Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

📣 Bundan sonra tartı günü, tartı fotoğraflarini en geç öğlen 3 e kadar kabul edicez. 3 den sonra gelen tartılar için 1 uyarı verilecek
Ben güncelleme ve bildirimleri akşam yapsam dahi haksızlık olmaması adına tartilarin öğlen toplanmış olması gerek

Son düzenleme:
Kazanan grup Süper Girl ⚡
Eki Görüntüle 3446819
@baltasar yiitee yiitee @Ilkaskimm tekrar tebrik ederim kızlar 🔥 1 günlük ceza indiriminiz var, baktım cezaya kalan da yok. Ama aklınızda bulunsun. Bu hafta böyle bir hakkınız var

Kaybeden grup Tank Girl 💣
Pandora27 Pandora27 @bbeeyyzzaam Sismaniye Sismaniye ve ben yarın akşama kadar tamamlanması beklenen 10.000 adım veya kanıtlı egzersiz cezamiz var
Şimdi burada ceza indirimi almışız. Bunu illa o hafta mı kullanmak lazımdı.
Aylık sonuçlarda sadece ben varım bu hafta -3.25 vermişim 🥰
Haftalık sonuçta yiitee yiitee Pandora27 Pandora27 Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise + geldiğiniz için 3 gün kanıtlı egzersiz bekliyorum. Salıya kadar kendi belirlediğiniz 3 gün olabilir

Canınızı sıkmayın. Burada hepimizin + döndüğü günler oldu. Regl, tatil etkiledi farkindayim. Hallolur, hep halloldu. Siz çok güzel kilolar verdiniz. İlk sayfada yıldızlardan eksik olmadınız ❤️
Burada 3 gün ceza almışım
Yitecim bu adım gelmediği için 1 uyarı vermem gerekiyor. 2. Uyarı ediyor. Pazartesi verilmiş salı tamam olmaliymis

Kendi kendine uyarıyı veren koca yürekli chek ❤️🌝 işin şakası tabi cok geçmiş olsun. Bende dün yüksek tansiyonla gezdim. Rahatsız oldugun için uyarın yok. Hastalık geçerli bir mazeret. Sadece bu durumda kabul ediyorum. Diğer bütün durumlarda öncesinden haber verilmediği durumda uyarı geliyor

10temmuz
Sabah 1b.çay, 1h.yumurta
Öğle 1domates, 1/2tb et yemeği, 1d.meyve
Akşam 1tb taze fasülye, 1k.salata, 1d.ekmek
Ara 3d.meyve
Spor 10.014 adım
Su 3lt
Eki Görüntüle 3450207

Chocolita Chocolita Dutt Dutt
1.si
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

İkinci 10 bin de tamam. Son bi tane 10binim kaldı 😅
Eki Görüntüle 3450971
2.si
15temmuz
Sabah 1b.çay, 1d.ekmek, 1 yumurtalı omlet, domates, salatalık karışımı, 1kk b peynir
Öğle2dmeyve
Akşam 1dolma, 1d ekmek, 1k.cacık
Ara 1d.meyve
Su 3lt
Spor 10032adım
Eki Görüntüle 3452617
3.sü derken cezamı bitirmişim. İndirim almamışım.
Harbiden dedin ve yaptın Pandora27 Pandora27 helal olsun 👏
yiitee yiitee ilk 3 de yeni yüzler görmek ayrıca güzel 🔥 süper adimlamissin
@asliogretmen yine bildiğimiz gibi 🏅💪

İlk sayfayı okuduysaniz katılabilirsiniz. Bugun tartı günümüzdu. Tartı fotoğrafıyla Boy ve hedef kilo istiyoruz
Ve o hafta 2.olmuşum.sanırım burdan 200 kalori ödülüm var ve hala kullanmadım
yiitee yiitee @esmusumm @nnurc @asliogretmen Chek Chek bu hafta eksilerek döndüğünüz için ayrıca tebrik ederim 🔥

Aylık sonuçlarımiz da var,
Sismaniye Sismaniye aylık sonuçta + geldiğin için 1 uyarın daha var. 2. Uyarı oldu
yiitee yiitee @Ilkaskimm @asliogretmen aylık sonuçta beklenen eksi altında kaldığınız için 5 gün egzersiz cezaniz var
Bu yeni 5 günün her günü 10000 atmam lazım.

Şimdi ben diyorum ki diyet dışı bi şeyi yazdığım ve bildirimini görmediğim için yapamadığım 7000 adım yüzünden 2.uyarıyı almıştım.
Bu 1 ceza indirimini 7000 lik cezaya sayılsa idi 2.uyarı gelmeyecekti. Bunu buna sayıp 2.uyarıyı iptal edebilir misin Chocolita Chocolita ben bu hafta hergün 10bin yaparım zaten.

Şimdi burada ceza indirimi almışız. Bunu illa o hafta mı kullanmak lazımdı.

Burada 3 gün ceza almışım

1.si

2.si

3.sü derken cezamı bitirmişim. İndirim almamışım.

