Boşaniyorum

Tamam da hanımefendi kendisi böyle bir tepki gösteremedikce ailesi daha da üzerime gelecek

Evet onlar ödedi. Mobilyaları eşimle seçtik aslında. Beyaz eşyaları da öyle ama geriye kalan şeyleri kendileri seçip almışlar

Bence de siz boşanın. Sizin kadar harika bir insan için ailesini silmeyen biri size de layık değildir.
Boşanın ve "genç, güzel ve maddi olarak kendine yeterli" bir kadın olarak kendi hayatınızı kurun.
Hem bu dünyaya ikinciye mi geleceksiniz sanki. Bu kadar büyük hakaretleri ve sorunları çekmenize hiç gerek yok.

Aman sen de ne dramaqueenmissin oldu kv-kp ile kavga eden herkes boşansın ülke de bir avuç evli kalır öyle zaten. Ailesini niye silsin adam zaten. Bunu diyen eşten boşanılır asıl. Yıkıcı olmak çok kolay önemli olan yapıcı olmak zaten vu da olgunlugun göstergesidir. Yaşın küçük belli ki daha öğreneceğin çok şey var.

sizi haksız buldum. tabi ki ayrılabilirsiniz dediğiniz gibi genç ve işi olan bir kadınsınız arada çocukta yok. ancak eşinizle aranızda anlattığınız gibi güzel bir uyum varsa bu her zaman bulunabilen birşey değil belirtmek isterim. kimse evlendi diye ailesini silmek zorunda değil. zaten farklı sehirlerdeymişsiniz sizin tavırlar bana biraz şimarıkça geldi adama üzüldüm cidden

Ben gelinime öyle davranmam emin olabilirsiniz. Zorlanmasinlar diye her şeyin en uygunu isteyip hiçbir beklentiye girmediginde laf etmem hatta el üstünde tutarım benim gelinim ne kadar iyi diye
Ya niye el üstünde tutacaksın. Gelin olmak bir rütbe mi? Ayaklarını yıkayıp suyunu da içsinler mi paşam

Kızılcık şerbeti görkem

Beğenilen derken fiziksel anlamda demedim sadece manevi anlamda begenilirim
Hiçbiri iki tane münakaşa etti diye ailesini sildirecek kadını gelin diye istemezdi, bakmayın kendilerinde olsa öylesi, boşatmak için her şeyi yaparlar.

Siz daha boşanmadan gencim güzelim başkasını bulurum diyerek eşinizi değil belki hayatın konforunu sevmişsiniz gibi.

Bugün ailesini silen yarın başkası için sizide pek güzel siler.
Asla görüşülmeyecek kadar namusunuza dil uzatması falan lazım bu işler bu kadar basit olmamalı

Aşırı olmayan istek : aileni sileceksin

Boşanın adamın da hayrı için.
Ailesi ne olursa olsun onun ailesi. Siz görüşmek istemezseniz görüşmezsiniz ama kök aileni sil ne demek? Saçmalıyorsunuz.

Hanımlar Allah aşkına düzgün cevap verin ya sert teoki vermediği sürece ailesi beni ezmekten neden vazgeçsin?

Tamam da hanımefendi kendisi böyle bir tepki gösteremedikce ailesi daha da üzerime gelecek
Eşiniz kendinizi ailesine karşı savunmanıza veya göstereceğiniz tavırdan dolayı size cephe almaz, kararınıza saygı duyar. En azından sizin eşiniz ile ilgili söylediklerinizden bu anlaşılıyor. Eşinizin sizi kimseye karşı korumasına veya savunmasına gerek yok ki. Sizin istediğiniz eşinizin ailesini silmesi. Bu da olabilecek bir şey değil. Kimse birinin isteği ile ailesini silmez.

Ben gelinime öyle davranmam emin olabilirsiniz. Zorlanmasinlar diye her şeyin en uygunu isteyip hiçbir beklentiye girmediginde laf etmem hatta el üstünde tutarım benim gelinim ne kadar iyi diye
Siz tam da gelinine öyle davranacak birisiniz. Çünkü yüz bulduğunda ileri giden bir yapınız var. İnsanlar belki de bunu görüp önünü almaya baktı. Yöntem ne kadar doğru o tartışılır.

Hanımlar Allah aşkına düzgün cevap verin ya sert teoki vermediği sürece ailesi beni ezmekten neden vazgeçsin?
Bunların hepsi bahane siz adamı sevmıyorsunuz. Asıl metin bu değil alt metini var bu işin. Anladıgım kadarıyla size maco. Olan höt höt bi adam gerek. adamı salın bosanın bencede cunku o sizi bosayacak merak etmeyın. Bazı erkekler dıyor ya siz kıymet bilmeyip kekoları seversınız diye aynen heh sızede öyle masaya yumrugu vuran yerı gelınce tabırı caşzse cok pardon köpek gibş davranan biri gerek sanırım. Boşanın bencede ıkıncıyı bulması zor olmaz böyle iyi bir adamın:)

Olay ne olursa olsun hiçkimse ailesini silmez.Bakın bunu anlayın artık ,hatta bu istediğiniz şey sanki biraz psikolojik altta yatan sebepler olabileceğini düşündürdü neden böyle bir isteğiniz var diye.

1.Sayfayı okudum sadece elle tutulur bir sebep söylememişsiniz bohcaya karısmıs nahoş kelimeler etmiş,, ana avrat sövse küfür etse okey dicem de nahoş kelime ne üstüne adam tamam bende senin ailenle görüşmem diyince kabul etmemişsin kaynanandan gerçekten rahatsız olsaydın kabul ederdin ailenle görüşmemesini, seninki hem karnım doysun hem pastam dursun,,, adam da cok iyi diyorsun yaşın genc seni seveni bulursun aynen he he canım bu kadar her şeyi iyi olan adamı zor bulursun, bahsettiğin karakterdeki bir adam annesi haksız olsaydı gerçekten senin görüşmeme kararına saygı duyardı demek ki düşündüğüm gibi ortada geçerli sebep yok

yani olay sizin anlattığınız tarzdaki şeyler bana göre olay değil çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…