Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kız ben anlamıyorum bu test negatif oluyor ama belirti oluyor valla beynim yanıyor
bnde hic bisey yok gogus agrimda hafifledi dun cok fenaydi bgnde yaptim bn test cooook silik cikti tam gecmemis etkisi artik test yapmak yok siz yapin gari

bnde hic bisey yok gogus agrimda hafifledi dun cok fenaydi bgnde yaptim bn test cooook silik cikti tam gecmemis etkisi artik test yapmak yok siz yapin gari
Ama bilemezsin öyle de ilaç etkisi mi değil mi hadi 3 gün yapmadın sonra yaptın ve pozitif aklında şüphe olmaz mı bacım ilaç mi bebe mi diye 🤭 bence en azından ilacın negatifi görene kadar yapmalısın 😁

Kız bende öyleydim dün birde flaşla ve güneş ışığında baktım sonra kendime üzüldüm

Hayırlısı kuzum ya senin vücut geç atıyor demek ki
evet galiba hayirlisi cnm zaten belirtiler adet yaklastikca artarmis cnm adet belirtileri olurmus hep adet gunu gectikce o belirtilerde gecermis

evet galiba hayirlisi cnm zaten belirtiler adet yaklastikca artarmis cnm adet belirtileri olurmus hep adet gunu gectikce o belirtilerde gecermis
Evet bende öyle düşünüyorum. Benim gebelik olduğunda 11. Gün çok net bir ikinci çizgi vardı yani ben onu bile iğne etkisi sanmıştım 😅

X