Boşaniyorum

Bohçadakiler hediye zaten, size seçtirmese de olur. Eşyaları size sormamaları saçma olmuş, parasını onlar mı ödedi? Tartışma sırasında size nahoş olarak ne dedi?

Baştan sınır koymayıp adama şimdi aileni sileceksin demek.. kendınızı de affetmeyın bence tek suclu kocanız değil siz susarsanız herkes susar.
Zaten hatanın en büyüğü ben de. Hep eşimi seviyorum diye alttan aldım ama eşim de sağolsun beni ezdirdi hep

Bunları yaşamayan gelin adayı nerdeyse çok az bu toplumda. Herkes aile silmeye kalksaydı... Mesafe koy demiş, bunu da yapmayan adamlar var, anası bıçak da çekse büyüler de yapsa bayramda el öptürmeye çalışıyorlar, her hafta git halini hatrını sor istiyorlar. Size ben de senin ailenle mi görüşmem dedi? Hay hay paşam keyfin bilir diyecektiniz. 3 ay sonra bıdırdanmaya başlardı zaten seni soruyorlar bişey diyemiyorum diye. Çözülemez şeyler değilmiş aslında. Aile silmelik de bir olay olmamış.

Ya evet ben anne değilim hatta evli değilim ama böyle sımarıkca küstahca seyler garıbıme gıdıyor. Bı evlat kolay mı büyüyor yani hayatını kapatıyorsun onun ıcın sonra el kızı gelip sil diyor. Dunya ustunde kendını tek kadın sananlar yuzunden cogu evlilik yurumuyor bu sekılde evlılıktende ıllet oluyor ınsan ya. Bencede bosansın zaten bu sekılde adam bosanacak

Bohçadakiler hediye zaten, size seçtirmese de olur. Eşyaları size sormamaları saçma olmuş, parasını onlar mı ödedi? Tartışma sırasında size nahoş olarak ne dedi?
Evet onlar ödedi. Mobilyaları eşimle seçtik aslında. Beyaz eşyaları da öyle ama geriye kalan şeyleri kendileri seçip almışlar

Evet onlar ödedi. Mobilyaları eşimle seçtik aslında. Beyaz eşyaları da öyle ama geriye kalan şeyleri kendileri seçip almışlar
Mühür kimdeyse Süleyman odur. Yine size seçtirmişler en azından. Neyse, nahoş olarak ne demişti?

Yanı sevecek ınsan cok etrafta. Insanın bır annesı ve babası var kusura bakmayın:)
Evet doğru diyorsunuz ama ben de hep Güleryüz gösterdim. Eşyaların hep en uygunu seçtim. Öyle altın takı filan da istemedim. Benim ağzıma bakmaları gerekiyorken böyle yapmaları reva mı peki?

Şöyle şeyler yüzünden ne biçim yüz göz olmuşsunuz. Bir zahmet parasını kendiniz ödeseydiniz istediğinizi alırdınız. Evlenirken aile tabii yapacak deyip bir sorun çıkınca da aileni sil diyemezsiniz. Aile silecek bir şey de yok ortada. Kadın özür de dilemiş. Mesafe koy, gidip gelme olsun bitsin.

Gözüm gibi baktıgım,geceler boyu kucagımda salladıgım, şaçının teli için dünyayı yıkacagım evladım. Beni eşi için silerse yıkılırım sanırım. Çünkü istediğiniz şey çok uç nokta. Sizin kolayca silebilceginiz kişiler olabilir ama eşiniz için yabancı değil onlar farkındamısınız. İsterse dünyanın en kötü anne babası olsun silmek kolaymı? Ne kadar kolay agzınıza alıyorsunuz silmek lafını. Sanırım sizin için çok kolay. Ben olsam sevdigimi seçerdim dediginize göre. Bu yüzden de eşinizi ailesinin hataları yüzünden boşanmak istiyorsunuz. Pişmanlıgın dibini yaşarsınız hemde.

Eşiniz siz geçinemiyorsunuz diye niye silsin ailesini çok makul konuşmuş. Eş olunca tapusu bendencisiniz belli. Allah eş ailesine sabır versin. Siz bencede boşanın. Ama yeniden evlenirseniz aynı film yine vizyonda

Ortada doğru düzgün olay yok. Konu sahibi anlatamıyor bile. İnsanlar elinden geleni yapmış sıfırdan ev dizmisler. Konu sahibi de aileni sil diyor, insan bunu bırak söylemeyi nasıl düşünür ya bir de fedakarlık ettim diye uzun uzun yazmış. Evet tüm eşyanı eş ailesine aldırmak gerçekten büyük fedakarlık. İçim ezildi şu an

Beyaz eşyayı benim ailem aldı. Mobilyalaei ve televizyonu onlar aldı

hiç bir adama aileni sil veya vazgec dıyemezsınız kusura bakmayın. ne kadar kötü olursa olsun o eşinizin annesi ve bir tane annesi var. sorun annesınde olabilir. ama esınız ortamı duzeltmek ıcın ozel gunlerde esınızın hatrı ıcın cekebılırsınız ki uzak mesafede diyorsunuz. cok yanlıs evlılıkler bu kadar kolay tükenmemeli .

Tahta mı siliyosun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…