Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Bilmiyorumm canmm vala bu son sansim olmasa tup bebek
Aslında ben direk tüp bebek istemiştim ama muayeneden sonra doktor basit bi tedavi ile başlamanın da iyi olabileceğini söyledi hatta rahim filmi bile çekmedi gerek olursa bu ay olmazsa önümüzdeki adetten sonra çekeriz dedi
Veeee her şeyden umut kapan ben umutlandım valla doktor ve hemşirelerin tutumu da beni çok umutlandirmisti

Evet kuzum 1 buçuk aylıkken düşük oldu

Yok kuzum ilk çatlatma iğnesi ile tutmuştu direk ama tutunamadı maalesef

Yok ya yolda telefon çekmiyor bazen
Anladım vardır bir hayır rabbim inşallah daha güçlü daha sağlıklı tekrar nasıl etsin
Catlatma iğnesi verip daha sonra progestan kullandirmis miydi canım

cnm yok igne etkisi bi turlu gitmedi bnden onun icin yaptim artik yok cidden

Adet başlangıcımda hastaneyi aramıstık bize randevu verdiler sonra adetim bittiginde letrozol kullanmaya başladım 5 gün kullandım daha sonra ultrasona cagırdı. Çatlama tam olmamıstı ertezi gün gittik tekrardan çatlama olmustu . Aynı gün çatlatma iğnesi vurdular. Ertesi gün aşılama oldum. Tabi bu süre zarfında folik asit ve omega 3 kullanıyorum her gün. Çatlatma iğnesinden 1 gün sonra progesteron fitil ve ass diye bir ilaç kullandım. Aslında kagıtta yazanın aynısını uyguladık

Eklentiler

• 912f8e64-ac5c-45ae-99a9-14c98cd482e2.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 19
Uyudunuz mı kızlar
Misafirim vardı. Çok yakın bir arkadaşım tatılden döndü. Benı görmeye geldi . O yüzden yoktum.
Şaka maka bugün de bitti.
8.gün bitti. Bıgun sol kasık ağrım vardı . Dolandım da biraz evde iş yaptım ondan da olabilir.
Akşama doğru otururken de rahatsız etmeye başladı uzanıyorum şimdi sadece sol tarafımda. Başka bısey yok.

Banada cekildi rahim filmi hersey yolunda canmm ama bilmiyorum benimde cok iyi doktorlarim hani devlet karsiliyor kulan 6 hakinida dediler ben aslinda 2 asilamadan sonra istedimdi tup bebek

Kızlar günaydınn . Agustos 2 de çatlatma iğnesi yaptım ve 3 ünde aşılama oldum. 3 gün önce akşam yaptıgım test negatifti. Sabah ilk idrarımla yaptıgım pozitifti. Aynı gün öglen yaptım 2 test negatif. Bu sabah ilk idrarla gene pozitif. Pozıtıf testlerimin ikiside dijital test. Acaba çat iğnesinin etkisi geçmedimi. Kafam çok karışıkk…

Eklentiler

• image.jpg
    189,7 KB · Görüntüleme: 13
sen hamilesin kuzuum bnceee niyd gidipte bi kan vermiyosunki

Kızçeler aşılama 10 ovitrelle 12. günden günaydııın hiçbir belirtim yok şuan için sadece sabahları gerilip esnememek için zor tutuyorum kendimi ay bu çok zor tam gerinecem bi rahatlayacam fazla yapmadan bırakıyom bugün test yapmadım nasipse yarın ilk idrarla yapacağım bende şuan durumlar böyle siz ne durumdasınız

Aliyana canım bence de sen hamilesin ama bugün yarın ne zaman fırsat bulursan kan vermende fayda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…