Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

Seni anliyorum benden ve cocuklardan bunalmis olabilrsin seni bunaltmis olabilirx o kadinda seni mutlu edecektir en dogru karari beraber verelim ben cocuklarima bakayim sende mutlu hayatini yasa hemde o kadina da yazik seninle mutlu olmak istiyodur ben aranizdan cekiliyrm tarzinda seyler ise yarr mi acaba bosanna kadar artk boyle seyler mi soyleseniz

Bunu söylemekte çok zor gelir bana bilemiyorum bana o kadar şeyler yaşattılarki o kadınada yazık demek dilim asla söylemez yalandanda olsa..... o kadın ben çocuğumu emzirirken sayesinde sütten kesildim sürekli tekefonlar açıyodu gizli kocan şuanda biriyle birlikte diye çok müstehcen şeyler diyodu günlerce ağlıyodum eşimde yok işten attığım bi kaç kişi bana bilinçli yapıyolardır brnim mutsuz olmamı istedikleri içim.bu arada ğrofosyonel bir yalancıdır anında üretir o cinsten

Eş meş değil kuzum o bildiğin kuyruklu çıngıraklı yılan
( güzelim yılana da eşine beznzettğim için hakaret oldu )

Arkadaşlar yorumlarınız için tşkler ama ağır eleştiri dalga geçer gibi 3.çocuğu yap falan lütfen...anlamaya çalışın.herkesin yapabilecekleri özgüveni duruşu özelliği farklıdıd gücü bile...zaten kendi başıma doğruyu bulabilsem bu mecrada fikir almaya çalışmazdım

Eş meş değil kuzum o bildiğin kuyruklu çıngıraklı yılan
( güzelim yılana da eşine beznzettğim için hakaret oldu )
:)) çok haklısınız.hakaret hayvancağıza.bazen diyorum ben ne yaptımda bunlar başıma geldi.kimsenin ahını alıcak bi hayatım olmadı bi karıncayı bile yolda yürürken görsem yolumu değiştiririm üstüne basmıyım diye...inşallah diyorumki rabbim gördü bana çektirdikleri yanlarına kar kalmaz inşallah bende görürüm onların çektiklerini bana yaşattığı o acıyı başkasının olanı almak neymiş o namussuz kızda yaşasın istiyorum aynı şekilde o adamda..!inşallah bu konusa ilahi adalet yanımda olur

Şuan yaşadığınız şey yıpratıcı değil mi sizce yani?
Biz burda kadınlara maaş kartı gözüyle bakanlarla evlenmeyin diyoruz.
Aldatma, sözlü ve fiziksel şiddet var, hakaret var. Bi de üstüne para için boşanmak istemediğini de biliyorsunuz. Daha ne bekliyorsunuz ki?
Zaten delil de bulursunuz yasalarda sizden yana.

Hemen boşanın...

Suphen olmasin evren boyledir. Ilahi adalet yaninda olacaktır ama belki senin haberin olmaz tabi insallah olur yaptiklari yanlarina kalmaz. Sen biran evvel bosanmaya bak

Ya çok yanlış bişey tavsiye edicem ama aklıma nedense böyle bi fikir geldi.
Madem eşin boşanmak istemiyor, tamam de, sen o kızla istediğin gibi görüşebilirsin. Bende kendime bi sevgili bulayım zaten senden soğudum bu şekilde seninle birlikte olamam en iyisi çocuklar için evli gibi gözüküp, başka ilişkiler kurmak. Sonuçta bende sevmek sevilmek isterim buna hakkım var, ikimizde birbirimizi bu konuda kısıtlamayalım, derim.
Yani buna benzer bi blöf konuşması yaparım, kabul edincede bu blöfü bi arkadaşımla uygulamaya geçerim.
Hem bu duyguyu yaşamak nasıl bişeymiş onada yaşatmış empati kurmasını sağlamış olurum, tabi bu süreçte ondan soğuduğumu ona hissettiririm böylelikle belkide anlaşmalı boşanmaya bile razı olmuş olur

Aileniz yanınızda ve be yapmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz ben okurken o evden çekip almak istedim sizi
Eşiniz hala o kızla pişmanım deyip geri dönse ayrılsa bile unutabilecek misiniz ?
Kesinlikle unutamam güven bitti çünkü...tamamen onla hiç bağı kalmadığına kesin emin olsamda yarın bi başkasıda olabilir tekrardan.heleki benim duruşumu gördü nede olsa eşim beni affediyo onca yaptıklarıma rağmen yine yapıyım dicektir zerre güvenmiyorum ve o yaşadıklarım şahit olduklarım sürekli aklımda ve kemiriyo beni eşim suratıma bakınca resmen sahtekarlık akıyomuş gibi bakışarı bile sahte geliyor bana.işte tanımlayamadığımbişey var neden gidemiyorum bitiremiyorum neyi görmek istemiyorum bilmiyorum.ona beni bağlayan bişey yok acaba korkuyo olabilirmiyim beni rahatsız eder kötü bişey yapar diyede korkuyo olabilirim.çünkü çok tehtitvari konuşmaları var arıp vurup kormayı çok seviyor.biraz bişeyi uzatıyım konuşmayı dinletmeye çalışıyım burnundan solumaya başlıyo.konuşamıyorum bile.

