Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

halâ silik cizgi ilk yaptigim gibi net gorunmuyo ama var yani cizgi senin kacinci gun negatif cikmaya baslamisti
İğnenin 7. Günü silikti canım 9. Günü tamamen negatifti test dünkü test de negatifti bugün yaptigim test de tertemiz negatifti bugün iğnenin 11. Günü
Göndersene bi testi

Benim hemen gitti onu da anlamadım
Ama senin testler konudan silige gidiyorsa yavaş yavaş gidiyor etkisi

Kız git ne olur ne olmaz
Bir de pozitif olursa güzel zaten de negatif olursa 1 yıl neden ara tüp bebek yapmıyorlar mı
iste olmazsa tup bebek yapcazya oyuzden ben 1 yil sonra yapmak istiyom hem bazi sartlar uymadi hemde yasim 24 cnmmm yaaa erken degilmi sence istemiyom yani eger testim pozitif olursa oyle giderim doktora

iste olmazsa tup bebek yapcazya oyuzden ben 1 yil sonra yapmak istiyom hem bazi sartlar uymadi hemde yasim 24 cnmmm yaaa erken degilmi sence istemiyom yani eger testim pozitif olursa oyle giderim doktora
Himm anladım canım ben de zorunlu bir yil bekletiyorlar zannettim

Hamilelerde kullaniyo ozellikle dusuk tehlikesi olanlar. Hatta ilaci birakip kanama yasayip tekrar kullanmaya devam eden hamileler okudum bu platformda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…