Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Bugün erken yatıyorum. Menü göndermeyenler Sismaniye Sismaniye
@moonlight beauty (gördüğünü düşünmüyorum bile ama kural kuraldır. Diskalifiye geçerli olana dek bekliyorum) Pandora27 Pandora27

Kız Sismaniye Sismaniye hani artık düzenli yazacaktın menüleri
Ben bugün menü yazmasam çok iyi.olur ipin ucu çok.pis kaçtı neden ve ne için oldu bilmem hunharca yedim kusacak olunca bıraktım amma yafin tartı da artı bekliyom şimdiden soyleyim

Ben bugün menü yazmasam çok iyi.olur ipin ucu çok.pis kaçtı neden ve ne için oldu bilmem hunharca yedim kusacak olunca bıraktım amma yafin tartı da artı bekliyom şimdiden soyleyim
Bizim grup sürünecek desene 🥺 birlikte batmışiz ama birlikte de çıkarız inşallah. Bugün detokstan aşağısı kurtarmaz beni. Gelecek hafta hallolur

Bugün erken yatıyorum. Menü göndermeyenler Sismaniye Sismaniye
@moonlight beauty (gördüğünü düşünmüyorum bile ama kural kuraldır. Diskalifiye geçerli olana dek bekliyorum) Pandora27 Pandora27

Kız Sismaniye Sismaniye hani artık düzenli yazacaktın menüleri
Ozur dilerim kaptan
Ya butun duzenim bozuldu, ne bi spor yapabildim ne duzenli beslenebildim bu hafta bi de ustune hasta oldum. 🤧

Cok kotu bi sonucla geldim bu hafta. Tekrar gucumu toplayip diyete adapte olmam lazim. +1.4 kg birazinin odem oldugunu umit etmek istiyorum
:cry:

%-1.794
2 haftada veremedigini bi haftada almak 😔

Eklentiler

• IMG_7703.jpeg
    IMG_7703.jpeg
    99,2 KB · Görüntüleme: 7
Ozur dilerim kaptan
Ya butun duzenim bozuldu, ne bi spor yapabildim ne duzenli beslenebildim bu hafta bi de ustune hasta oldum. 🤧

Cok kotu bi sonucla geldim bu hafta. Tekrar gucumu toplayip diyete adapte olmam lazim. +1.4 kg birazinin odem oldugunu umit etmek istiyorum
:cry:

%-1.794
2 haftada veremedigini bi haftada almak 😔
Aboo kız Pandora bu da mı dolunay 😅 ne oldu bizeee
Ben bu hafta bitmişim sabahın körü Bi tartildim korktum resmini çekmeye gel bu hafta tartı atmayak vallahi bitmisiz
Yook tartıları bekliyorum. Bence çektim aticam. Kilo aldığı için ceza egzersizi yapan arkadaşlara haksızlık olur

Aboo kız Pandora bu da mı dolunay 😅 ne oldu bizeee

Yook tartıları bekliyorum. Bence çektim aticam. Kilo aldığı için ceza egzersizi yapan arkadaşlara haksızlık olur
Benimki dolunayda Dolunay zaman belamı buluyor çünkü dün yedim yedim yedim yedim kusma noktasına geldim tartıyı çekmedim valla dersen soylerim kiloyu mahvolmuşum 😔

+850 gram
Bu sırf dünün ödemi.

Kızlar 1 günde kilo alınmaz 1 günde de verilmez. O yüzden 1 gün çok kötü geçti, tartı böyle oldu battı balık yan gider diye düşünüp diğer günleri de harcamayın. 1 günlük kaçamak bizi 3 gün geriye atar. Kilo almadınız ödem görüyorsunuz şu an. 3 gün sırf onun odemiyle ugrasicaz. Sonra yeniden düze cikicaz. Pes etmek yok

Eklentiler

• IMG_20240723_120558.jpg
    IMG_20240723_120558.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 8
Kizlar selam iki gündür banlanmıştim cezaliydim siteye giriş yapamadım çok kötü beslendim😢 sabah tartilmadim reglden dolayida şişlik vardı . Sizde durumlar nedir ?

Selam kızlar, bende durumlar pek vahim . Zaten iyi sonuç beklemiyordum . Bildiginiz paskalya çöregi gibi şişim . Ödem korkunç yani.
Sabah doktorda işlerim vardi . Gutda varmiş bende. :))) ilaç fln verdi. Neyse yani moral bozmak yok . Toparlariz inşallah diyim.
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• 20240723_075608.jpg
    20240723_075608.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 13
X