Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

ne bekliyorsun bu adamdan?
konunuzun baştan sona kadar okudum yorumlarini.
lütfen bu adamdan kahrini çekme.
evede aliyormuşsun iki çocuğum var bahaneyle geliyor
bende kapıyı kilitle alma eve.
yada anneni babani al eve girmesin utancindan gelemez.

sen boşanmak istiyorum diyip de gülen inanmayan beni birakamaz boşayamaz diyen adam hala o ş... z kızla konuşmaya devam ediyorsa ne diyim emin ol ki birakmaz onu daha.

Çekilmeli olsada başlatın biran önce davayı... İYİ bir avukat sizi daha net yönlendirir.. Hemen bulmaya çalışın

Bende ki medeniyet bir yere kadar. Böyle şeref yoksunu aşağılık kocam olacak, öyle arsız aşağılık sevgilisi olacak. Yemin ederim billboardlara bastırırdım rezilliklrrini. Kimse kusura bakmasın bu iki iğrenç varlık öylelikler.

kusura bakma sen baştan kabullenmişsin düzelir diye beklemişsin bide affetmişsin adam boşanacagi nasıl düşünebilir beni birakamaz haha diye gülüp geçiyor.
hata yapmamaliydin. düzelmek için hiç beklememeliydin

Deliller ve tanıklarla açın davanızı daha kısa sürede sonuçlanır galiba.bu iğrenç adamı çekmek zorunda değilsiniz.

Zaten yeterince konuşup çözmeye çalışmışsınız olmamış ailenizden mal varlığı varmış aileniz arkanızdaymış bence siz çok kıymetli olduğunuzun farkına varın ve gidin
O dışarda geziyor gününü gün ediyor siz evde ili çocuk ev işi bir de onun çamaşırı ütüsü bunlarla uğraşıp üstüne o kadın yüzünden hakarete uğruyorsunuz

Belki de eş olmayı çocuk vermek, hazırlayıp göndermek, ütüsünü yapmak önüne yemek koymak durumları sandığınız için o sefasini siz cefasini cekmessinizdir(sizin sözlerinizle) belki de eşiniz kendine çocuklara bakıcı değil onunla baş başa otellere gidecek bir eş (sevgili olabilen) birini istiyordu. Maddiyatimiz iyi demişsiniz keşke kendinizi bu kadar heba etmeyip o işleri yapacak birini tutup sevgiliniz olduğunu da unutmasaydiniz. Eşiniz zaten hatali beğenmiyorsa ayrılmali tamam da sizin zihniyetiniz de sıkıntılı.

İlk öğrendiğiniz de boşanmanız gerekirdi. Bu kadar şeye nasıl göz yumdunuz?
Keşke hiç ortaya çıkmasaymış, çünkü siz başka bir kadının varlığını kabul edip evliliğinizi sürdürüyorsunuz.
Bence siz boşanmak istemiyorsunuz ve hala ayrılırlarsa ümidi yaşıyorsunuz.
Ayrılsalar bile eşinizle bir daha karı koca olabilecek misiniz?
Umarım artık daha sağlıklı düşünür ve bu 3' lü hayattan kendinizi sıyırabilirsiniz.

Eşiniz dönse,vazgectim dese kabul edeceksiniz şu yaşadıklarınızdan sonra bile, çekişmeliyse çekişmeli, bir silkelenip kendinize gelin, göz göre göre o adamla nasıl aynı evde yaşıyorsunuz, boşanmanın vaktı gelmiş geçmiş bile, ama siz hala akıllanmamışsınız.

Ya hic mi elinizden turup napıyorsun sen kendine gel diyen yakınınız yok
Ailem arkamda demişsiniz hic mi sözleri gecmiyor
Nasıl bir eliniz kolunuz diliniz baglanmıs ki çok eşli bi adamla hala aynı evde kalabiliyorsunuz
Maddi durumunuz varmıs
Cocuklarda iyi kötü büyümüş
Kaç kere geliceksiniz bu hayata hala düzelmesini bekliyor olmamanız lazım bir kerelik bi hata değil iki yıllık bişey diyorsunuz
Sizi sevmiyor ve asla düzelmeyecek eskiye dönmeyeceksiniz sarsın kendinizi yeter bu kadar ezdirdiginiz
Kendine en büyük kötülüğü kendin yapıyorsun bile isteye göre miden hala nasıl o adamla aynı evde yasamayı kaldırıyor
O kadınada söyle bir kirli donu vardı benle evlenirken benden bosanıncada onla gönderirim yanına diye
Güclü ol kendini bu kadar sevmiyorsan bu kadar deger vermiyorsan cocukların icin sırf onlar icin güclü olmak zorundasın

Öncelikle kurnaz ol. Aldattığına dair tüm delilleri topla. Git iyi bir avukat bul. Kocanın kçındaki dona kadar al. Karşı taraftaki kadın seni arayıp/aratıp huzurunu bozduğu için suçlu ona da maddi menevi tazminat davası aç. Psikolojik destek al. Senin hakkında kötü yazışmalar varsa mahkemeye delil olarak sun. Canlarını oku. İnsan içine çıkamasın ikisi de.

