Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Herkese selam
Sabah kahvaltım 2 haşlanmış yumurta 3 kibrit kutusu kadar peynir ve 45 gr fındık içi
Öğlen 1 porsiyon menemen 2 yk yogurt
Akşam Birkaç kaşık kıymalı kabak yemeği ile günü 15:30 da kapatıyorum. Low carb ketojenik beslenmeye aynen devam. Ayşegül coruhlu akşam yemeği ne kadar erkene çekersek o kadar fazla birikmiş göbek yağlarını yakabiliriz diyor. Burdan sonra su-maden suyu-sade kahve ile ilerlerim
Bol eksiler :KK200:

Herkese selam
Sabah kahvaltım 2 haşlanmış yumurta 3 kibrit kutusu kadar peynir ve 45 gr fındık içi
Öğlen 1 porsiyon menemen 2 yk yogurt
Akşam Birkaç kaşık kıymalı kabak yemeği ile günü 15:30 da kapatıyorum. Low carb ketojenik beslenmeye aynen devam. Ayşegül coruhlu akşam yemeği ne kadar erkene çekersek o kadar fazla birikmiş göbek yağlarını yakabiliriz diyor. Burdan sonra su-maden suyu-sade kahve ile ilerlerim
Bol eksiler :KK200:
Sana katılıyorum en azından erkenden akşam yemeği yiyip erkenden ketozizse girelim yağ yakalım

26 temmuz
Sabah 1b.çay, 1h.yumurta
Öğle 1d.ekmek, 1.5köfte, 3yk pilav
Ara 2d.meyve
Akşam 1d.ekmek, 1/2tb patates yemeği
Su 3lt
Spor 6084 adım + 30 dk bisiklet Chocolita Chocolita Yarım saar bisiklet binerek 10bin adımın 3.sünüde yapmış bulundum. Screenshot_20240726_185928.jpg Screenshot_20240726_185913.jpg

Stres benim her şeyimi etkiliyor. Beslenmem iyi de olsa sindirim sorunları başta geliyor. Tansiyon. Şükür biraz okudum bugün maneviyat olarak iyi geldi.
Ne yedim yazayim
Yarım dilim peynir
3 çeri domates
Peynirli çemenli omlet 2 yumurtalı
2 dilim ekmek
Yarım kase Aşure
1 ince ikramlık
Salata
Sekersiz Kahve

Stres benim her şeyimi etkiliyor. Beslenmem iyi de olsa sindirim sorunları başta geliyor. Tansiyon. Şükür biraz okudum bugün maneviyat olarak iyi geldi.
Ne yedim yazayim
Yarım dilim peynir
3 çeri domates
Peynirli çemenli omlet 2 yumurtalı
2 dilim ekmek
Yarım kase Aşure
1 ince ikramlık
Salata
Sekersiz Kahve
Geçmiş olsun. Kendine dikkat et. Herşeyin başı sağlık. Neye stres oldunsa sağlıktan önemli değil.

X