Sürekli bitirelim diyen, ayrı ev kurmayan eşim, siz olsaniz ne yapardiniz ?

Merhaba arkadaşlar ben 10 yıllık evliyim kayinvalidem ile yaşıyorum. 1 tane çocuğum var. Kayinvalidemle anlaşamıyoruz bu yüzden eşim ile bir çok kez ayrılık yaşadık ve barıştık. Ayri eve çıkmayı düşünüyorduk bu sene çalıştığı paraları biriktiriyor diye biliyordum meğersem iddia oynuyormuş eve çıkabileceğimiz tüm paraları aslında yemiş.. neyse hesabını bile soramadım bağırdı çağırdı sanane neyin hesabını soruyorsun ihtiyacladrn gideriliyormu gideriliyor benim maaşım falan dedi.. sustum.

Annesiyle tartismjs gece yatağa geldi gerginim sinirliyim dur falan iyi dedim yattım. Ertesi gün balkona yanına gittim konuşmaya sohbet etmeye çalıştım falan tersliyo ya cevap veriyo ya vermiyo bende dedim eş olarak yanında olayım bide ben surat yapmayım, akşam arkadaşlarıyla maça gidecekti beylikduzune biliyorum aslında ama sohbet olsun diye maçın neredeydi dedim bana ebenin a...nda dedi şok oldum ağlamaya başladım. Yeter artık bana niye böyle davranıyorsun falan dedim. Ya yeter ben çok bunaldım bence biz bitirelim çocukla ailemle konuşalım dedi. Ona mi yalvarıcam gittim annesine söyledim oda kayinpederimi çağırdı falan beni gitmemeye ikna ettiler sonra eşim geldi insan sinirliyken yemek bile yemez sana gerginim diyorum laftan anlamıyorsun ben seni istemiyor olsam burda zaten olmazsın falan dedi öptü vs neyse. Barıştık.

Bütün gün annesi ile oturup kalkıyor bu durumdan artık gerçekten çok sıkıldım akşam biraz erken yat beraber vakit geçirelim dedim ben 10 da yattım 12 buçukta geldi :KK70: neyse 1 2 söylendim bisey demedim. Ertesi gün biraz karınla ilgilen dediğimde bana gece ilgileniyorum ya o sana yeter dedi. Çok üzüldüm ama yine içime attım. Başka böyle adamlar var mı bilmiyorum ama artik canıma tak etti bir insan tüm gün annesi ile konuşacak ne bulabilir ? Bütün gün annesi ile oturuyor o nereye giderse oraya gidiyor artık yeter dedim böyle yapacaksan neden evlendin.
Bana dedi ki 50 yaşında kadinla konuşacak mizah yapacak bisey buluyorum seninle bulamiyorum. Günde 10 adamla konuşuyorum gerilmiyorum senle 5 dk konuşunca geriliyorum anca boş boş konusuyosun ( balkonda oturuyoduk karşı da Cafe var yaşlı çift vardı tonton 2 tane şunlara bak evlilermi acaba ne güzel demiştim yani hala cafede falan oturuyorlar anlamında) banane evliler mi değiller mi boş muhabbet yapıyorsun falan dedi bende sen konu aç ozaman burda mesele çabalamak dimi ozaman dolu birini bul dedim oda yine bence biz bitirelim dedi canıma tak etti.. herssyimi aldım babamın evine döndüm. Kapıda umarım hayatında hep dolu insanlar olur dedim ağız bükerek merak etme dedi.

Sizce doğru olanı yapmış miyim ?
Maşallah, çok ideal bir koca🧿. Böyle koca bırakıp gidilir mi hiç? Tabi ki hata yapmışsınız 😒

Seyi hep merak ediyorum, kayinvalide yaninda yasarken nasil sevisebiliyorsunuz? Gece sevistikten sonra banyoya nasil giriyorsunuz?

Evler cok mu buyuk? Ne bileyim ayri bir katiniz mi var? Ayri odaniz elbet vardir ama icinde ebeveyn banyosu var mi? Bunlari hep merak ediyorum.

Son kertede evi terketmekle iyi yapmışsınız, 10 yil boyle bir ese katlanabilmek mucize olsa gerek.

Umarım caymazsın ya gerçekten çok isterim bu adamdan kurtulmanı
Ya teşekkür ederim benim adıma iyi olmamı istediğin için ❤️ caymam. 10 yıldır değişmeyen şimdi mi değişecek Allah aşkına hala genç iken hayatıma bakacağım
Maşallah, çok ideal bir koca🧿. Böyle koca bırakıp gidilir mi hiç? Tabi ki hata yapmışsınız 😒
Siz bide ona sorun dünya mükemmeli kayinvalidecigim dedi ki anlaşması çok kolay biriymiş benim dışımda bütün kadınlar anlaşırmış sorun bendeymiş

Seyi hep merak ediyorum, kayinvalide yaninda yasarken nasil sevisebiliyorsunuz? Gece sevistikten sonra banyoya nasil giriyorsunuz?

