Eylül 2024 aşılama olanlar

Hayır ilaç randevular muayeneler nasıl ilerliyor
Siz aşılama sürecine başladığınızda doktor yönlendiriyor. Adetin 2. günü süreç başlıyor. Sonra ilaç tedavisi başlıyor, sonra yumurtlama takibi yapıyor. Yani randevuya gerek oluyor mu bilmiyorum ama doktor şu gün gel diyor zaten.

henüz test yapmadım. Aşılama sonrası verilen ilaç sanırım meme uçlarında hassasiyet veriyor. Onun dışında bir belirtim yok.
Benim aşılama sonrası 3-4-5 günlerde göğüs ucum çok hassastı ama Şuan normal
Sadece karın bölgesinde bi dalgalanma hissediyorum değişik bir şey

Merhaba Hanımlar, ben de bir yıldır çocuk sahibi olmaya çalışıyorum. Bende yumurtlama, çatlama hiçbir problem yok. Eşimde hafif hız sorunu var ve morfoloji 0 çıktı. Doktorum ekimde aşılamaya başlayacak. Sizlerde sorun neydi, sizce 0 morfoloji ile şansımız olur mu?

Merhaba Hanımlar, ben de bir yıldır çocuk sahibi olmaya çalışıyorum. Bende yumurtlama, çatlama hiçbir problem yok. Eşimde hafif hız sorunu var ve morfoloji 0 çıktı. Doktorum ekimde aşılamaya başlayacak. Sizlerde sorun neydi, sizce 0 morfoloji ile şansımız olur mu?
Merhaba ben de aynı durumdayım bende herhangi bir sorun tespit edilmedi eşimde sperm sayısı ve hız düşüklüğü vardı morfoloji de bozuktu 1 yıl denedik olmadı bu ay ilk defa aşılama denedik bekliyoruz.. inşallah hayırlısıyla olur bebişlerimiz... Denemeden bilinmiyor malesef...

Merhaba ben de aynı durumdayım bende herhangi bir sorun tespit edilmedi eşimde sperm sayısı ve hız düşüklüğü vardı morfoloji de bozuktu 1 yıl denedik olmadı bu ay ilk defa aşılama denedik bekliyoruz.. inşallah hayırlısıyla olur bebişlerimiz... Denemeden bilinmiyor malesef.

Merhaba,ben de bugün aşılama oldum yani her zaman normal dedikleri siperm sayımız bugün iyi çıkmadı, doktorum yine de aşılama yaptı inşallah tutar.

X