıçlar, buyuk jestler "benim icin daglari deldi" falan filan. bunlar olmasin evlenecek adamdaki kistasin. hayata gercekten ayni pencereden bakiyor musun, cicim aylari geçince sana olan tavri nasil, yasamasi kolay keyifli bir insan mi, beraber cocuk yetistirilir mi, ailesi vs vs bunlar hep kistas olsun senin icin.
asil evlilik kadinlara zor. sen seç sen ele adamlari. "aaa yasim geldi ilk duzgun insanla evlenmeliyim" diye düşünme
Ben de peki evlilik düşünüyo musun dedim. O da yok düşünmüyorum sanırım dedi ve benim aptal gözyaşlarım süzüldü yanaklarımdan. O tabi kendisini çok kötü hissetti napıcağını bilemedi, beni sakinleştirmeye çalıştı, ben de bu kadar yoğun duygulardan korktum yarın üzülmektense şimdi konuştuğumuz daha iyi oldu, teşekkürler dürüst olduğun için vs diyip kalktım masadan. Vedalaştık ayrıldık. Yaklaşık 1 hafta 10 gün hiç konuşmadık,
kusura bakma ama bu davranisini sadece sevmedigim bir tabir olarak kezbanlikla aciklayabilirim. cook sacma davranmissin, adam ilk anda seni nasil coo,akilli,hayatini kendi basina idame edebilen, mantikli dusunen biri olarak gorup gelecek dusunduyse bile su halin ona ergence gelmistir.
evet evlenmek isteyip bu yolda ilerlemek isteyebilirsin. bunun konusunu da acabilirsin. ama zamanla dusunup iliskini azalttıgin bir sekilde davransan bu olgunca olabilirdi. "ok anldm bn!!!" diye trip atip adami masada p.c gibi birakmissin. sonra da ondan bir adim gelmemesine ragmen kuyrugunu kistirip bulusma teklifinde bulunmuşsun. inan bu iliskinin toksigi sensin.
senin gibi davranan kizlar yuzunden erkekler iste kadinlari ilk andan evlilik vaadiyle manipule ediyor, KKda görüyoruz. çünkü bazi kadinlarin anladigi dil bu. dogruyu soyleyip cezalandırilmaktansa yalan söyleyip kral gibi yasiyorlar iliskilerini.
bilmiyorum, bu adam doktor diyorsun. yaninda otuzuna gelmis ama hala anlik sacma tepkiler veren, bir yükselip bjr normale dönen , ergen huylu birini ister mi?
sanmıyorum

anlattığın o romantik seyler , daha önce taniyormus hissi, her daim tensel cekim, hic susmadan her seyi konusabilme vs.
bunlar zaten laf olsun diye baslamayan- gercek cekimle baslayan ilişkilerin hepsinde olan seyler. asiri asiri ozel ve insanin karsisina bir defa cikar diye düşünme çünkü gercekten oyle degil:)
sana tavsiyem asil sen zaman gecir bu hisler bu hormonlar normale döndükten sonra o adamin nasil olduguna bak. sen onu alici gozuyle bak "bundan bana koca olur mu" diye dusun. belki cok dirdirci, manikur olayındaki gibi tonla dusuncesi var seni bogacak birisi. belki baska bir gicikligi var.
bunlar ilk aylarda cok belli olmaz - asik insan da bunlari gormek istemez.
benim bu hikayeye benzer sekilde random tanistigim bir turist vardi. ikimizin de ingilizcesi kötüydü ustelik, dogru duzgun anlasamadan tüm gün konusmustuk. vedalasirken "en kisa sürede geri gelecegim, lutfen beni bekle" dedi de gitti. velhasil birlikte gecen onca sureden (ki bir ara sehrime tasindi vs) sonra evet cekim, evet her daim konusma, evet tonla iyi ozellik ama asla evlenmek isteyecegim adam olmadigini farkettim. sizin manikur olayindaki gibi kendi törpümle onun tirnaklarina sekil veriyorum diye bile pimpiriklenmisti. asiri mukemmeliyetciydi- insani yoruyordu. garanticiydi. ilkbaharda yazda birkac ay oturacagi evi tutarken bile kaloriferi nasil, kac dakikada isiniyor diye petekleri acmisti😅 eleştirmeyi severdi vs. gercekten cekilmezdi ayrildim.
yani romantik başlangıçlar, buyuk jestler "benim icin daglari deldi" falan filan. bunlar olmasin evlenecek adamdaki kistasin. hayata gercekten ayni pencereden bakiyor musun, cicim aylari geçince sana olan tavri nasil, yasamasi kolay keyifli bir insan mi, beraber cocuk yetistirilir mi, ailesi vs vs bunlar hep kistas olsun senin icin.
asil evlilik kadinlara zor. sen seç sen ele adamlari. "aaa yasim geldi ilk duzgun insanla evlenmeliyim" diye düşünme