Evler cok mu buyuk? Ne bileyim ayri bir katiniz mi var? Ayri odaniz elbet vardir ama icinde ebeveyn banyosu var mi? Bunlari hep merak ediyorum.

Son kertede evi terketmekle iyi yapmışsınız, 10 yil boyle bir ese katlanabilmek mucize olsa gerek.
Bi güldüm valla şu durumda, ebeveyn banyomuz vardı evet. Yani hiç rahat olmuyor ama adam bundan memnun demek ki sorumluluk almak yerine bu şekilde rahatsa

Ya teşekkür ederim benim adıma iyi olmamı istediğin için ❤️ caymam. 10 yıldır değişmeyen şimdi mi değişecek Allah aşkına hala genç iken hayatıma bakacağım
Tabiki iyi olmanı isterim canım neden kötü olmanı isteyeyim? Bu tarz konuları okuyunca böyle öküzlerle evli olan hemcinslerim adına gerçekten çok üzülüyorum. Kimse ömrünü böyle herifleri adam etmek için harcamamalı,hayat çok kısa. Ara ara gelişmelerden haberdar et. 🌸

Siz de çok rahatsız değilmişsiniz ki 10 sene bu düzeni sürdürüp çocuk falan yapmışsınız.
Ben çok asik evlendim daha çocuktum 18 yaşındaydım. Evlenir evlenmez de hamile kaldım zaten. Memnun olmasam da hep bir şekilde düzelir diye bekledim. Benimde bir evim olur sevdiğim adamla balkonunda karşılıklı çay içerim belki diye herkesin çok rahat sahip olduğu şeyleri ben bir umut bekledim. Evet belki salaklık ettim ama şuan geçmişi değiştiremiyorum. Ne yapayım şimdi kendimi mi öldüreyim? Bugünden sonrasına bakıyorum.

Tabiki iyi olmanı isterim canım neden kötü olmanı isteyeyim? Bu tarz konuları okuyunca böyle öküzlerle evli olan hemcinslerim adına gerçekten çok üzülüyorum. Kimse ömrünü böyle herifleri adam etmek için harcamamalı,hayat çok kısa. Ara ara gelişmelerden haberdar et. 🌸
Umarım sessiz sedasız bir boşanma olur ve hiç bir gelişme olmaz onla aramda bende buraya sadece isimle ilgili falan konuları yazarim

Umarım sessiz sedasız bir boşanma olur ve hiç bir gelişme olmaz onla aramda bende buraya sadece isimle ilgili falan konuları yazarim
Olur olur neden olmasın? Adamın istediği de boşanmak değil mi zaten? Kendin ve çocuğun için haklarını talep edip ayrıl ama.

Bi güldüm valla şu durumda, ebeveyn banyomuz vardı evet. Yani hiç rahat olmuyor ama adam bundan memnun demek ki sorumluluk almak yerine bu şekilde rahatsa
Kaynanamla ayri yaşıyoruz, vallahi 1-2 gunlugune misafirlige geldiginde bile libidom yerlere iniyor, esimi bir kardes, bi baci gibi goruyorum o 2 gün, adam opmeye dursa estafurullah halime bajı diye dolanirim.

Ama bakiyorum ulkenin yarisi kv/ kp yanında yasarken, birak sevismeyi uruyor yahu. Hayret dogrusu.

Ee sizde cok rahatsiz sayilmazmissiniz ama sevisebildiginize gore?

Niye bu kadar aceleci davrandiniz ki? Kahvenin bile 40 yil hatri varken kocanizin hic mi yok. Neticede cocugunuzun babasi. En az bi 35 sene daha beklemeliydiniz karar verip bosanmak için.

Olur olur neden olmasın? Adamın istediği de boşanmak değil mi zaten? Kendin ve çocuğun için haklarını talep edip ayrıl ama.
Evet onun istediği de o, inşallah iyi bir avukat bulayım öyle yapacagm
Kaynanamla ayri yaşıyoruz, vallahi 1-2 gunlugune misafirlige geldiginde bile libidom yerlere iniyor, esimi bir kardes, bi baci gibi goruyorum o 2 gün, adam opmeye dursa estafurullah halime bajı diye dolanirim.

Ama bakiyorum ulkenin yarisi kv/ kp yanında yasarken, birak sevismeyi uruyor yahu. Hayret dogrusu.

