Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Yine yazmadan uyumuşum yeni döndüm diye disiplini sağlayamadım galiba

Kahvaltı
Yulaf lapasi
3 kuru incir

Akşam yemeği
Fırın tavuk
1 lahmacun
Salata

Chocolita Chocolita adim atiyor musun yarış yok ya emin olamadım
Adım yarışını dut yapıyordu canım şu sıra çok meşgul devam edemeyecek. Gönüllü olan varsa başka bir adım yarışı sayfasi açıp yöneticiliğini yapabilir. Yoksa yapılmayacak

Bu hafta kendimi çok sıkmayı düşünüyorum ya böyle gram gram verip almak olmuyor ciddi spor ve diyet yapacağım var misin 🥰🫶
Ben de geçen Çarşamba günü online bir diyet grubuyla 12 gün deneyim dedim sonra vazgeçtim. Okulun ilk haftası çok yoğun ve yorucuydu. Cesaret edemedim.

Ama SENinle deneyebilirim 💕 ne yapalım? Bir liste gibi bir şey mi deneyelim

Ben de geçen Çarşamba günü online bir diyet grubuyla 12 gün deneyim dedim sonra vazgeçtim. Okulun ilk haftası çok yoğun ve yorucuydu. Cesaret edemedim.

Ama SENinle deneyebilirim 💕 ne yapalım? Bir liste gibi bir şey mi deneyelim
Aslıcığım çalışıyor musun aralıklı oruç yapsak saatlerine uyabilir misin. 12'de kahvaltı 6.00'da akşam yemeği ara öğün hiç yapmamayı düşünüyorum Bir de bir haftalık karbonhidratı tamamen bırakmayı düşünüyorum şeker zaten yok

1000050860.jpg

💕💐🌸🥰🙏

Merhaba,
14 Eylül, Cumartesi günü menüm:
Öğlen:

*kaşarlı omlet
Ara öğün:
*1 avuç yerfıstığı
Akşam:
*3 ızgara köfte
*2 dilim ekmek
*Cafe latte
Adımlarım: 1253
Su: 1,5 lt.
İyi akşamlar🌸🌸 Chocolita Chocolita

Eklentiler

• 1000050896.jpg
    1000050896.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
İyi geceler
Sabah kuru kıyma çok az bir dilim ekmek zeytin azcik kayısı reçeli
Öğlen pilav patates bir tabağı 4 cocukla yedik çok az düştü bana bı de yoğurtlu kabak
Akşam şehriye çorbası köfte turşu kavurma karpuz
Türk kahvesi küçük şekerleme
Yeşilçay
Chocolita Chocolita canım çok tatlı istiyo regl zamanı nasıl durduracaksam kendimi 🥴

İyi geceler
Sabah kuru kıyma çok az bir dilim ekmek zeytin azcik kayısı reçeli
Öğlen pilav patates bir tabağı 4 cocukla yedik çok az düştü bana bı de yoğurtlu kabak
Akşam şehriye çorbası köfte turşu kavurma karpuz
Türk kahvesi küçük şekerleme
Yeşilçay
Chocolita Chocolita canım çok tatlı istiyo regl zamanı nasıl durduracaksam kendimi 🥴
2 hafta düzenli kilo verenlerin bir ödül hakkı oluyor canım listeye bak sende dahilsen ye gitsin. Yoksa egzersiz beklerim

Menülere iki arada bir derede bakıyorum kızlar bir sürü misafir ağırladım. Arada kacirdigim varsa ya da cezalık durumda vermediğim varsa diğer arkadaşlar hakkını helal etsin. İnsanız bazen gözden kaçıyor. Herkes kuralları biliyor artık ona göre hareket ederse sorun olmaz.

Dün bende yorgunluktan uyuyakaldım. Çocuğun doğum günüydü
Sabah hiçbir şey yemedim
Akşam 5 çayı haZirligi gibi düşünün her hazırlıktan azar azar yedim
Yine doymadan kalktım aslinda hep kosturdum
Yaktigim kaloriyi de saati takınca atarim

X