kusura bakma ama bu davranisini sadece sevmedigim bir tabir olarak kezbanlikla aciklayabilirim. cook sacma davranmissin, adam ilk anda seni nasil coo,akilli,hayatini kendi basina idame edebilen, mantikli dusunen biri olarak gorup gelecek dusunduyse bile su halin ona ergence gelmistir.
evet evlenmek isteyip bu yolda ilerlemek isteyebilirsin. bunun konusunu da acabilirsin. ama zamanla dusunup iliskini azalttıgin bir sekilde davransan bu olgunca olabilirdi. "ok anldm bn!!!" diye trip atip adami masada p.c gibi birakmissin. sonra da ondan bir adim gelmemesine ragmen kuyrugunu kistirip bulusma teklifinde bulunmuşsun. inan bu iliskinin toksigi sensin.
senin gibi davranan kizlar yuzunden erkekler iste kadinlari ilk andan evlilik vaadiyle manipule ediyor, KKda görüyoruz. çünkü bazi kadinlarin anladigi dil bu. dogruyu soyleyip cezalandırilmaktansa yalan söyleyip kral gibi yasiyorlar iliskilerini.
bilmiyorum, bu adam doktor diyorsun. yaninda otuzuna gelmis ama hala anlik sacma tepkiler veren, bir yükselip bjr normale dönen , ergen huylu birini ister mi?
sanmıyorum

Adamı masada bırakmadığım gibi arabamla evine bıraktım, sarılarak ayrıldık. Yanımda kalmak istedi, ben istemedim.
Manipülatif erkekler 10km öteden belli oluyor artık, hayatıma almam öylesini.
O duygu yoğunluğuyla hislerimi yönetemedim evet ama tekrar barıştıktan sonra toparladım. Bipolar muamelesi yapmana gerek yok.

Ilk paragrafta empati kurabilmişsin, teşekkürler.

Evlilik sorulması neden böyle ayıp ya da yanlış bir şeymiş gibi geliyor ben de bunu anlamıyorum.
bence "ben evlilik istiyorum, sen ne diyorsun , birbirimizin fikrini bilelim" gibi bir konuşma bir ilişkiye başlarken bile yanlış ayıp değil.
hele yaşlar 30 gibiyse, yoksa lise-üniversite çağında, genç, şartlar müsait değilken biraz abes, yanlış deilse bile.

ama böyle dengesiz, ağlayarak vs. değil yani. yaptığın şeylerin de arkasında durmak lazım.

sevişirsin (ilk günden sevişmek de ayrı konu, ama olabilir de) sevgili olma yolundasındır, oturur ciddi ciddi, konuşup kendine yol da çizebilirsin...bence bir yaştan sonra anormal bir şey değil -ha benim yapacağım şey değil ben konuşamıyorum evlilik filan ama bunu tercih edene, yanlış, ayıp demem.

Ben adamın bu ilişkiye sizin baktığınız gibi romantik baktığını, ponçik ponçik gezdiğini hiç zannetmiyorum. Hormonlar coşmuş, bir şeyler yaşanmış, tüm heyecanlar bir ayda yenip bitirilmiş sanki. Üstelik adam evlilik düşünmüyorum demiş. Bir süre aşk yaşar sonra ayrılırsınız.