Yani yaşadığım yer orası ne yapayım.
Niye bu kadar aceleci davrandiniz ki? Kahvenin bile 40 yil hatri varken kocanizin hic mi yok. Neticede cocugunuzun babasi. En az bi 35 sene daha beklemeliydiniz karar verip bosanmak için.
Aklım başıma yeni geldi arkadaşım.

Ben çok asik evlendim daha çocuktum 18 yaşındaydım. Evlenir evlenmez de hamile kaldım zaten. Memnun olmasam da hep bir şekilde düzelir diye bekledim. Benimde bir evim olur sevdiğim adamla balkonunda karşılıklı çay içerim belki diye herkesin çok rahat sahip olduğu şeyleri ben bir umut bekledim. Evet belki salaklık ettim ama şuan geçmişi değiştiremiyorum. Ne yapayım şimdi kendimi mi öldüreyim? Bugünden sonrasına bakıyorum.
Herkes o dediğine çok rahat sahip olamıyor.aynı sizin gibi.bir ömür evlenmeyi bekleyen insanlar da var.o yüzden diyorum bu cehenneme kimseyi getirmeyin.

Bir süre sonra alışırsın gider.neye alışmıyoruz ki.adam öldürmeye bile alışabiliyor normal bir insan.

Bir yerde bunun erkekler için fantezi olduğunu, bundan yani gizli saklı yapmaktan aman biri duyacak diye düşünmekten seks sırasında zevk aldıklarını okumuştum.
Bazı erkekler de çekindiği için karısı ile bir şeyler yaşayamayıp aldatmayı tercih ediyor.

Herkes o dediğine çok rahat sahip olamıyor.aynı sizin gibi.bir ömür evlenmeyi bekleyen insanlar da var.o yüzden diyorum bu cehenneme kimseyi getirmeyin.
Bende sahip olamayanlardanim
Bir süre sonra alışırsın gider.neye alışmıyoruz ki.adam öldürmeye bile alışabiliyor normal bir insan.
Aynen
Bir yerde bunun erkekler için fantezi olduğunu, bundan yani gizli saklı yapmaktan aman biri duyacak diye düşünmekten seks sırasında zevk aldıklarını okumuştum.
Bazı erkekler de çekindiği için karısı ile bir şeyler yaşayamayıp aldatmayı tercih ediyor.
Yok sessiz olmasına dikkat ediyordu evet ama hergun ister.. neyse özel mevzulara girmeyim

Aa cok ilgincmis bu, ustune farkli farkli sekanslardan tezler yazilabilecek bir konu Tr'de yasanan genis aile evlilikleri. Her okuduğumda baska bir detayina hayretler icinde kaliyorum.

Cok kararli güçlü olmaya çalışan bir daha asla kendini ezdirmeyecek cevaplarınız var. Ama niyeyse adam ilk aradığında kosa kosa godecekmissiniz hissi uyandı.

Ya sen hakkikatten normal bi insan degilsin ya, hani insan der ki insan sevdiğinin kaybina alışıyor vs eyvallahya katil olmaya alismakla orneklemek nedir.

neyse 1 2 söylendim bisey demedim. Ertesi gün biraz karınla ilgilen dediğimde bana gece ilgileniyorum ya o sana yeter dedi. Çok üzüldüm ama yine içime attım. Başka böyle adamlar var mı bilmiyorum ama artik canıma tak etti bir insan tüm gün annesi ile konuşacak ne bulabilir ? Bütün gün annesi ile oturuyor o nereye giderse oraya gidiyor artık yeter dedim böyle yapacaksan neden evlendin.
Bana dedi ki 50 yaşında kadinla konuşacak mizah yapacak bisey buluyorum seninle bulamiyorum. Günde 10 adamla konuşuyorum gerilmiyorum senle 5 dk konuşunca geriliyorum anca boş boş konusuyosun ( balkonda oturuyoduk karşı da Cafe var yaşlı çift vardı tonton 2 tane şunlara bak evlilermi acaba ne güzel demiştim yani hala cafede falan oturuyorlar anlamında) banane evliler mi değiller mi boş muhabbet yapıyorsun falan dedi bende sen konu aç ozaman burda mesele çabalamak dimi ozaman dolu birini bul dedim oda yine bence biz bitirelim dedi canıma tak etti.. herssyimi aldım babamın evine döndüm. Kapıda umarım hayatında hep dolu insanlar olur dedim ağız bükerek merak etme dedi.
bitirmek istiyorsa erkek olsun sözünde durup evden defolsun.
çocuğunla sen mi gideceksin birde şımarıklığa bak sanki kadınla konuştuğu varda 50 yaşındakiyle bile mizah yapabiliyormuş konuşabiliyormuş? Alttan alma bu herifi evden çıkmayacağını da belirt.

X