Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

18mm olana kadar 37.5 vurdum dedim son lari yuksek vurdurucak heralde. Simdi baktim tam 600ml geri kalmis. Bide 2.asilamada kullanamazsin derse hem parama uzulurum hem bilsem bi ihtiyaci olana verebilirdim

18mm olana kadar 37.5 vurdum dedim son lari yuksek vurdurucak heralde. Simdi baktim tam 600ml geri kalmis. Bide 2.asilamada kullanamazsin derse hem parama uzulurum hem bilsem bi ihtiyaci olana verebilirdim
benim de kaliyo icinde biraz ama bidaha deneyecek olursaniz yetmez bn 3 kere kullandim kalanlari hep attim her seferinde yeniden aldim hem o igneler tekrar kullanilmaz canm yaa evet maliyeti yuksek ama iste yapcak bisey yok

benim de kaliyo icinde biraz ama bidaha deneyecek olursaniz yetmez bn 3 kere kullandim kalanlari hep attim her seferinde yeniden aldim hem o igneler tekrar kullanilmaz canm yaa evet maliyeti yuksek ama iste yapcak bisey yok
Evet 300 ml bile yetiyomus bana yada 450 ml aldirabilirdi. Yapacak bisey yok napalim

Test yapmak icin köprüden önce son cikis bitek yarin kaliyor yarin Allahtan esim evde o tutar beni heralde yada birbirimizi gazlar yapariz test hic kestiremiyorum neler olur. Yapmayinca daha mutluyum sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…