Bu arada soylemeden gecemicem. 6 yaşındaki cocugunuz kızınız mi? Farketmez gerçi,o 6 yasindaki cocuk herseyi anlayabilir,huzursuzlugu fark edebilir dikkat edin cocuklar cok cok akıllı zaten. Ufak olan belki farkında değildir daha bebek o.
Ilerde cocuklariniz anne neden bosanmadin bu adamdan diyebilir
Bakin babam demiyorum "bu adam" diyorum. Cocuklar da nefret ederler babalarindan ki haklı olurlar boyle bir durumda tabi ki. Cocugunuzun psikolojisini ve kisisel gelişimini düşünmek zorundasınız
Utanmadan eve geliyor arsız adam
Mal mis mulkmus. Siz ispatlayin da gerisi hallolur. Cekismeli ise cekismeli. Ihanet oldugu zaman hemen bosar hakim bence.
Eskiden karsi tarafa da dava açılıyordu zina dan sanırım ama artık o iş kalkti.
Siz 33 yaşındasınız. Toy bir yas degil,ayrıca 9 senelik evliymissiniz. Baya bir senelerinizi vermissiniz bu utanmaz adama
29 sene daha mi vereceksiniz?
Boşanın.
Hayatınızı yaşayın. Çünkü bu yaşadığınız hayat cok kotu
Siddetli gecimsizlik,ihanet,darp,hakaret.
2 cocukla zaten yoruluyorsunuzdur bu herifi mi cekeceksiniz?
Dua edin şanslısınız. Millet parasizliktan elin leş adamının kahrını çekiyor. Dizini oturup kırıyor.
Lütfen aklınızı kullanin. Bakin ailenizde yanınızdaymış zaten.

Boşanmak istiyorum ama çekişmeli değil anlaşmalı boşanmak istiyorum.
Ben boşanmak istiyorum çünkü aldatıldım ama eşim boşanmıyor.

Eeeee?
Nee eeeeeee'si ?
Pardonda boşanmak öyle burda yazıldığı gibi kolay olmuyor !!!
Kadın bunalmış yardım istiyor, bi öneriniz yoksa bari moral bozmayın. Çünkü yeterince zaten moraller dipte oluyor...

kesinlikle böyle bişeyi kabul etmez.beni öldürür emin olun eğer öyle bişeye kalkışırsam ya öldürür ya da bi ihtimal çakallık yapıp beni aldatıyor diye tazminat davası açar onun daha çok işine gelir.çekişmeli.
Ben hemen olsun bitsin istiyorum onla bağım kalmıycak şekilde.şöyle deniycem ben düşündümde sen haklısın onada sevgilinede hak veriyorum bazı konularda ama....belkide mutluluğu gerçekten onda bulucakson ayrılalım yolumuza bakalım derim blöf

Bir avukata sor danış evlilik birliği içinde olan malları satıp çocukların üzerine hesaba yatırsan bu durumda eşine ne gibi hakkı oluyor.
Sen sırtındaki kaburu atmaya niyet et çabala her şeyi güzel olur.
Bu evlilik zaten bitmiş fiilen sadece yasal olarak kağıt üzerinde.
Kendi mutlu olma şansını harcama daha fazla.

Canım bak gerçekten çok ağır şeyler yaşamışsın eş kişisi tarafından.
Ben seni hayatta anlayamam zira eşim bana azıcık öte kakılll dese ensesine şaplağı yapıştıran cinstenim :)
Yani aldatılmanın, sözlü şiddetin karşısında iyi sabır etmişsin.
Eminim senin de haklı nedenlerin vardır ama çok fena yaralamış be adam seni.
hala O kadını sana savunuyor tırnağı olamazsın diyor.
Diyor da diyor yani.
Sonra sen boşanacağım dediğinde
“Pişmiş kelle”
Misali karşında alay eder gibi gülüyor.
Artık karşında gülmesine o kadını sana övmesine izin verme çekişmeli olsa bile boşan.
Yıpranırım uzun sürür de deme böyle daha çok yıpranıyorsun.
Yazık etme kendine.
Neden o kadını daha çok sevdi bin sevmedi bn ona evlat verdim falan girme böyle şeylere aklını bulandırma.
Bırak Allah’ından bulsun.
İster mutlu olsun isterse dünyanın en mutsuzu ister pişman olsun isterse olmasın.
Sana bu güzel günlerini zamanını gençliğini geri mi getirecek.

Gerçekten çok haklısınız teşekkürler yorumunuz için.insan duymak istiyor eksiklerini.zaten inanın artık batıyor ona hizmet etmek istemiyorum ama çok yüzsüz gelme eve diyorum geliyor.2 çocuğum var diyor

Evt bu dediğiniz daha masumane daha ılımlı, içiniz bunları derken acıyabilir bilir ama güçlü olun, bunların hepsi geçecek ve siz geriye dönüp baktığınızda ne aptalmışım yaa şunları bile söylerken içim boşuna acımış diyeceksiniz =)

Nee eeeeeee'si ?
Pardonda boşanmak öyle burda yazıldığı gibi kolay olmuyor !!!
Kadın bunalmış yardım istiyor, bi öneriniz yoksa bari moral bozmayın. Çünkü yeterince zaten moraller dipte oluyor...
Allah razı olsun anladığınız için beni gerçekten moral dipte yanlışım eksiğim olabilir kafam durdu çalışmıyo daha yeni yeni kendimd gdliyorum çok güvendiğim biri haystımla oynadı kabus gibi hala rüyadayımda bu yaşadıklarım gerçek değilmiş gibi geliyor.bana 2 çocuğuma karnımdaki 2.çocuğuma hamileyken nasıl yaptı vicdan merhamet yokmuydu neler düşünmüyorumki ....ayağıma giren kramplar hamileliğimin sonlarına doğdu çığlık atarak kalkıyodum bazen o adam yanımda değildi işte işi bahane ederek sabaha kadar gelmediği oluyodu.ben evladı için nelere katlanıyoeum o keyfinde sefasında... çok zor küçük çocuğum baba baba diyorya peşinden geziyo 2 yaşında içim parçalanıyor gördükçe onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…