Ve o hafta 2.olmuşum.sanırım burdan 200 kalori ödülüm var ve hala kullanmadım

Bu yeni 5 günün her günü 10000 atmam lazım.

Şimdi ben diyorum ki diyet dışı bi şeyi yazdığım ve bildirimini görmediğim için yapamadığım 7000 adım yüzünden 2.uyarıyı almıştım.
Bu 1 ceza indirimini 7000 lik cezaya sayılsa idi 2.uyarı gelmeyecekti. Bunu buna sayıp 2.uyarıyı iptal edebilir misin Chocolita Chocolita ben bu hafta hergün 10bin yaparım zaten.
O ödül o hafta geçerlidir canım. Eğer 7.000 den gelen ceza o haftaki hak olmuş olsaydı silinirdi. Çünkü önümüzdeki haftalara saklansa diyelim onun defterini ayrıca tutmak gerekir kafam karışır o noktada. Zaten normal şartlarda 2 hafta üst üste kilo verildiği takdirde ödül hakkı oluyor. Diyet dışından gelen ceza buna bakarak yok sayilabilir.
Eğer bu ödülü sonraki haftalarda da kullanabilirsiniz dersem herkesin ödülü için geçerli olur. Her salı benim hesap karışır

Dunku menum
Sabah
1 dlm ekmek uzeri salca az kasar ve mantar ile yalanci ☠️☠️ pizza☠️☠️

1 seftali

Ogle
6 kasik makarna
2 kasik yogurt

Aksam
4 kasik barbunya
6 kasik pirasa
3 kasik pilav(az yagli basmati)

Chocolita Chocolita
(Miktar fark etmez) Diyet dışı adı yazmaktan 7.000 adım geldi. Bunu 15 dk kardiyo yaparak da kanıtlayabilirsin.
10.000 adımlik ceza için 30 dk, 7.000 adım için 15 dk. Yani yarisi

Bu arada 5 gün cezaya kalan kızlar her gün 10.000 atmakta zorlanan olursa bunun yerine egzersiz daha rahat yapılır. Bunu yapabilirsiniz. İlle adimlama şeklinde yapacağım diye kendinizi zorlamayın. 30 dk dans olur, bisiklet olur, kardiyo egzersizi. Akıllı saat varsa o gün temizlik yapın yakılan kaloriyi gösterirsiniz oda geçerli

O ödül o hafta geçerlidir canım. Eğer 7.000 den gelen ceza o haftaki hak olmuş olsaydı silinirdi. Çünkü önümüzdeki haftalara saklansa diyelim onun defterini ayrıca tutmak gerekir kafam karışır o noktada. Zaten normal şartlarda 2 hafta üst üste kilo verildiği takdirde ödül hakkı oluyor. Diyet dışından gelen ceza buna bakarak yok sayilabilir.
Eğer bu ödülü sonraki haftalarda da kullanabilirsiniz dersem herkesin ödülü için geçerli olur. Her salı benim hesap karışır
Şimdi ben o hakkı 2temmuzda kazanmışım. Diyet dışını da 8 temmuzda almışım ya. 9 temmuzda da yeni haftaya girmişiz zaten. Aynı hafta sayılmaz mı😅😥

Şimdi ben o hakkı 2temmuzda kazanmışım. Diyet dışını da 8 temmuzda almışım ya. 9 temmuzda da yeni haftaya girmişiz zaten. Aynı hafta sayılmaz mı😅😥
Yitecim baktım, çok özür diliyorum. O sırada oğlumun parmağını kırdığı zamana denk gelmiş onları da okumuş oldum bakarken. Belki de sebep olmuştur unutmuşum oyle bir hakkın olduğunu. 2 temmuz da ödülün varmış, 9 temmuz salıya kadar geçerlidir. 8 temmuza ceza gelmiş 🤦 2. Uyarın yok.
Gözden kacma ihtimaline karşı bana hatırlatın kızlar. Aslında not alıyorum ama o gün not da almamışım. Demek ödülleri sonraki haftalara sarkitsak iyice karışacak

Eklentiler

• Screenshot_20240725-125200_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20240725-125200_Pedometer Step Counter.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 8
Yitecim baktım, çok özür diliyorum. O sırada oğlumun parmağını kırdığı zamana denk gelmiş onları da okumuş oldum bakarken. Belki de sebep olmuştur unutmuşum oyle bir hakkın olduğunu. 2 temmuz da ödülün varmış, 9 temmuz salıya kadar geçerlidir. 8 temmuza ceza gelmiş 🤦 2. Uyarın yok.
Gözden kacma ihtimaline karşı bana hatırlatın kızlar. Aslında not alıyorum ama o gün not da almamışım. Demek ödülleri sonraki haftalara sarkitsak iyice karışacak
Teşekkürler çok sevndim. 2 uyarı ile yaşamak zor gerçekten. Şu an çok sevinçliyim. Unutabilirsin gözden kaçabilir. Çok kişiyiz sonuçta. Eline emeğinr sağlık. Sayende burda motive oluyoruz.

X