Sürekli bitirelim diyen, ayrı ev kurmayan eşim, siz olsaniz ne yapardiniz ?

Ya sen hakkikatten normal bi insan degilsin ya, hani insan der ki insan sevdiğinin kaybina alışıyor vs eyvallahya katil olmaya alismakla orneklemek nedir.
Ne alakası var.örnek bu.uç bir örnek olması gerekiyordu.sevdiğinin ölümüne herkes alışıyor.ki senin aktif rol aldığın bir durum değil.yani aynı şey değil.

Bana da eşiniz sizi aldatıyor gibi geldi.
Adam aile olamamış eve gelmiyor sohbet yok bosancam diyor.kaynana senden başka herkes ölür demiş.
Siz kanıt toplayın adamın ve annesinin yedekte tuttuğu biri var

Cok kararli güçlü olmaya çalışan bir daha asla kendini ezdirmeyecek cevaplarınız var. Ama niyeyse adam ilk aradığında kosa kosa godecekmissiniz hissi uyandı.
Allah korusun =) dileğim hayatıma çocuğumla devam etmek
Ya sen hakkikatten normal bi insan degilsin ya, hani insan der ki insan sevdiğinin kaybina alışıyor vs eyvallahya katil olmaya alismakla orneklemek nedir.
:KK70:
bitirmek istiyorsa erkek olsun sözünde durup evden defolsun.
çocuğunla sen mi gideceksin birde şımarıklığa bak sanki kadınla konuştuğu varda 50 yaşındakiyle bile mizah yapabiliyormuş konuşabiliyormuş? Alttan alma bu herifi evden çıkmayacağını da belirt.
Yani anne babasının olduğu ev nereye gitsin? Gitmesi gereken bendim ve gittim. Kendi ayrı evimiz olsaydı onu gönderirdim
Büyük ihtimalle hayatında başka biri var..size zaten hiç değer vermemis olan, ana kuzusu asalak bir kişilik eşiniz....siz ondan bosanin hemen bir işe girip hayatınızı yoluna koyun...o zaten belasını bulacaktır
Amin

Kız senin yorumlarına bakınca çok aklı başında ve diri bir kadın canlandı gözümde. Niye çektin bu sünepeyi 10 sene çok mu aşık oldun?

Yok ailesi aramaz bu kesin annesi zaten beni istemiyor. Babasi da gidersen bidaha dönemezsin dedi bende tamam dedim :KK70:

Kendisi de zaten umrunda olduğunu sanmıyorum arayacağınıda sanmıyorum umarım aramaz. Beni arasa da iki çift laf söylesem dediğim zamanları geçtim. Herkes yerinde mutlu olsun. Donmeyi düşünmüyorum arkadaşlar. En kısa nasıl toparlar güçlü olurum derdim o
Ozaman tebrık ederım ve hayatınızda mutluluklar dilerim
Cevrenızı degıstırebılırsınız,kurs ,spor degısık ortamlara gırıp arkadas edının
Bol bol şükredin

Merhaba arkadaşlar ben 10 yıllık evliyim kayinvalidem ile yaşıyorum. 1 tane çocuğum var. Kayinvalidemle anlaşamıyoruz bu yüzden eşim ile bir çok kez ayrılık yaşadık ve barıştık. Ayri eve çıkmayı düşünüyorduk bu sene çalıştığı paraları biriktiriyor diye biliyordum meğersem iddia oynuyormuş eve çıkabileceğimiz tüm paraları aslında yemiş.. neyse hesabını bile soramadım bağırdı çağırdı sanane neyin hesabını soruyorsun ihtiyacladrn gideriliyormu gideriliyor benim maaşım falan dedi.. sustum.

