Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Merhabalar güzel Hanımlar
18 saat açlıktan sonra uyanır uyanmaz sade filtre kahve
Kahvaltı: bir büyük domates +üç kibrit kutusu kadar peynir bir silme avuç fındık
Öğlen : bir adet karnıyarık
Akşam saat 16 gibi : 2 kabak ve 2 yumurtadan yaptıgım kabak cıgırtma +üzerine 1 yk beyaz yasaklı sos (bunu kullanıyorum cünkü ketojenık ve canan karatay öneriyor özellikle ev yapımı olanını . ) + 10-12 tane kadar fındık ve gün kapanır. Bundan sonra sade kahve-su-maden suyu olarak devam ederim. Düşük karbonhidrat beslenmesine devam.
Bol eksiler :21:

25 temmuz
Sabah 1b.çay, 1h.yumurta
Öğle 1d.ekmek, 3yk fasülye, 2yk pilav
Ara 2d.meyve
Akşam 3yk t.fasülye, 1d.ekmek, 3yk makarna
Su 3lt
Spor
3091 adım +
31dk bisiklet

Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Yarım saar bisiklet binerek 10bin adımın 2.sini de yapmış bulundum. Çok yoruldum
Bu arada 5 gün cezaya kalan kızlar her gün 10.000 atmakta zorlanan olursa bunun yerine egzersiz daha rahat yapılır. Bunu yapabilirsiniz. İlle adimlama şeklinde yapacağım diye kendinizi zorlamayın. 30 dk dans olur, bisiklet olur, kardiyo egzersizi. Akıllı saat varsa o gün temizlik yapın yakılan kaloriyi gösterirsiniz oda geçerli

Screenshot_20240725_191219.jpg Screenshot_20240725_191208.jpg

İyi akşamlar kızlar
Bugünkü menüm
09:00 1 şeftali
12:30 döner ve közlenmiş patlıcan
19:00 2 dolma ve salata
20:00 1 avuç kabak çekirdeği
Su 2 litre
Spor 7563 adım 1 saat reformer pilates. saatimi şarj etmeye hala üşeniyorum 😅
Gece yatmadan 10 dk eleni fit yapacağım beğendim tavsiye ederim size de

Eklentiler

• IMG_9432.jpeg
    IMG_9432.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 10
İyi akşamlar bugün misafirim vardı çok düzensiz beslendim kahvaltı yapmadım ayak üstü hamurisi yedim oglende öyle akşam yapmadim kendime ceza verdim yarın yapacam suyumu içiyorum çok temizlik yaptım ama telefon üstümde değildi yarın telafi edecem inşallah

İyi akşamlar bugün misafirim vardı çok düzensiz beslendim kahvaltı yapmadım ayak üstü hamurisi yedim oglende öyle akşam yapmadim kendime ceza verdim yarın yapacam suyumu içiyorum çok temizlik yaptım ama telefon üstümde değildi yarın telafi edecem inşallah
Etiketlemeyi unutmusum 🥴

İyi akşamlar kızlar
Bugünkü menüm
09:00 1 şeftali
12:30 döner ve közlenmiş patlıcan
19:00 2 dolma ve salata
20:00 1 avuç kabak çekirdeği
Su 2 litre
Spor 7563 adım 1 saat reformer pilates. saatimi şarj etmeye hala üşeniyorum 😅
Gece yatmadan 10 dk eleni fit yapacağım beğendim tavsiye ederim size de
Fit egzersiz cok iyi olur. Benimde silkelenmem lazım. Şu sıra moralim yok. O hataya düşmemeye çalışıyorum. Stres olduğum an şeytan bekliyor arkamda. Bir uyarsam ipin ucu sonsuza dek kaçıyor. Bu sefer bırakmak istemiyorum. Allah hepimize huzur versin. Önce sağlık sonra huzur ve irade

Fit egzersiz cok iyi olur. Benimde silkelenmem lazım. Şu sıra moralim yok. O hataya düşmemeye çalışıyorum. Stres olduğum an şeytan bekliyor arkamda. Bir uyarsam ipin ucu sonsuza dek kaçıyor. Bu sefer bırakmak istemiyorum. Allah hepimize huzur versin. Önce sağlık sonra huzur ve irade
Evet kaptanim birakmamak lazim. Ben de regl oncesi 1 hafta istahim cok aciliyor ondan korkuyorum yaklasti yine

26 Temmuz Menü
Sabah
Omlet
Peynir
Domates
1 dilim tb ekmek

Öğle:
Tavuklu Pilav ( Pilavının yarısını yemedim)
Ayran

Ara
Kahveli Tatlı 1 porsiyon (500 kcal ödülüm)

Akşam
1 dilim beyaz peynir
2 dilim baharatlı şarküteri
1 dilim gravyer
Domates-Salatalık

Chocolita Chocolita 2. Menü yazmama hakkımı yorgun olduğum bir gün kullanacağım.

X