Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

22 Temmuz Menü
Sabah
1.5 yumurtadan omlet, yarısını dışarı döktüm yumurtanın:KK70:
Domates
1 dilim ekmek
1 dilim peynir

Ara
Latte
2 parça kahverengi

Öğle
1 adet üstü baharatlı kıymalı ince hamur işi
Ayran

Akşam
Salata
Yoğurtlu köz patlıcan salatası
2 yemek kaşığı makarna (sosun tadına bakarken)
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Yeni doğum yapmış sayılırsın. Daha sağlıklı diyetler yapmalısın. Şok diyetler yapma bence. Bol sıvı tüketmeye bak. Ödemlerin duruyor olabilir adet olmadığından. Beslenmene dikkat etmiyorsun. Tek tip besleniyorsun. Emziriyorsan zaten sen bizim 2 katımızdan fazla kalori yakarsın. 9 ayda aldığın kilonun 2 3 ayda yok olmasını bekleme. Yavaş yavaş vermeye çalış.
Çok haklısınız keşke başta sizlere de danışsaydım

Selam arkadaşlar. Günün menüsunu paylasiyorum
Sabah mihlama, menemen, salata 1 dilim ekmek
Aksam barbunya,salata,ekmek yogurt
Suyu 2 litre kadar içtim.
Ödemim aşiri fazla .yarin ki tarti beni korkutuyor :KK43:

Adim sayim 4684
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• Screenshot_20240722-203415_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20240722-203415_Pedometer Step Counter.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 7
Son 6 kilo yapıştı resmen gitmedi yaptım ama çok pişmanım

Rafine şekeri basit karbonhidratı kes zaten kalan sağlıklı beslenme oluyor emziriyorsan da zaten o da fazla kalori harcatıyor.
Doğum sonrası vücut zaten kendini şaşıyor şok diyetler vs yaparsan Allah korusun sağlığından olursun.
Bak bizlerin 10-15 kilo fazlalıkları var ki çocuklarımız seninkine göre büyük biz bile o kadar katı rejim yapmıyoruz.

Bugün salatalık elma rendeledim biraz erik ve gene salatalık yedim Chocolita Chocolita
Tüm gün bu kadar mı yedin
Ama böyle olmazki
Karbonhidrat, kalsiyum, protein dengeli olmalıydı.
Sabah kahvaltını asla atlama. Akşama doğru azalt. Et sulu, tavuk sulu sebze çorbaları içebilirsin besleyici olur. Yoğurt, süt mutlaka tüket. Dokunmuyorsa tabi.
Ben doğum sonrası doktor kontrolünde zayıfladım. İnan böyle sıkmıyolar diyetisyenler bile.
Sağlıklı olacaksın ki çocuğa da senin sağlığın lazım.

Ama böyle olmazki
Sabah kahvaltını asla atlama. Akşama doğru azalt. Et sulu, tavuk sulu sebze çorbaları içebilirsin besleyici olur. Yoğurt, süt mutlaka tüket. Dokunmuyorsa tabi.
Ben doğum sonrası doktor kontrolünde zayıfladım. İnan böyle sıkmıyolar diyetisyenler bile.
Sağlıklı olacaksın ki çocuğa da senin sağlığın lazım.
Kesinlikle. Salatalık dediğin zaten 15 kalori. Kastan kaybedersin I Ilkaskimm bağışıklığın da düşer

İyi Geceler 🌙

22 Temmuz Menü ve Spor Bildirimi

11.00 Peynirli tost, şekersiz çay

15.00 Az paça çorbası

19.00 Kabak yoğurtlaması, 2 yk makarna, salata, 1 dilim karpuz

2.5 litre su

6702 adım 🏃🏼‍♀️
IMG_2338.jpeg

Bugün beslenmem iyi olmadı. Çocukla film seyrettik. O sırada yediklerimiz diyet dışı seylerdi. Beni de kötü etkiledi çok rahatsız oldum. Galiba benim gluten alerjim var ya
Yarın cezaliyim

Yarın tartı günü 🧡 bakalım neler olacak. Ben son anda yediğim nane yüzünden pek umutlu değilim. Yarın ödemli çıkaracak beni. 3 gün geriye atacak. Keşke yapmasaydim. Ama Haftanın kalanını iyi geçirdim. Bolca hareket ettim

Hepimiz için iyi sonuçlar olsun inşallah 🕊️ moral bozmak yok.

Yarın oğlumun dil konuşma terapisi var. Dönünce akşama dogru bildirimleri yaparım. Sabahtan yapmak isterdim ama başına geçip ciddi ilgilenmek gerekiyor. Bunun içinde akşamları daha müsait oluyorum. İnşallah tartılar bizi mutlu eder 🌸

Ama böyle olmazki
Sağlıklı olacaksın ki çocuğa da senin sağlığın lazım
İnanki sadece bu en son yediğim erik ve salatalık ikramdı az biraz tadına baktım ne yapayım göbeğim şiş çok üzülüyorum

X