Annesiyle tartismjs gece yatağa geldi gerginim sinirliyim dur falan iyi dedim yattım. Ertesi gün balkona yanına gittim konuşmaya sohbet etmeye çalıştım falan tersliyo ya cevap veriyo ya vermiyo bende dedim eş olarak yanında olayım bide ben surat yapmayım, akşam arkadaşlarıyla maça gidecekti beylikduzune biliyorum aslında ama sohbet olsun diye maçın neredeydi dedim bana ebenin a...nda dedi şok oldum ağlamaya başladım. Yeter artık bana niye böyle davranıyorsun falan dedim. Ya yeter ben çok bunaldım bence biz bitirelim çocukla ailemle konuşalım dedi. Ona mi yalvarıcam gittim annesine söyledim oda kayinpederimi çağırdı falan beni gitmemeye ikna ettiler sonra eşim geldi insan sinirliyken yemek bile yemez sana gerginim diyorum laftan anlamıyorsun ben seni istemiyor olsam burda zaten olmazsın falan dedi öptü vs neyse. Barıştık.

Bütün gün annesi ile oturup kalkıyor bu durumdan artık gerçekten çok sıkıldım akşam biraz erken yat beraber vakit geçirelim dedim ben 10 da yattım 12 buçukta geldi :KK70: neyse 1 2 söylendim bisey demedim. Ertesi gün biraz karınla ilgilen dediğimde bana gece ilgileniyorum ya o sana yeter dedi. Çok üzüldüm ama yine içime attım. Başka böyle adamlar var mı bilmiyorum ama artik canıma tak etti bir insan tüm gün annesi ile konuşacak ne bulabilir ? Bütün gün annesi ile oturuyor o nereye giderse oraya gidiyor artık yeter dedim böyle yapacaksan neden evlendin.
Bana dedi ki 50 yaşında kadinla konuşacak mizah yapacak bisey buluyorum seninle bulamiyorum. Günde 10 adamla konuşuyorum gerilmiyorum senle 5 dk konuşunca geriliyorum anca boş boş konusuyosun ( balkonda oturuyoduk karşı da Cafe var yaşlı çift vardı tonton 2 tane şunlara bak evlilermi acaba ne güzel demiştim yani hala cafede falan oturuyorlar anlamında) banane evliler mi değiller mi boş muhabbet yapıyorsun falan dedi bende sen konu aç ozaman burda mesele çabalamak dimi ozaman dolu birini bul dedim oda yine bence biz bitirelim dedi canıma tak etti.. herssyimi aldım babamın evine döndüm. Kapıda umarım hayatında hep dolu insanlar olur dedim ağız bükerek merak etme dedi.

Sizce doğru olanı yapmış miyim ?
Adamın sizi gram sevmediği 10 yıldır belliymiş zaten, bu kadar defosuna rağmen yanında durmuş tek kadın olduğunuz için eninde sonunda elinize kalıyor sadece. Sizin muhabbetiniz sarmadığı için değil sevmediği için sizin yanınızda gerim gerim geriliyor. Sorumluluklarını hatırlatıyorsunuz ona, haklı da olsa taleplerle geliyorsunuz, gül gibi rahatına tehditsiniz, sevmiyor yüzünüze bakası yok ama arada işe yarıyorsunuz, bi de ailesini çekiyorsunuz ondan bu zamana kadar sürmüş zaten. Döner dolaşır yine gelir ama aynı şartlarla, bu adam size ne ev açar ne vakit geçirir ne muhabbet eder sizinle, göreviniz belli, başınızın üstünde bir çatı, karnınızın doyması sırtınızın giymesi karşılığı yemeğini yapıp, donunu yıkayıp, anasını babasını eğleyip, arta kalan vakitte köşenize çekilip çocuğunu büyütmeniz. Arada canı isterse sevişir döner dötünü yatar. Onu bile siz istiyor musunuz sormaz. Bu yani, bu hayata okeyseniz çağırınca gidiverin, yormayın adamı bi de oralara kadar.

