Boşandım sonunda...

arkadaşım geçmiş olsun... boşanmak yeni bir hayatın başlangııdır.yeni hayaında mutluluk ve huzur diliyorum.

gecmişi unut yaşanmamış farzet bundan sonraki yaşamında allah yardımcın olsun canım

umarım yeni hayatın sana şans ve güzellikler sunar.Geçmiş olsun.

cok güzel bir yol seni bekliyor..biraz daha toparlan dinlen kendine gel ve yolunda yürümeye devam et..inan bna hayat cook güzel...

çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. çok saolun gerçekten. öpüyorum hepinizi...

ne güzel. çok sevindim o tanıdığınız adına. darısı benim başıma inşallah. ben de böyle güzel haberler veririm belki bi gün size. sevgiler...

çok sevgili eski eşim, mahkeme tarihinden önce beni arada bir sadece "nasıl olduğunu merak ettim" diye sormak için arayan adam, sürekli "dost olarak kalalım. iyi ayrılalım. özel günlerde msjlaşırız, hatta belki arada bir de buluşuruz. kötü ayrılmayalım" diye her seferinde söyleyen adam benimle olan tüm irtibatını kesti mahkemeden biriki gün sonra. kızdı bana. sebebi de şu: evdeki dijital tv yayını benim üzerimeydi ve benim kartıma otomatik ödemeliydi. ben bunu son aya kadar hep ödedim, sonra eşim "senin bunu benim üzerime yapmana gerek yok, bundan sonrasını ben öderim" dedi. sonra benden bunu iptal etmemi istedi. (o evde yaşayacaktı ama yaşamaktan vazgeçti heralde). bana msj attı. "ben bu aykini de öderim daha da ödemem" dedi. ben de "ödemezsin merak etme" diye cvp yazdım. sanki bana ne yararı varsa bunu ödemesinin. bu da bana kızdı ben öyle bi cvp verdiğim için. ben de iptal ettim ama iptal için "sözleşmeyi bozduğunuz için ayrıca 220 tl ödeyeceksiniz" dediler. ben böyle bir sözleşme oldugunu bile bilmiyordum çünkü her şeyiyle eşim ilgilenmişti. zaten hep o izliyordu. tam bi tv bagımlısıydı. zaten ben yazın sonundan beri evde bile değilim. sonra bu ödemeyle ilgili msj attım ona. o da "ben de bisürü şey ödüyorum. kira-elektrik-su-dogalgaz... daha sayıyım mı" dedi. ben de telefon açtım ve kavga ettik. sonra o da bana msj attı. "tamam bunu da ödiycem ama bundan sonra senin ne sesini duymak ne de yüzünü görmek istemiyorum" dedi. ben de çok kızdım tabii. buna bi mail attım içimdeki son şeyleri de döken. biriki gün sonra bu 220 tl'lik ödeme konusunda bana yanlış bilgi verildigini ögrendim. meğer böyle bi borç yokmuş. eşime bunu msj attım. ama cvp yazmadı. bi daha da hiç konuşmadık. hiç cvp yazmadı. ben de bişey demedim ama çok sinirlendim.bu olay mahkeme gününden biriki gün sonra oldu. belki de bana o kadar zaman iyi ayrılalım demesinin sebebi benim sinirlenip de tazminat istemememdi. uff kafamda bisürü sorular var. ben hatalı mıyım ki arkadaşlar? neden ben ödiyim ki. ben her şek,ilde zararlıyım zaten. bisürü taşınma parası vermişim. bisürü masraf ettim sırf eşyaları taşırken bile. ve evin beyaz eşyalar dahil yüzde 90 eşyasını ben almıştım. bunların hepsi benim zararım. zaten psikolojik zararlarımı siz biliyorsunuz. tazminat bile alırdım ben bu insanlardan. kimse bilmiyor bile bu sebeple ayrıldıgımızı. anlaşamadık bitti diyorum hala onun benimle konuşan akrabalarına bile. bu mu yani benim insanlığımın karşılığı?

tazmiant niye almadın ki? hem bence iyi yapmışsın.. kullanmadığı şeyin parasını sen niye ödiyeceksin her ay? hem evli bile değilsiniz artık... konuşmazsa da konuşmasın.. kendi bilir.. böylesi sizin için daha iyi... daha çabuk unutur yeni hayatınıza adapte olursunuz..