Ben de bu şekilde düşünüyorum. Artık her iliski yaşayalım diyen erkek evlilik düşünmüyor, sonuca varalım diyen erkek az, tyiyelim içelim gezelim kafasında erkek çok.

Ben bir erkek olsam sizin gibi bir kadından arkama bakmadan kaçarım . Adam evlenmek istemiyor diye ağlamak ne demek ya ? Türkiye'deki en iyi üniversitelerden birinden mezun olmak duygu kontrolsuzlugunuzu ve çaresizce evlenmek istiyor olusunuzu karşı tarafa aksettirip ezik duruma dusmenizi engelleyememis. Size uymuyorsa yol verin gitsin erkek mi yok ya gencecik kadinsiniz. 29 yaşındaki bebeyle işiniz ne .

Hatalar silsilesi... Ama hata 1 ayda birlikte olmanız vs. Değil isterseniz 1. Gün olun kime ne? Hata şu 31 yaşındasınız, ailede evlenme konusu gündemde siz de stres altındasınız ve bu stresin etkisiyle 1 aydır tanıdığınız birini kafanızda koca konumuna oturtmuşsunuz bi de gidip ona bu durumu açmışsınız. Ben filmlerdeki ilk görüşte aşk evlilik durumuna inanmıyorum iki insan birbirini 1 ayda TA NI YA MAZ nokta. 2. Hatanız hpv konusu açılmış ama size sormamış ki sende var mı diye siz neden kendinizle ilgili özel bi durumu söylüyorsunuz ha sorarsa dürüst olursunuz o ayrı belki onda hpv hsv hiv her şey var söyledi mi size? Bu ilişki evliliğe gitmeyecek ve yürümeyecek diye yorumluyorum sebebi sizin stres ve baskı altında yanlış kararlar verip yanlış adımlar atmanız ne yazık ki.

Adamı masada bırakmadığım gibi arabamla evine bıraktım, sarılarak ayrıldık. Yanımda kalmak istedi, ben istemedim.
pardon da tam olarak su cumleyi kurmadin mi?
bu kadar yoğun duygulardan korktum yarın üzülmektense şimdi konuştuğumuz daha iyi oldu, teşekkürler dürüst olduğun için vs diyip kalktım masadan. Vedalaştık ayrıldık.
guzel guzel otururken "evlencen mi benimle?" diyip aglayip kalkmissin iste. ha orada beraber kalmis ha eve kadar birakmissin. sonucta adami masada birakip seda sayan "evleneceksen gel"e baglamissin.
bir de adam sana geri donmemis. sanki blof yapmis gibi ondan adim gelmeyince yumusayip tekrar konusmak istemissin.
Ilk paragrafta empati kurabilmişsin, teşekkürler.
O duygu yoğunluğuyla hislerimi yönetemedim evet ama tekrar barıştıktan sonra toparladım. Bipolar muamelesi yapmana gerek yok.
ikinci paragrafta da empati kurdum. artik otuzuna gelmis bir insanin duygularini yonetmesi gerekiyor. oyle ani tepkiler vs ilkgenclik yillarinda güzel.
adam da muhtemelen benzer dusunmustur. eskiden belki ama simdi kendi duygularini yonetemeyen insanlarla degil flort arkadaslik bile yapmamaya çalışıyorum cunku cok yorucu oluyorlar. yasla beraber insanlar olgunlasmali
ayrica bipolar demedim, kezban gibi dedim.

pardon da tam olarak su cumleyi kurmadin mi?

guzel guzel otururken "evlencen mi benimle?" diyip aglayip kalkmissin iste. ha orada beraber kalmis ha eve kadar birakmissin. sonucta adami masada birakip seda sayan "evleneceksen gel"e baglamissin.
bir de adam sana geri donmemis. sanki blof yapmis gibi ondan adim gelmeyince yumusayip tekrar konusmak istemissin.

