Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

Darp raporum var aldım kağıt geldi savcılıktan zaten mahkeme açmış devlet kamu davası
Sizi anliyorum sert yorum yaoanlar su konuda biraz hakli boyle yuzsuz adamlar karisini aldatirken anlasmali degilde bosanirken anladmali mi olacak saniyorsunuz hem sizden olamiyr hem o kadindan szinde gururunuz onurunuz bi hayatiniz var

İhtiyacınız yok, size saygısı yok, sizin öneminizin yanında olmanızın verdiği değer yok... Çok üzücü bir durum fazla bile dayanmışsınız. Bir tanıdığım eşi onu aldatınca tüm eşyalarını yıkadı, ütüledi valize koydu kapıya koydu kocası aldı gitti İnan’ın 1 hafta dayanamadı aldattığı kadına eşine geri döndü binbir tövbe binbir özürle bir araya geldiler şimdi çok mutlular adam kadın höt dese tamam diyor mutlu etmeye çalışıyor..

yorulmussunuz cok belli bölünürse ķopek gibi verecek it maasi iyi diyorsunuz nafakada alin evlatlariniz icin ailenize anlatmadan nasil dayandiniz o adi serefsizden kurtulun lütfen bosanicam demissiniz kac defa direkt dava açın derim

Zaten o adam eşim demiycem haklısınız sevgilisiyle birlikteyken malımı sattırıp kendine iş açıyor.bende bu durumu öğrenince sıkışıyor seni tüm çevrene rezil edicem benden çaldığını hemen bana vericeksin dedim ailem vs korkuttum ve işyerini üzerime devir aldım.sıkıntı şurda çekişmeli olursa buna ortak olucak ama ben onu ikna edersem anlaşmalıya benim olanı nasıl istersin siyip bi şekilde ikna edip ona vermemekte amacım o yüzden çekişmeli işime gelmez arkadaşlar katlanma sebebim o.neden brnim iki evladımın hakkını ona böliyimde gidip bi başka namussuza yedirsin.darp raporum var ama malların tamamını bana vermiyorki ben avukatlada görüştüm artık o arama kayıtları aldatma falanda işe yaramıyo boşanmada bi hataydı arrık görüşmüyorum zaten eşim beni affetti o anda bıraktım görüşmeyi diycek.o anda açsaydım dava haklı çıkabilirdim belki ama üWrinden 5 ay geçti.telekom veya yanında çalışan başkalarının telefonlarından arıyor yada watsap ınstagram üzweinden mesajlaşıyorlar bi kere yakaladım yazarken.meaaj detayları kesinlikle çıkmıyor iş görüşmesi diyip geçebilir.ben herşeyi düşündüm arkadaşlar.bu adamı anlaşmalıya ikna etmem gerekiyor.sonra pişman olurmuyum, 2 çocuk var düzelirmi hani çevrenizde örnekler varmı sizinde akla ihtiyacım var cidden insan anlamıyor o anda yaşadıklarını aonra aonra....sürekli hakaret ediyor inanılmaz küfürler...bide eşler arasında azda olsa bi çekinme olurya o bizde eskiden vardı ama şimdi yok adam rahat rahat konuşuyo bunları kaldıramıyorum

Başlığa cvp veriyorum , tabi ki zamanı gelmiş ve çoktaaann geçiyor bile. boşanırdım ister anlassın ister anlaşmasın her türlü.
Gurur da önemli efendim..

Son düzenleme:
Haram olsun inşallah adı pislikler bak bacim çekmek zorunda değilsin ispatında var ver mahkemeye al nafakanı catir catir yere donuna kadr al bak ballim aşkları devam edecek mi

Ya cahilsin cigenesin bilmem ne hakaretleri o ahlaksiz ladin hakediyor yuvani bu hale getiren kadin cok mu mutlu olacagini saniyor ahlaksizlar yuva yikanin yuvasi olur mu hic vicdansiz pislikleer
Onu dedim diyorki o o....pu değil evli bir adama gönlü kaymış olamazmı kendini bi onun yerine koy diyor.durumu bormalleştiriyor ve kesinlikle toz kondurmuyor kötü bir laf ettiğimde parlıyor hemen ses tonu değişiyot...

Kadin kendini inanilmaz bilimcli bir sekilde ifade ediyor bu yasadiklarinin uzerinden ne kadar sure gecmisse masAllh baya akillanmis gozunu acmis yasadiklari taze olsaydi bu kadar mantikli seyler dusunemezdi agir seyler yasamis bu durumda ne yapilir nasil ikna edersiniz anlasmaliya bilmiyrm ama ablamin esi oju kandirdi bosanalim malimi mulukumu senin uzerine yapucam dedi defoldu gitti ne mak var ne mulk gitmis ablamla evliyken nisanlandigi kadinla evlenmis cocuk yapmis yani sizde kandirabilirsiniz belki guvenini saglayarak senin uzerine yaoarm falan ise yarar mi bilemiyrm

Bence senin sadece dişli bir avukata ihtiyacın var o kadar ...

Onun yerine koyuyorum kendimi ve seninle evlenmek hakkı,çok acı çekiyor olmalı o yüzden boşanalım ki sen onu al acılarını dindir işte demelisin

Allahin cezalari hep ayni laflar ya ablama eski kocasi da bunlari soylemis pavyonda tanismislar adaamla kadin ablamda kadina laf soyleyince o tertemiz biri falan diye savunuyimus

Durumu normalleştirmek de ne demek arsızlık,yüzsüzlük diz boyu olmuş.toz kondurmuyor öyle mi bence pesine saglam birini takip bu kadinla samimi fotoğraflarini çektirip çekişmeli boşanma davasi açman lazim.

Aileniz yanınızda ve be yapmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz ben okurken o evden çekip almak istedim sizi
Eşiniz hala o kızla pişmanım deyip geri dönse ayrılsa bile unutabilecek misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…