Boşaniyorum

Eşinle bir problemin yok, birbirinizi seviyorsunuz, sırf 3.kişiler yüzünden boşanmayı düşünüyorsun. Hadi elle tutulur bir sorun olsa tamam da fi zamanında yaşanan alışveriş mevzusundan kocana aileni sil demen mantıklı mı sence? Adam zaten bütün eşyaları istediğin gibi almış KV aldıklarını beğenmiyorsan giymezsin ya ver birilerine ya da koy bazaya dursun kendine istediğini al madem çalışıyorsun. Derdin ne anlamadım.

“Ailesini silmeli gerektiğinde” ifadesi benim bile canımı acıttı. Abartılı bir istek değil mi sizce de ? Ailesini silemez , silmemeli. Fakat istediğiniz mesafe ve orta yolu bulabilirsiniz. Herkesin yetişme tarzı ve yaşadıkları, gördükleri farklı oluyor. Biraz alttan alabilirsiniz bence. Mesafe koyun geçin, o anı görmezden gelmeye çalışın. Kimseyle sohbet etmeyin gerekirse, yiyip içip yatın evinize dönün. Aynı şeyi eşiniz size yapsa ? Bir sebep bulup ailenizle tartışsa, artık görüşmek istemiyorum dese?

Bence olayı düzgün aktaramadigim için hak vermedi. Etrafımdakiler haklı buluyor beni
Tatlım sizin yuvanız ottan püsürden sebeple yıkılırken o etrafınız yalandan vah tüh ne gerek vardı yapacak, 3 gün sonra herkes hayatına dönecek. Akıl vermek kolay iş herkes verir bi akıl. Ama kimse sorumluluk almaz. Siz çekersiniz sonucunu.

Bence olayı düzgün aktaramadigim için hak vermedi. Etrafımdakiler haklı buluyor beni
Ettafınızdakiler ya yüzünüze karşı size haksızsın diyemiyor ya da olaya objektif bakamıyor. Yoksa gerçekten haksızsınız. Sonuçta biz sizi tanımıyoruz. Anlattıklarınızdan yola çıkarak yorum yapıyoruz. Eee bu durumda bu kadar kadının yanılıyor olması mümkün mü sizce?

Ay evet konu sahibine etrafında hak verenler allah bilir neleri alttan alıyordur da söylemiyordur büyük pişmanlık yaşayacak max 1 ay sonra barısalım der kocasına,,

Tamam bu konuda haklısınız diyelim de benim aileme gitmemesine ne diyorsunuz? Ben onun ailesine gitmiyorum diye bana bunu yapma hakkı var mı peki?
Doğru bir karar. siz ne diye gitmiyorsunuz ? İstese o da bir bahane bulur, sorun çıkarır, ailenizden biriyle bir tartışma çıkarır. Bunlar o kadar kolay ki. Sonra da gitmek istemiyorum der. Ama adam yapmamış. Siz etki etmeseniz tepki de görmeyeceksiniz. Bu davranışında çok haklı

Ay evet konu sahibine etrafında hak verenler allah bilir neleri alttan alıyordur da söylemiyordur büyük pişmanlık yaşayacak max 1 ay sonra barısalım der kocasına,,
Bizim gelin vardı teyzemin, burda da meşhur ettim Allahan kezbanını neyse, kaşının üstünde gözün var desen küser anasının evine giderdi, bi gitti sonra sıkıntı oldu gelemedi. 5969696995. özrünü beklerken boşanmış buldu kendini. Ardına baka baka kendi ayağı ile geldi sonra. O akıl verenler şimdi tut kocanı öyle adam bi daha bulamazsın diyomuş.

Yakin zamanda yaşandı bunlar maalesef geçmiş zamanda değil

Bu konu beni aşırı sinir etti. Emin olun bizim kaybedeceğimiz hiçbir şey yok. Etrafınızdakiler ya dost değil, ya karışmak istemiyor, ya da sizi üzmek istemiyor. Ama oldukça tarafsız bir şekilde söylüyorum , oldukça haksızsınız. Asla boşanma sebebi değil. Eşiniz açtığınız konuyu görse belki o bir şeyleri gözden geçirmeyi düşünür

7 aylık bir oğlum var Allah izin verirse inşallah kaynana olursam abooo karısı beni oğlumdan edecek hemde hiç bir nedeni yokken bu haksızlık onları buyutene kadar neler çekiyorz bide annelerini mi silecekler misal şuan çok hasta gözüme uyku girmiyor ama sen kalk büyü evlen ve anneni sil bunu kendi açından da bak senin anneni de düşün sen anneni sileblrmsn .. boşanırsan pişman olucaksn gibi

Ahaha kezban Her şeye küsen insanın asla peşinden gidilmez işin cılkını çıkarıyorlar böyle bencede el üstünde tutsun çünkü boşandıktan sonra tekrar evlenmeyi her erkek te kabul etmez asla

Kesinlikle çevresindekiler dost değil. Haksız çünkü

Bu devirde aklı başında olan herkes böyle evleniyor zaten. Okudum çalışıyorum diyorsunuz, hah işte eskisi gibi takı bilmem ne isteyen tipler ne yazık ki çok varoş. Çünkü görmemiş, çünkü hiçbir şeyi olmamış, adet adı a altında ne koparsam diye düşünüyor.
Siz olması gerekeni yapıyorsunuz diye kimse el üstünde tutmaz, tutmamalı.

Siz sevmezseniz görüşmezseniz onu anlarım ama niye eşiniz onları silecek diye tutturuyorsunuz ki?

Böyle şeyler asla düşünmem ama etrafındakiler bence bunu kıskanıyor genç yaşında boşansın iyi kocayı hakketmiyor diye yanlış yönlerdirme yapıyorlar cünkü kac sayfa okudum hala bir şey bulamadım

Ahaha kezban Her şeye küsen insanın asla peşinden gidilmez işin cılkını çıkarıyorlar böyle bencede el üstünde tutsun çünkü boşandıktan sonra tekrar evlenmeyi her erkek te kabul etmez asla
Bizim erkekler safoştur az, akıllı bir kadınsan damarına girer kolay yönetirsin. Ama b.kunu çıkarmamak lazım.

Çok yanlış düşünüyorsunuz. Katlandigim şey derken ailesini kastettim ben. Ailesiyle mutlu değilim ve bir şekilde mutlaka iletişime geçmek zorunda kalacağız.Simdi olmasa bile yarın çocuk olduğunda görmek isteyecekler

Esiniz ailesini silemez. Olaya realist bir yklasiminiz yok. Yalnis beklenti, hayal kirikliginin önden geleni.

Siz ne zannediyorsunuz kendinizi de eşiniz eften püften şeyler için ailesini silsin?
Yazdıklarınızda elle tutulur bir şey yok.
Aile silmek bu kadar kolay mı, nasıl bir şımarıklık bu cidden sinir bozucu.
Altın istememiste el üstünde tutulacakmis. Neyin kafasını yaşıyorsunuz böyle?
Eşiniz de azıcık akıl varsa peşinizde uğraşmaz, bosanir. Ondan sonra bulursunuz ne buluyorsaniz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…