Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Hamilelerde kullaniyo ozellikle dusuk tehlikesi olanlar. Hatta ilaci birakip kanama yasayip tekrar kullanmaya devam eden hamileler okudum bu platformda
Evet doğru ihtiyaç olan kadınlara düşük önleyici rahım guclendırme olarak yazılıyor . Adet geciktirmesi olayı ilacın yan etkilerinden biri malesef . Hormon ilacı olduğu için bazı kadınlarda adet gecikmesi düzensizliği yapabiliyor

Bi sey deyim mi ben olmadı gibi hissediyorum yaaaa bugüne kadar hep olmus gibi hissediyordum olumluydum bugün bi tutustum ben içimde garip Bi his var olmadı gibi geliyor bazen

Ay evet ya valla kafam hiç iyi değil yarın test yapmayacam ya salıya testim kalmıyor yoksa pazartesi salı yapayım ay bilmiyorum bugün böyle bi sey kalbimi sıkıyo
alemsin valla benimde tek takintim şu rahimde aciklik her adet oncesi oldugu icin bi karamsarlasiyom bazen

hissettiğini bi tanımla hele bana
bak cnm kulagini ac iyi dinle beni ben sana şoyle anlatayim madem biraz acik konuscam kusura bakma hepimiz yasiyoz bunu hani iliski sonrasi vajina acilirya icten iyice aciliyo ya hani ayni o sekilde oluyo iste sanki yeni birliktelik olmus gibi rahim acik oluyo yani simdi anlatabildimmi acaba

Heee tamam anladım canım hep o his oluyo yani anladiim

Benim suan yine seffaf yapiskan akintim var cok fazla regle bi gun kala yumurtluyommu ben nedir anlamadim adet oncesi hic bi zaman olmazdi boyle bisey buda ilk kez asilamaya denk geldi valla yaa

Zaten belirti ariyoz vucutta iyice dalga gecmeye basladi heralde dur bi yumurtlama akintisi yapimda beyin firtinasi yasatim su kadina der gibi

Ay valla son günler geldikçe biz tuhaflasiyoruz ya cidden hem psikolojik hem de bedenen garip garip şeyler oluyor

Ya bisey sorucam kizlar bana gonalf dr 900 ml verdi ama 500 ml den fazlasi duruyo simdi 2.asilamaya gecince onu kullanabilecekmiyim ben? O gun asistani ,450 mg dimi hocam diye sordu yok 900 dedi dr. Ama 37.5 vurdum hep fazlasi duruyo dolapta. Ben ucretli aliyorum sigorta karsilamiyo cocugun oldugu icin bide

Ben bunları hiç bilmiyorum canım kloman+ovitrelle kullandım sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…