Bu arkadaş bozuntusuna ne yapmalı? Savcılığa mı vermeli?

Ne yapalım? Kime şikayet edelim? Doğrusu nedir sizce?

• Savcılığa şikayet

OY: 278 68,0%
  • Anne-babaya şikayet

OY: 146 35,7%
  • Ortak arkadaşlarına yaptığı şeyi anlatmak

OY: 51 12,5%
  • Kendisiyle konuşmak neden yaptığını sormak

OY: 135 33,0%
  • Tamamen sessiz kalmak

OY: 2 0,5%

• Ankete Katılan
    409
O zaman o arkadaşından uzaklaşacak ,verilmiş sadakası varmış başına daha kötü işlerde açabilirdi.

Gozuksun sananekiyaw ben 21-22 yasindaki halimi hatirliyoeum birak hesabi odemeyip kacmak param
Olmasa o yemegi cayi corbayi tuketmezdm. Ya cok
Simarik bu cocuklar ya da yetistirmeyle deger yargisiyla ilgisi var.
simarik az kalir ahlaksizlik resmen. bana goresi su zaten sicilim bozuldu diye bu sefer iyice kantarin topuzunu kacirip saga sola catar mi ki. kaybedecek biseyi kalmayan her insan iyice pislige batar cunku.

Bence de o koydugum seylerin hepsinin yapilmasini hak ediyor zaten.

Cok dogru diyorsunuz. Bugun erdem bi konussun duruma gore ben de ailesini aramayi dusunuyorum artik.

Güncelleme:

Kuzenim dün Mehmet denen aramizdaki şeytanla konuşmuş. Cevabi ne olsa beğenirsiniz: Hatirlamiyorum. Cok da özür dilemis gercekten hatirlamiorum diye. Tum gece karakoldan alinan kağıdı saklamaya calistigini da mi hatirlamiosun adi. Gittikce daha cok sinir oluyorum. Bugun ailesini aramayi düşünüyorum çünkü ne demek hatirlamamak zerre inanmadim da madem öyle bi episode geçiriyorsa bilsin ailesi.

Ya o aynaları sokerken elleri acimistir ertesi gün bile aciyordur. Yalanını yesinler. Kuzeniniz umarım inanmamıştır.

Durumları yok diye yapılan hataya göz yumarsanız, zaten fark etmiyorlar diyip devam eder yaptıklarına... Milleti salak yerine koymasın!
Önce kendisiyle konuşup neden yaptığını ve masrafını isteyin. Veremem derse de şikayet edeceğinizi söyleyin. En azından pişman olsun, yanına kâr kalmayacağını bilsin

Ayrıca aracınızı da 20-21 yaşında alkol kullanan kişilere emanet etmeyin, özellikle arkadaş grubu varsa...
Arkadaşı ben kullanayım der, o da yok diyemez. Gidip birine veya bir yerlere vururlar, bir de onunla uğraşırsınız

Bu hatirlamiyorum lafina cok bilendim annesinin numarasini buldum simdi biraz sinirim gecsin aricam yoksa götürün tedavi ettirin fln dicem direkt ararsam. Yap yap hatirlama ne güzel dunya ya.

Bu mantikla 20 yas grubu arac kullanmamalı hic o zaman? Alkol kullanamiyor zaten kronik hasta oldugu icin okula gidip gelmesi icin verdim bos durmasindansa cocugun isine yarasin istedim. Reflekslerin de en iyi oldugu dönem insan en guzel 20li yaslarda ogrenir araba kullanmayi. Arabami emanet etmem ayri bu ayri. Guvenerek emanet ettim. Bu kasti yapilmis bisey kaza bile degil.

Bu şerefsizi şikayet edin. İnsanlık için. Bu sizin vatandaşlık göreviniz en kötü. Lütfen şikayet edin bunu bi savcı hakim karşısına çıksın pislik. Şaka gibi ya.

Ömür boyu kalsın. O yaşta oy kullanır, mv olur, baba olur ama sicili temiz mi kalsın? Saçmalık ya.

Videoyu gönderip hasarı karsılatmıssınızdır ins Mehmet kisisine.

Savcılığa ver tabi. Yaptıklarının cazasını almadıkça iyice kuduruyorlar. Bugün bu yaptığı yanına kalan yarın daha fazlasını yapmaya kalkar.

Videoyla savcılığa vermekle tehdit edip arabanın tamir masrafını alın o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…