Buklelikedi daha önce açtığın konuna çok yazmıştım zamanında, sonra bebeğim oldu uzun süre giremedim ama bugün aklıma takıldı. Bir bakayım dedim, boşandığını öğrendim. Nickim değişti o nedenle sen beni hatırlamayabilirsin.
Öncelikle geçmiş olsun ve de kararın sana mutluluk getirsin diyorum. Senin konunu izlediğim dönemde baştan itibaren süreci biliyorum. Önceleri yeni evliliğin getirdiği bir sorun gibiydi, giderek sorun derinleşti ve içinden çıklmaz oldu. Bir noktada artık bu sorunun çözümsüz olduğu anlaşılmıştı. Tüm bunları seninle birlikte biz de takip ettik. O yüzden ben doğru karar verdiğini düşünüyorum.
Son mesajına gelince, boşanıp da arkadaş kalan ünlülerden başka kimseyi görmedim ben. Bana sağlıklı ve doğal da gelmiyor. İyi ayrılmak diye birşey yok, çünkü ayrılmak zaten temelde üzücü birşey. O yüzden tazminatı da, kablo tv parasını da, mesajını da, mailini de boşver ve kapat artık bu konuyu. Yok say bitsin gitsin. Bundan sonra hep ileriye bak.

Canim yasadiklarin zor seyler degisik bir bicimde bende evliligimde cinsel problemler yasadim...cok agir seyleri atlatmaya calistim...fakat benim farkim beni kaybedecegini anladi ve psikiyatristte gelip sorunu birlikte cozmemize yardim etti..cok zor oldu bu surec ama eger bunu yapmasaydi bende bosanacaktim...sonucta hayata bir defa geliyoruz ve huzurlu yasamak herkezin hakki...geriye bakma artik...elinden geleni yapmissin...

canım Rabbim güç kuvvet versin ve bunları unutturacak insan çıkarsın karsına

canım yaşadıklarına çok üzüldüm ve bu konuları tüm samimiyetinle yazdığına inanıyorum....

lütfen üzülme çünkü üzülecek bişiy yok artık kurtulduğuna sevin homoseksüel birinden... tüm konulşarını okudum ve çevremde bi arkadaşımın tüm yaşadıklarını sende yaşamışsın....
arkadaşımın eşide ilk balayına çıkınca yok hastayım diye bahaneler uydurmuş birlikte olamamışlar ve bu bahaneler uzamış gitmiş...meğer eşi gay miş bi kalkan olarak evlenmiş kadınla kendini gizlemek için ...

hatta çocuğum olsun diye kendimi daha iyi gizleyeyim diye çokcuk yapmış kadından tabi kadın hamile kalınca elini bile sürmemiş çocuk oluncada uyuyamıyorum diye osasını bile ayırmış ki çocuk olsun diye birlikte olunca eşinin lağoboya kustuğunu bile görmüş... 17 yıl evli kalmış bu adamla ... daha neler neler yaşamış bu adamla sırf çocuğum babasız kalmasın diye katlanmış... ama artık çocuğuda boşan anne ben senin yanındayım demiş....
o yüzden canım üzme kendini sen yine bir iki yılla kurtulmuşsun bebeğinde olmamış bu adamdan... yoksa gay olmasa ben sanmıyorum bi erkeğin severek evlendiği bi kadınla birlikte olmayacağını onlar öyle gizliyolarki kendilerini kadınlarıda kalkan olarak kullanıylar sonra kadın çöküyo depresyona giriyo ... sen ucuz atlattın sakın üzülme...

geçmiş olsun .
hakkında hayırlısı inş. bundan sonra herşey güzel olurr.

Konunu ben de başından beri takip ediyorum, çok güçlü ve mantıklı bir insansın bunu samimi söylüyorum çünkü bu kararı vermek çoğu kadın için çok zor. Kendini sakın suçlama, elinden geleni fazlasıyla yaptın. Hayatının bundan sonraki kısmını kazandın öyle düşün. Bundan sonra karşı tarafı da suçlama, çok doğru bir karar verdin ve bu durumdan kurtuldun. Bu arada o konuşmayı yapmanız iyi olmuş, bunları söylemesi bile güzel bir şey bence. İnşallah bundan sonra çok mutlu olursun.

