Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Telefonum ne hikmetse kendi kendine açıldı. Şarja takınca ateş gibi oluyor ama. Belli yakinda gidecek. İçindeki resimleri aktarmış olduk en azından
Ben çok kilo almışım. Olmayan elbiseleri hep sakliyordum zayıflayınca giyerim diye. 5 yıldır bazanin altında duruyordu. Dün anneme verdim giysin kullansın. Üzülmekle özgürleşmek arasında böyle bir tuhaf hissettim. Çok sevdiğim bir pantolon vardı sadece onu bıraktık

Aslıcığım çalışıyor musun aralıklı oruç yapsak saatlerine uyabilir misin. 12'de kahvaltı 6.00'da akşam yemeği ara öğün hiç yapmamayı düşünüyorum Bir de bir haftalık karbonhidratı tamamen bırakmayı düşünüyorum şeker zaten yok
Canım tekrardan merhaba, evet çalışıyorum. Öğretmenim. 12.30 gibi ilk öğünümü yapabilirim. 76 kg civarındayım. Aralıklı oruç en çok sevdiğim 💕

Menülere iki arada bir derede bakıyorum kızlar bir sürü misafir ağırladım. Arada kacirdigim varsa ya da cezalık durumda vermediğim varsa diğer arkadaşlar hakkını helal etsin. İnsanız bazen gözden kaçıyor. Herkes kuralları biliyor artık ona göre hareket ederse sorun olmaz.

Dün bende yorgunluktan uyuyakaldım. Çocuğun doğum günüydü
Sabah hiçbir şey yemedim
Akşam 5 çayı haZirligi gibi düşünün her hazırlıktan azar azar yedim
Yine doymadan kalktım aslinda hep kosturdum
Yaktigim kaloriyi de saati takınca atarim
Estağfurullah canım, oğluşun iyi ki doğmuş 🎂🥳💕🤗🎁🎊🎉🎈

15 Eylül, Pazar günü menüm:
Chocolita Chocolita
Sabah:
*10 yeşil zeytin
*2 dilim taze kaşar
*2 dilim ekmek
Ara:
*2 taze incir
*1 bardak süt
Öğlen:
*börülce salatası
Ara:
*3 kuru kayısı
*1 bardak süt
Akşam:
*sahanda yumurta
Su: 1 lt.
*Bugün yürüyemedim. Reglim yoğundu, evde istirahat ettim.

Chocolita Chocolita

Selam Kızlar nasılsınız:)
Geçen hafta başlarım diye düşünüyordum ama benim küçük kreşe başladı ve alışma sürecinde 1 saat 2 saat yarım gün diye başladılar o haftam çöp oldu. Bugün gruba başlarım diye düşünürken benim çocuklar daha bismillah demeden hasta oldular. Büyük ihtimal haftaya salı gelirim canım tartıyla inşallah hastalık vs olmazsa. Her şey düzene girse bir rahatlayacağım ya.

Merhaba bende tekrar katılabilirmiyim Chocolita Chocolita
Kabul ederseniz tartı fotomu da paylaşayım ☺

Eklentiler

• IMG_20240916_155951.jpg
    IMG_20240916_155951.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 3
🌺Merhabalar,
16 Eylül, Pazartesi günü menüm:
🌸Sabah:
*1/2 simit
*1 dilim beyaz peynir
*1 dilim taze kaşar
*10 zeytin
*domates, salatalık
🌸Ara öğün:
*1/2 muz
*1 bardak süt
🌸Öğlen:
*4 y.k. kuru fasulye
*4 y.k. pilav
*cacık
🌸Ara öğün:
*1 fincan Türk kahvesi
*2 incir
🌸Akşam:
*omlet
*1 bardak süt
🌸Su: 2 lt.
🌸Adımlarım: 3105
Chocolita Chocolita
İyi akşamlar.🌺

Eklentiler

• 1000051033.jpg
    1000051033.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 3
İyi akşamlar

Bugün ku menüm

Ful dışardan yedim
Kahvaltı yok
Öğle yemeği
Yarım Hatay döner

Akşam yemeği
200 gram çiğ köfte
1 büyük ayran

Chocolita Chocolita

Afiyet olsun canım
Bugün gondermen gereken adım/egzersiz vardı

Chocolita Chocolita

Selam Kızlar nasılsınız:)
Geçen hafta başlarım diye düşünüyordum ama benim küçük kreşe başladı ve alışma sürecinde 1 saat 2 saat yarım gün diye başladılar o haftam çöp oldu. Bugün gruba başlarım diye düşünürken benim çocuklar daha bismillah demeden hasta oldular. Büyük ihtimal haftaya salı gelirim canım tartıyla inşallah hastalık vs olmazsa. Her şey düzene girse bir rahatlayacağım ya.
Selam canım şükür iyiyim. Çok geçmiş olsun her şey üst üste gelmis yakında düzene oturur merak etme. Beklerim ♥️

X