ikinci paragrafta da empati kurdum. artik otuzuna gelmis bir insanin duygularini yonetmesi gerekiyor. oyle ani tepkiler vs ilkgenclik yillarinda güzel.
adam da muhtemelen benzer dusunmustur. eskiden belki ama simdi kendi duygularini yonetemeyen insanlarla degil flort arkadaslik bile yapmamaya çalışıyorum cunku cok yorucu oluyorlar. yasla beraber insanlar olgunlasmali
ayrica bipolar demedim, kezban gibi dedim.
Gibisi fazla kesinlikle kezbanca tavırlar . Hatta ben ilave edeyim bipolarimsi kezbanca tavırlar . Bu kadar duygu durumu kontrolsuzlugu 30lu yaşlarda katiyyen kabul edilebilir değil. Yok ağlamalar yok vedalar adeta pembe dizi

15 yaşından beri çalışıyorum. Türkiyenin en iyi üniversitelerinin birinden mezun oldum ve yurtdışında master yaptım.
ailem "evlenmiyorsa ayrıl" dediler, boyun eğmek zorunda kaldım.
kendi evime çıkmak istiyorum, annem diyor ki "bu çocukla evlenirsen ailesi ne düşünür"
bence okuduğunuz okullar size sadece bilgi, kariyer, ekonomik ozgurluk kazandirmis. sosyal olarak lise terk konfeksiyonda çalışan herhangi bir kizdan farkiniz yok.
sirf ailenin evlen baskisina uymadi diye sevgisinden ayrilmak, "tek yasarsam ileride kocamin ailesi ne dusunur" diye aile evinden ayrilamamak falan.
siz sandiginiz kadar aydin oldugunuza emin misiniz?
bir yaniniz kendinizi gittiginiz ulkedeki gençler gibi saniyor. özgürce sevgiliniz olmayan insanlarla yataga giriyorsunuz. ama bir yanınız cocukluktan beri yasadigi mahalle baskisina boyun egmis. "elalem ne der, beni kullanmasin nikahina alsin" modundasiniz.
tam fatih harbiye roman karakterinin yeni nesil halisiniz

Tatlım beni de kırıcı bulmazsan ablan olarak söyleyeyim erkekelr böyle seyleri Kezbanca buluyor hemen evlenelim çocuk yapalım görüşelim buluşalım.Nereden biliyorum?Kendimden.Guzel bir kadın olmama ragmen iliskilerim ilerlemiyordu senin kadar yapmasam da boyle bir enerjiyle yaklaşıyordum.Su an her seyi tersine döndurdum evlilik iliski diye aglayan onlar oluyor.Kendini biraz lütuf olarak gör.Kendini ne kadar sevdigini com kıymetli olduğunu, istersen her an gidebileceğini göster. Ama gösteriş icin de yapma sen de buna inan kendini sevmeyeni kimse sevmez.Cinsellik icin de acele etme goturebildigin kadar sonuna gotur

bence okuduğunuz okullar size sadece bilgi, kariyer, ekonomik ozgurluk kazandirmis. sosyal olarak lise terk konfeksiyonda çalışan herhangi bir kizdan farkiniz yok.
sirf ailenin evlen baskisina uymadi diye sevgisinden ayrilmak, "tek yasarsam ileride kocamin ailesi ne dusunur" diye aile evinden ayrilamamak falan.
siz sandiginiz kadar aydin oldugunuza emin misiniz?
bir yaniniz kendinizi gittiginiz ulkedeki gençler gibi saniyor. özgürce sevgiliniz olmayan insanlarla yataga giriyorsunuz. ama bir yanınız cocukluktan beri yasadigi mahalle baskisina boyun egmis. "elalem ne der, beni kullanmasin nikahina alsin" modundasiniz.
tam fatih harbiye roman karakterinin yeni nesil halisiniz
Bence de kafadaki ortadoğu ve Avrupanın çatışmasının sonucu bir öyle bir böyle haller

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X