Sen neler yasamissin ya bunlar nasil insanlar her yeni bisey anlattiginda beynimden yeniden vuruluyorum sabrina hayran kaldim insaAllah mukafatini hrm.bu dunyada hem oteki dunyada alirsin onlarda kahrolsunlar bune boyle ya bisan git napiyosan yao demi sanki seniuzmek icin bilerek herseyi yapiyolar peki bu olaylar uzerinden ne kafar gecti

Sonuna kadar okumaya gerek gormedım.
Modern kumalık durumuna gecmeden duruma dur dıyın , cocuklarınızın onuru ıcın

Arkadaşım bende aldatıldım ve boşandım seni ve acılarını çok iyi anlıyorum bende 13 kilo verdim mahvettim kahrettim kendimi 9 yaşında oğlum 2 yaşında kızım var bende önce affettim düzelir dedim 1 sene boyunca uğraştım ama boşaymış keşke ilk öğrendiğimde hemen boşansaydım diyorum eve boşanmak çok zor ama heran aldatıldığını düşünmek adamın o kadının koynundan çıkıp senin çocuklarınla huzurlu evine geldiğini bilmek inan çok daha zor.
Boşanma acısı bi zaman sonra geçiyor hafifliyor onu görmeyince aldatıldığın aklına gelmedikçe geçiyo bunu kendine yaşatma gerçekten çok zorr
konunu okuyunca bir yıl önceki kendimi gördüm hırçın kızgın herşeye bağıran mutsuz bir ben
ama şimdi herşeyi oluruna bırakan olur yaparız bakarız neden olmasın hep böyle mülayim naif sakin bir ben var ortada
maddi durumunda iyi nafaka da alırsın çocukların biraz daha büyünce işe de girersin yapma yaşatma kendine bunları
hayat gerçekten bi adamın kahrını çekmeyecek kadar kısa
çok üzüldüm gerçekten böyle adamların olması beni çok üzüyor

Evet seni kirmayacak sekli bu konusmanin kesinlikle katiliyorum ama bu ilk konusmada olmaz bence iyi huylu yumusak bi kadinsaniz bunu becerirsiniz bi zaman sonra hareketleriniz de bunu belli eder Allah korusun mesela agir bi hastaliga yakalanmis olsaniz ne biliyim ya bosverim neyse bu iyi fikir sanki ama ilkinde hemen inanmaya bilir israrci olursunuz yavas yavas kanina girersiniz o alcak nasil becerdiyse sizi aldtmayi sizde ondan yavasca ayrilirsiniz

kesinlikle düzelmez. daha da kötüye gider. bir şekilde en kısa zamanda boşan. iyi bir avukat bul. mallarını istediğini söyle. mallarını satıp iş yeri için harcadığını kanıtlayabilirsin. satış sözleşmeleri, tapu kayıtları vb. iş yerini de üstüne almışsın zaten. ikisini de kapı dışarı koy. asla hayır gelmez. kendini ve çocuklarını kurtar. ailene anlat. ailenin desteğini al.

İlk duyduğumda 5 ay önceydi ama durmadı aynı kişiyle iletişimi sürekli aramış operatörden baktım sürekli görüşmeye devam etmiş.şimdide durmuyo ben izliyorum telefon operatör falan ama watsap tan yazışıyor nosunu ekliyor siliyor aramasını görüyorum iş içimdi diyor ortak arkadaşlarıla sık görüşmeye başladı bitmiyor yani.

İşinin ehli bir avukat bulun ve mümkünse hemcinsiniz olsun. Ona tüm yaşadıklarınızı anlatın ve bu süreçte eşinizin hiçbir şeyden haberi olmasın.
Avukatınız sizin ve çocuklarınızın geleceği için tazminatından mal paylaşımına her şey için size yol gösterir ve onun sözünden çıkmazsınız.
Aldattığına dair gereken delilleri de toplarsınız, gerekirse kızın konuşmalarını da kullanırsınız. Muhakkak hukuka uygun bir şekilde delil elde edersiniz çünkü yeterince yüz göz olmuşsunuz.

Boşanmanın vakti geldi mi diyorsunuz ya, çoktaaaaaaaan geçmiş bile. Madem bu kadar şey şey yaşadınız, delil toplamak için az daha sıkın dişinizi.
Kaldı ki o dolgun maaşından çatır çatır nafaka verirken ve malı mülkü yokken peşinden koşan kızla ne kadar mutlu olacaklar zaman gösterir.

Hem aldat, hem hakaret et, hem şiddet olsun (psikolojik ya da fiziksel fark etmez) sonra mahkemeye çıkıp istemiyorum demesi yeterli olsun. Oldu paşam!
Dişli bir avukat bulun bir an evvel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…