Kız senin yorumlarına bakınca çok aklı başında ve diri bir kadın canlandı gözümde. Niye çektin bu sünepeyi 10 sene çok mu aşık oldun?
Evet küçük yaştan beri beraberiz ve ilk aşkımdı.
Ozaman tebrık ederım ve hayatınızda mutluluklar dilerim
Cevrenızı degıstırebılırsınız,kurs ,spor degısık ortamlara gırıp arkadas edının
Bol bol şükredin
Yarın işe başlıyorum, salı günü arkadaşımla zumbaya yaziliyoruz. Bir şekilde çabalıyorum
Adamın sizi gram sevmediği 10 yıldır belliymiş zaten, bu kadar defosuna rağmen yanında durmuş tek kadın olduğunuz için eninde sonunda elinize kalıyor sadece. Sizin muhabbetiniz sarmadığı için değil sevmediği için sizin yanınızda gerim gerim geriliyor. Sorumluluklarını hatırlatıyorsunuz ona, haklı da olsa taleplerle geliyorsunuz, gül gibi rahatına tehditsiniz, sevmiyor yüzünüze bakası yok ama arada işe yarıyorsunuz, bi de ailesini çekiyorsunuz ondan bu zamana kadar sürmüş zaten. Döner dolaşır yine gelir ama aynı şartlarla, bu adam size ne ev açar ne vakit geçirir ne muhabbet eder sizinle, göreviniz belli, başınızın üstünde bir çatı, karnınızın doyması sırtınızın giymesi karşılığı yemeğini yapıp, donunu yıkayıp, anasını babasını eğleyip, arta kalan vakitte köşenize çekilip çocuğunu büyütmeniz. Arada canı isterse sevişir döner dötünü yatar. Onu bile siz istiyor musunuz sormaz. Bu yani, bu hayata okeyseniz çağırınca gidiverin, yormayın adamı bi de oralara kadar.
Evet sevmiyor farkındayım. Arada canı isterse dediniz ya hergun istiyor. Cinsel anlamda bana karşı bir soğukluğu yok. Bende beni kullandigini düşünüyorum..

Merhaba arkadaşlar ben 10 yıllık evliyim kayinvalidem ile yaşıyorum. 1 tane çocuğum var. Kayinvalidemle anlaşamıyoruz bu yüzden eşim ile bir çok kez ayrılık yaşadık ve barıştık. Ayri eve çıkmayı düşünüyorduk bu sene çalıştığı paraları biriktiriyor diye biliyordum meğersem iddia oynuyormuş eve çıkabileceğimiz tüm paraları aslında yemiş.. neyse hesabını bile soramadım bağırdı çağırdı sanane neyin hesabını soruyorsun ihtiyacladrn gideriliyormu gideriliyor benim maaşım falan dedi.. sustum.

Annesiyle tartismjs gece yatağa geldi gerginim sinirliyim dur falan iyi dedim yattım. Ertesi gün balkona yanına gittim konuşmaya sohbet etmeye çalıştım falan tersliyo ya cevap veriyo ya vermiyo bende dedim eş olarak yanında olayım bide ben surat yapmayım, akşam arkadaşlarıyla maça gidecekti beylikduzune biliyorum aslında ama sohbet olsun diye maçın neredeydi dedim bana ebenin a...nda dedi şok oldum ağlamaya başladım. Yeter artık bana niye böyle davranıyorsun falan dedim. Ya yeter ben çok bunaldım bence biz bitirelim çocukla ailemle konuşalım dedi. Ona mi yalvarıcam gittim annesine söyledim oda kayinpederimi çağırdı falan beni gitmemeye ikna ettiler sonra eşim geldi insan sinirliyken yemek bile yemez sana gerginim diyorum laftan anlamıyorsun ben seni istemiyor olsam burda zaten olmazsın falan dedi öptü vs neyse. Barıştık.

Bütün gün annesi ile oturup kalkıyor bu durumdan artık gerçekten çok sıkıldım akşam biraz erken yat beraber vakit geçirelim dedim ben 10 da yattım 12 buçukta geldi :KK70: neyse 1 2 söylendim bisey demedim. Ertesi gün biraz karınla ilgilen dediğimde bana gece ilgileniyorum ya o sana yeter dedi. Çok üzüldüm ama yine içime attım. Başka böyle adamlar var mı bilmiyorum ama artik canıma tak etti bir insan tüm gün annesi ile konuşacak ne bulabilir ? Bütün gün annesi ile oturuyor o nereye giderse oraya gidiyor artık yeter dedim böyle yapacaksan neden evlendin.
Bana dedi ki 50 yaşında kadinla konuşacak mizah yapacak bisey buluyorum seninle bulamiyorum. Günde 10 adamla konuşuyorum gerilmiyorum senle 5 dk konuşunca geriliyorum anca boş boş konusuyosun ( balkonda oturuyoduk karşı da Cafe var yaşlı çift vardı tonton 2 tane şunlara bak evlilermi acaba ne güzel demiştim yani hala cafede falan oturuyorlar anlamında) banane evliler mi değiller mi boş muhabbet yapıyorsun falan dedi bende sen konu aç ozaman burda mesele çabalamak dimi ozaman dolu birini bul dedim oda yine bence biz bitirelim dedi canıma tak etti.. herssyimi aldım babamın evine döndüm. Kapıda umarım hayatında hep dolu insanlar olur dedim ağız bükerek merak etme dedi.

