Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Bizi de motive ettin. Güzel dönüş yaptın. Zayıflamada kolaylıklar dilerim.

Çok acıkırsan bi kase yoğurt ye çokom hem sindirime iyi gelir hem midene

Selamlar

Sabah uyanınca maydonoz, salatalık, elma sirkesi, zencefil, su bızt
Kahvaltı yulaf, Süt, 10 çiğ badem, 1 şeftali, biraz Türk kahvesi tarçın bızt

Öğlen 2 avuç kuru dut

Akşam yeşil mercimek, 1 bardak erik suyu(ev yapımı)

Su 2.5 litre
Ceza 10.000 adım maalesef tamamlayamadım hızlı yürüdüm sanırım kramp girdi kasığıma

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-04-22-46-17-051_com.oplayer.osportplus.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 14

Kramp dediğin için uyarı gelmedi geçmiş olsun Yavaş yürüyerek başlayıp sonra tempo arttırmak lazım. Adımı bekliyorum
Sporu beklerim canım

I Ilkaskimm 3 gün menü paylaşımı yapılmadığı için 1 uyarı geldi. İlk uyarın
asliogretmen 2 gün menü gelmedi
hln09 dünün menüsü gelmedi
Selamlar dün itibariyle 10 günlük bir tatile çıktım malesef bildirim yapamayacağım . Dün için sabah yumurta salatası ve kepek ekmeği yendi öğlen ve akşam için kepekli tost ve ton balıklı salata

Chocolita canım dün atmıştım. Kafam bugünlerde biraz karışık canım. O yüzden iki gündür bildirimler ertesi güne kalıyor. Yarın tartıdan sonra eylüle kadar izin almak istiyorum.

Cezam ne kadar ona göre ayarlayayim
30 dk kardiyo ya da 10.000 adim atabilirsin canım
Selamlar dün itibariyle 10 günlük bir tatile çıktım malesef bildirim yapamayacağım . Dün için sabah yumurta salatası ve kepek ekmeği yendi öğlen ve akşam için kepekli tost ve ton balıklı salata
Tamamdır tatil dönüşünde etiket yaparsın
Chocolita canım dün atmıştım. Kafam bugünlerde biraz karışık canım. O yüzden iki gündür bildirimler ertesi güne kalıyor. Yarın tartıdan sonra eylüle kadar izin almak istiyorum.
Tamam aslicim Allah gönlüne ferahlık versin İzin süresi 1 ayı geçerse kilo tablosunda yeni başlangıç yapıyorum bilgin olsun

Ben mesajları etiketleri şimdi görüyorum o kadar yoğun bir hafta geçirdim ki hiç burayı unuttum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…