Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kız yattığım yerden izliyom hiiih falan demedim zaten de urktum 🤣
kiz aslinda ne izlesek suc bacim drama izlesek uzuluyoz agliyoz o hic olmaz stres iceriyo komedi izlesek gulmekten icimiz disimiza cikar karnimiza agrilar girer macere izlesek heycandan kalbimiz cikar korku desen oyle napsakki🤔

kiz aslinda ne izlesek suc bacim drama izlesek uzuluyoz agliyoz o hic olmaz stres iceriyo komedi izlesek gulmekten icimiz disimiza cikar karnimiza agrilar girer macere izlesek heycandan kalbimiz cikar korku desen oyle napsakki🤔
He ya zamanı nasıl geçirecez yoksa

kiiiiz afyon bana yakin biliyonmu 2 saatlim falam buraya galiba oyleydi bnde aydindayim😆
Sen neredesin ki kuzum 🤣
hamileydim isteee😆😆😆😆
Kız bende cidden sorun var bende rüyamda doktora dertleniyordum neden olmadı felan diye 🤣🤣
Kızlar herkes bi asilamanin ertesi gununden baslayip sayarak gününü yazsin hele ben başlıyorum
Aşılama 9 ovitrelle 11
Aşılama 9 ovitrelle 11
iste olmazsa tup bebek yapcazya oyuzden ben 1 yil sonra yapmak istiyom hem bazi sartlar uymadi hemde yasim 24 cnmmm yaaa erken degilmi sence istemiyom yani eger testim pozitif olursa oyle giderim doktora
Canım çok haklısın 30dan önce önermiyor zaten doktorlar biraz kafandan atmayı dene öyle de çoğunluk oluyormuş

Waww Waww M mehem58 kız geldimmm hiç susmamış konuşmuşsunuz ancak okudum 😅😅😅 malûm yollardayım gezmelerdeyim, düğünlerdeyim hangi vakit test yapayım dedim ya size ben pazartesi yaparım artık diye yarın akşam evde olurum🥲 ama bilmiyorum yiaa negatifleri görünce benim bu aydan beklentim kalmadı zaten Eylül'de İstanbul'a gidiyorum aşılama yapamam Ekim'de bakarız artık

Waww Waww M mehem58 kız geldimmm hiç susmamış konuşmuşsunuz ancak okudum 😅😅😅 malûm yollardayım gezmelerdeyim, düğünlerdeyim hangi vakit test yapayım dedim ya size ben pazartesi yaparım artık diye yarın akşam evde olurum🥲 ama bilmiyorum yiaa negatifleri görünce benim bu aydan beklentim kalmadı zaten Eylül'de İstanbul'a gidiyorum aşılama yapamam Ekim'de bakarız artık
Kız biz ne negatifler gördük sen yokken baciiim her yaptığım test negatif 🤣🤣 en son bu akşam bi tribe girmiştim de sonra atiyede korkunca unuttum onu 🤣🤣🤣🤣

A aliyana canım merhaba senin mesajlarını da okudum kan testinden sonra çıkar muhtemelen ortaya inşaallah pozitiftir. Yalnız ben şunu merak ettim acaba tedavi sürecini nasıl başlatıp devam ettiriniz bundan biraz bahsedebilir misin

Kız biz ne negatifler gördük sen yokken baciiim her yaptığım test negatif 🤣🤣 en son bu akşam bi tribe girmiştim de sonra atiyede korkunca unuttum onu 🤣🤣🤣🤣
Ahahahajajajaja Atiye öyle ya bende bir gerilmiştim izlediğimde 😅 senin negatifi gördüm kanki ama üzmemek için üzerine basmadım hiç hayırlısı olsun belki son anda pozitif olacaz biz 🥲😅

X