Bu arkadaş bozuntusuna ne yapmalı? Savcılığa mı vermeli?

Ne yapalım? Kime şikayet edelim? Doğrusu nedir sizce?

• Savcılığa şikayet

OY: 278 68,0%
  • Anne-babaya şikayet

OY: 146 35,7%
  • Ortak arkadaşlarına yaptığı şeyi anlatmak

OY: 51 12,5%
  • Kendisiyle konuşmak neden yaptığını sormak

OY: 135 33,0%
  • Tamamen sessiz kalmak

OY: 2 0,5%

• Ankete Katılan
    409
Teşekkür edeim. Dava açıyoruz. Aramadilar geri. Tutan ücreti talep ediyoruz, babası yüzünden iyice bilendim kaskoyu bozmuyorum.

İyi yapmışsınız. Ailesinin böyle olmasına da hiç şaşırmadım. Kuzeninizin arkadaşlık ilişkileri ne durumda Barış ve Mehmet’le? Umarım kesilmiştir.

Eğer kusursuz olduğunuzu kanıtlarsanız kaskonuz karşılıyor ve bozulmuyor. Gerçi sigorta şirketi ile imzaladığınız anlaşmaya da bağlı ama benzer bir durum yaşadım, bir araç bizim araca çarpıp kaçtı ve kim olduğu bulunamadı. Bu durumda kaskomuz karşıladı ve delinmemiş oldu. Bir araştırın bence sizin kaskonuzun koşulları nasılmış...

Teşekkür edeim. Dava açıyoruz. Aramadilar geri. Tutan ücreti talep ediyoruz, babası yüzünden iyice bilendim kaskoyu bozmuyorum.
İnşallah hakkınızı alırsınız. En başında keşke savcılığa gitseydiniz. Bir de neden ben parasında değilim diye düşünüyorsunuz? Yanlışlıkla yapmamış ki. Emek emek almışsınız belki de arabanızı bir tane andaval gelip zarar verecek üstelik tanıdığınız biri siz de parasında olmayacaksınız. Hayır kurumu musunuz? Oğlan sorunlu. Hatası bir değil iki değil. Hırsızlık var(hesabı ödememek için kaçmış, izin kağıdını muhtemelen saklamış), yalan var, başkasının malına zarar verme var, var oğlu var. Baştan bunların cezası kesilmezse dur durak bilmeden daha kötülerini yapıyorlar.
Allah yardımcınız olsun.

adamıın tavrı oyle terbıyesızceydı kı ıyı bıle dayandınız.
dava acmanıza sevındım kımsenın yaptıgı yanına kar kalmamalı .

Peki kuzen neresinde bu olayın,benim başıma böyle birşey gelse ilk ona patlardım,
sen benim aracımı nasıl alkollü kullanırsın diye.

Maddi durumu yoksa ona göre haraket edecekti kimsenin arabasina zarar vermeyecekti.
Pişkin pişkin sorup duruyor birde camları kıran bulundu mu diye. Yaptıgınin arkasindada durmuyor.
Böyle birine asla birdaha güvenemezdim.
Dost görünümlü düşman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…