Nedense geri döneceginizi düsünüyorum..

Şuan her şey çok yeni arada 1 çocuk, senelerin alışkanlığı vs var. Evet hersey kolay diyemem. Çok mutluyum diyemem.. ama mutlu olmak için elimden geleni yapıyorum. Mesela yarın işe başlıyorum hayırlısı ile.. çocuğumu yüzme kursuna yazdıracağım.. arkadaşlarım var ailemin oturduğu yerde onlarla vakit geçiriyorum çocukları beraber aqua parka vs götüreceğiz.. demek istediğim şu sosyallesmeye içinde olduğum psikolojiden çıkmaya çalışıyorum. Değersiz hissettirildigim, seviyorum denilen ama gösterilmeyen bir yerden gitmenin doğru olduğuna kendi psikolojimi ikna etmek için elimden gelen çabayı gösteriyorum. Keşke biraz daha sabretseydim dediğim zamanlar çok oldu ama sabrımın sonu hiç selamet olmadı biliyorum ki bir 10 yıl daha sabretsem yine birsey değişmeyecekti. Artık daha bilincliyim ama ara sıra sosyal hesabına bakma dürtüsü geliyor onuda kontrol altına alırsam biliyorum ki ben degerliyim ve hakettigim hayat o değildi <3

Konuyu açan kişi ile bu yorumu yazan aynı kişi mi diye düşünmedim değil. Madem bunları düşünebiliyorsunuz ne diye 10 sene bu adamı ve annesini çektiniz?

Konuyu açan kişi ile bu yorumu yazan aynı kişi mi diye düşünmedim değil. Madem bunları düşünebiliyorsunuz ne diye 10 sene bu adamı ve annesini çektiniz?
Senelerdir çok manipule edildim kötü olduğuma eksik olduğuma inandırıldım. Gözüm yeni açıldı diyelim

bana diyor ki sen 50 kere de evlensen 50 kere bosanirsin kadın erkek eşittir diye feminist dusuncelerimle evli kalamazmisim kadın erkekten geri olmalıymış:KK70:

Eşiniz gibi adamların tamamı içte içe feminist hayranı. Onlara ulaşmak eşiniz gibiler için hayal olduğundan ancak böyle uzaktan sallamaktan başka bir şey yapmıyorlar.

Kapında da yatta ayrı evde açsa bu adamla ömür geçmez . Ne sanıyor kendini acaba çapsız . Orada o muameleyi çekeceğine sen de onun gibi kendi ananın dizinin dibinde oturursun. Elalemin ana babasına hizmet edeceğine kendi ana babana et.

Olacakları sıralıyorum gelir güncelleme yaparsınız;
1) Kv bir süre sonra bakacak donlarını yıkayan, hizmetlerini yapan kişi gitti iş başa düştü başlayacak oğlum yuvadır oğlum carttır curttur karını getir demeye
2) kayınpeder gidersen gelemezsin lafı klasik blöftür o da hizmet istediği için tepkisiz görünecek Kv size baban da seni bekliyor gel diyecek
3) Eş kişisi yalandan iki ağız yapacak aileyiz şu bu düzen müzen klasik konusmalar
4) Eve dönüş ve kapanış

Adam kendini kaf dağında görüyor
Seni istemesem burada olmazdın
Gece ilgileniyorum bu sana yeter falan

Onun artıklarıyla mı yetineceksin iyi yapmışsın ama lütfen dönme

X