Konunuzu bende takip edyodum inşallah hakknzda hayrlı olur hersey.sz elnzden geleni yaptnz..insallah hakettğnz mutluluğu ilerde fazlasyla yasarsnz.

selam canım. çok teşekkür ederim iyi dileklerin için ve de takip ettiğin için konuyu. aynen yazdığın gibi gelişti olaylar ve sonuç bu oldu. şimdi düşünüyorum da keşke bu kadar da uzatmasaymışım, bu kadar üzmeseymişim kendimi. bu kadar perişan olmasaymışım. ama o an düşünemiyor insan. resmen dünyam yıkıldı. sudan çıkmış balığa döndüm. evet dünya üzerinde bisürü boşanan var, ben tek değilim ama bu "anlaşamadık da boşandık biz" gibi birşey değil ki. çok harap edici şeyler yaşadım. keşke ben de onların canını yaksaydım. mesela kayınvalideme çok daha sert tepkiler verseydim. annem benim yerime benim içimde kalan her şeyi daha o zamanlardan yaptı gerçi. canlarına okudu ama keşke ben de iki laf etseydim. kadın hala bana "ikiniz de evlenirsiniz ne var ki yani bunda" falan diyordu yaa? mesela ben "ben bana yalvarmasını istemiyorum ki"dediğimde, "hıh zaten yalvarmaz" dedi. yani bu kadar emin kendinden ve de oğlundan. sanki bu konu önemli değilmiş de ben öylesine evden gitmişim gibi davrandılar. sabredememişim, evliliğin ağırlığını kaldıramamışım gibi davrandılar bana... işte düşündükçe deliriyorum. bi yandan da kendi akrabalarımdan benim durumuma ah vah edip üzüldük deyip arkamdan zil takıp oynayanlar var. işte bunları düşündükçe deliriyorum canım.

neyse sonuç olarak tabii ki çok daha rahatım artık. keşke onu dinleyip biraz daha zaman verseydim bu evliliğe gibi bir pişmanlığım asla ve asla yok. çünkü o verdiğim süre, benim hayatımdan kayıp bir parça olacakmış o kadar. bunu çok daha iyi anlıyorum artık.

bir de benimle iyi ayrılmak istemesi, benim tazminat istememem için bir stratejiydi, bunu da çok daha iyi anlıyorum artık. ne kadar da safmışım. tamam altınları aldım evet ama tazminat da açsaydım keşke. para için değil, sadece intikam için, süründürmek için. verebilecek durumdaydı çünkü.

offf canım offf. işte bu hikayeleri düşündükçe ucuz atlattım diye düşünüyorum tabii ama bir yandan da bu derdi bu kadar zaman çeken kadınları düşündükçe tüylerim diken diken oluyor. kim bilir ne haldedirler. benim kaç katım acı çekmişlerdir kim bilir... bilmiyorum kafam çok karışık. ne düşüneceğimi bilmiyorum artık. sorunun ne olduığunu bile tam olarak bilmiyorum. hayatım alt üst oldu o kadar işte.

çok teşekkür ederim güzel sözlerin için. gerçekten çok zor bir karar ve süreçti. demek ki onun söylediği gibi güçsüz, hemen yıkılan, zayıf bi insan değilmişim ki dimdik ayaktayım şimdi. kimse için beddua etmedim hayatta ama sadece bana çektirdiklerinin aynısını çekmeden bu dünyadan gitmesinler diyorum.

evet o konuşmayı yapmıştık ama artık o söylediklerine de inanmıyorum ben. ne dese inanmışım işte. çünkü hep iyi kalalım diyen adam, saçmasapan bişeyden dolayı bana kötü davrandı mahkeme bittikten sonra. mahkeme gününe kadar her kavgada iyi kapatıyordu konuyu sonrasında. ama ne oldu? mahkeme bitti, biz kötü olduk. onunla iyi kalma gibi bi düşüncem asla yoktu zaten de, yani gidip arkadaş olmıycaktım tabii ki. ama böyle olması, demek tazminat istemiyim diye bi düşünceydi diye düşünüyorum. şeytan diyor git anlat bir akrabasına. en azından benim arkamdan artık kötü kötü konuşmaya devam edemesinler ve herkes de anlasın ne mal olduklarını diye düşünüyorum. çok kinleniyorum bazen. bazen de yapmak istemiyorum bunu. o adam zaten hasta biri, benim yüzümden iyice bunalıma girmesin diye düşnüüyorum. işte böyle gelgitler yaşıyorum...

bi badire atlatmışsınız geçmiş olsun.umarım bundan sonra hayat sizin için daha güzel olur.mutluluklar

bikaç ay sonra bunların hepsini bende yasayacağım allah herkese yardım etsin hayırlı yollar çizsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…