Boşaniyorum

Valla konu sahibinin yazdıklarına bakıyorum da ya eşyada ya altında fikrimi sormadılar demiş. Başka bir şey göremedim ben ne konuda fikrini sormamislar acaba tuhaf
Kv kendi giyecegi çiçekli paçalı donlar hakkında fikrini almamış olabılır, ya da wcyi nasıl yıkayacagı hakkında, aklıma sadece bunlar geliyor

Kötü kocalarda ailesini silmez Sizin ki en azından dört dörtlük koca.. Seni birde daha iyisini bulabileceğine inanıyor gibi sezdim:) Bu durumda vakit kaybetme..

Evlilik bu değil haberiniz olsun.

Ya bohçaymiş eşyaymis bunlar gerçekten ıvır zivir şeyler. Ki anladığım kadarıyla eşinin ailesi mobilyalara karismamis. E beyaz eşyayı da sen almışsın. Küçük robotla TV aldiysa ne mutlu işte almislar hediye olarak. Sorsalar ne sormasalar ne. Tabi ki sorsalar güzel bir şey ama bunca güzellik arasında buna takilmanin ne mantığı var? Eşinin bu özellikleri karşısında bunlar cidden önemsiz şeyler. Forumlara bakiyorum millette ne kocalar var. Eziyet eden mi dersin katalogtan eskort seçen mi dersin yatakta 2 dakikada işi bitirip sırtını donup horlayan mi dersin. Bazı kadınlar cidden kıymet bilmiyor. Açigini söyleyeyim eşin senden sonra senin gibi hatta çok çok daha iyisini bulur ama sen bulamazsin. Senin yerinde olsam eşimin ailesinden özür diler yuvama sahip cikardim. Ha sana ne dediler bilmiyorum ama büyük ihtimalle nankor terbiyesiz saygısız veya bir ihtimalle ahlaksız gibi kelimeler kullanmışlardır. Etrafımızda çok duyuyoruz çünkü. Kimsenin gazına gelme herkes bir köşeye cekiliverir. Adam gibi adam kıtlığı var piyasada. Ayrıca evlilik zaten böyle bir şey değil. Kimse kimsenin ailesini silmesini isteyemez ki adam da zaten tepkisini koymus.Milletin dört gozle aradığı adamı bulmussun kaybetme. Yoksa kaybeden sen olursun eşin degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…