Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

sonucu negatif olan arkadaşlar progesteron fitili kullanmayı bıraktınız mı hafta sonu olduğu için doktoruma da soramıyorum sizler nasıl yaptınız?

Sonuç negatif çıktı canım 😣
Bu ay negatif ayı galiba 🫠 vardır bir hayır diyerek yolumuza devam. Sakın üzme kendini lütfen. Bak ben kendimi daha iyi hissediyorum. Anının tadını çıkar çocuksuz zamanlarda geri gelmeyecek. Bir gün olacak bunu bilelim yeter 😊😊😊 bu arada sen kaç yaşındaydın birde kaç yıldır evliydin

Bu ay negatif ayı galiba 🫠 vardır bir hayır diyerek yolumuza devam. Sakın üzme kendini lütfen. Bak ben kendimi daha iyi hissediyorum. Anının tadını çıkar çocuksuz zamanlarda geri gelmeyecek. Bir gün olacak bunu bilelim yeter 😊😊😊 bu arada sen kaç yaşındaydın birde kaç yıldır evliydin
Elbet de olacak ama kendimden önce evlenenlerin hatta yaşı benden küçük olanların 2. Çocuğa hamile olduklarını görünce imresiyorum asla kiskanmiyorum sadece kçimde burukluk oluyor kiziyorum kendime kimseyle konuşacak yüzüm yokmuş gibi hissediyorum😊😣 iki gündür kayınvalidemle konuşmuyorum niye aramadın dedi eşimden duymuş negatif olduğunu yüzüm yok anne dedim sen istiyor musun olmasını dedi evet dedim hemde çok o zman senin bir suçun yok niye yüzün olmasın dedi Rabbim verirse alırsın yapacak başka birşeyin yok Rabbime tevekkül et dedi o öyle diyince rahatladım kendimi suçluyorum iki senedir ama yapacak birşey yok maalesef 😢 😢 😣27 yaşında bu ayın 18 inde 2. Senem bitecek 3 e gireceğim 😣 sen

X