Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Anladım canım. Konuştuk zaten, liste dışında da olsa arada ugra
Uğrarım yordum seni hakkını helal.et inancı aklıma bile gelmedi burası kurler ödem aticilar yemek listeleri çocuklar kursları dersleri derken nasıl uyuyup uyandığımı bilmiyorum 1 ay sonunda 7 kilo vermeyi hedefliyorum ama dur bakalım

Helal olsun canım doğrudur. İnşallah hedefine ulaşırsın Allah kolaylik versin. Hepimizin var bir telaşı

İyi akşamlar
Sabah yarım simit Yeşilçay
Öğlen çeyrek ekmek arası et yeşillik
Akşam şehriye çorbası patates kavurma bir dilim ekmek
Türk kahvesi içerim birazdan
Suyumu içtim
Chocolita Dutt

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-05-21-17-21-572_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 10
Biliyorsunuz diyet dışı adı yazmanın 7.000 adım cezası vardı. Artık yok. Ama mümkün olduğunca eski düzene devam edelim yazmamaya çalışalım ki akla düşürmeyelim. Yine de unutur yazmis bulunursak egzersiz cezasi olmayacak. Çokça tekrarlanırsa uyarı verilebilir.
Diyet dışı beslenme cezaları aynen devam. 100 kalori üstünde diyet dışı yiyecekler ceza egzersizi gerektirir

Bir de çoğunluğa göre karar verelim istiyorum, biliyorsunuz 4 grup var. Her gruptan bir grup yıldızı çıkıyor. Şu an sayımız çok az. İzin alan arkadaşlar da oldu. Grupları birleştirip 2 grup altında toplanalim diyorum. Böyle olursa aramızdan 2 yıldız çıkmış olacak.
Değişmesin 4 grup kalsın derseniz öyle yaparız ama izin alan arkadaslar dönene kadar bazı gruplar 2'ser kişiden olusur. Rekabet olur mu bilemedim

Son düzenleme:
İyi akşamlar

Bugünkü kahvaltı
2 yum. Omlet
5 6 zeytin
Az peynir
1 dilim ekmek

Ara öğün
Latte , şeftali

Akşam
Kabak çorbası
Yoğurtlu meze
1 dilim biberli ekmek

7225 adim
49 dk yürüyüş

Eklentiler

• 20240805_143552.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 12
  • 20240805_220736.jpg
    114,6 KB · Görüntüleme: 12
Selam arkadaşlar 4 Ağustos menümü paylaşiyorum.
Sabah 2 haşlanmiş yumurta,domates ,peynir,4 tane altinbaşak biskui
Aksam 1 kase çorba,et yemeği,cacik
Yaklaşik 2litre su içtim.
Adim sayi az çünkü evdeydim bugün
Chocolita @D
Bence yine 4 grup kalabilir

Selamlar nasilsiniz ?

Bi ara geldim ise yeni basladigim zamanlardi sanirim ise Adapter ol ev cocuklar derken yürütememedim beraber. Okullar kapandi sükür bi haftadir tatiliz yani.
Seneye yine ayni okulumda calisacagim nasipse.

Herkes iyidir umarim. Ben de dahil olabilir miyim ? Chocolita

Bence iyi olur kaptanım bi değişiklik motivasyonu da arttırabilir

Evet canım yarın tartiyla başlangıç yapabilirsin. Baktım şimdi 2 uyarı varmış. Dikkat etmen gerekecek. Haftaya grup yildizi olursan birini sildirebilirsin

Buna 1 kişi 4 grup kalsın dedi, 1 kişi değişsin 2 grupta toplanalım dedi. Görenler fikrini yazarsa ona göre karar vermiş olalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…