Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

İyi akşamlar
Sabah biraz karpuz
Çok az peynir
Salatalık

Komşum diyet dışı ikram etti
Bence kalorisi 100 u geçiyordur
Ama telafi ettim

Akşam dünkü Mevlüt pilavindan yedim tavuklu
Domates çorbası
Ayran

Dutt Dutt

Eklentiler

• IMG_20240721_214333.jpg
    IMG_20240721_214333.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 12
21 Temmuz
Sabah
1 dilim beyaz peynir
1 dilim baharatlı şarküteri
Domates-Salatalık
Yarım dilim eski bir peynir neydi unuttum:)
1 dilim tb ekşi maya ekmek

Öğle
Tavuk-Pilav (Pilavının 1/3 ünü yemedim)
Ayran

Ara
Latte
2 Kare %60 Kahverengi

Akşam
2 Tane Wasa
50 gr Lor

Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Kızlar ben o kadar yumurta diyeti yaptım 400 gram tek verdim şimdi tartıya çıkıyorum kilo almışım bu nasıl olur pisikolojim bozuldu bi de karnım şiş diyeti yapmadan önce daha iyi duruyordu ne oldu bana biri anlatsın bugün mü yemeğim havuç salatalık rendeleyip yoğurtla yedim 😢😢 Chocolita Chocolita
Regl mi yaklaştı.

Kızlar ben o kadar yumurta diyeti yaptım 400 gram tek verdim şimdi tartıya çıkıyorum kilo almışım bu nasıl olur pisikolojim bozuldu bi de karnım şiş diyeti yapmadan önce daha iyi duruyordu ne oldu bana biri anlatsın bugün mü yemeğim havuç salatalık rendeleyip yoğurtla yedim 😢😢 Chocolita Chocolita
Regl yaklaşmış olabilir, yediğin bir şey ödem yapmış olabilir. Stres bile etkiler. Fazla su içmemiş olabilirsin.
Diyetinde hiç fire vermediysen salı sabahına kadar bekle

İyi Geceler 🌙

21 Temmuz Menü ve Spor Bildirimi

11.30 1 yumurta, 1 domates, 3 biber, 5 zeytin, yarım kk kadar peynir, 1 şeftali

18.00 5 köfte, 2 yk makarna, 1 kase yoğurt, salata

3 litre su

5238 adım 🏃🏼‍♀️ Chocolita Chocolita 💕 Dutt Dutt
IMG_2333.jpeg

Günaydın kızlar dünkü menüyü yazmaya geldim bu aralar çok giremiyorum topige kızım 3 yas sendromuna mi girdi napti evde her günümüz ayrı Bi kaos üstüne birde dolunay enerjisi gelince katmerlendi yakında kafama huni takarım heralde
21 temmuz Menum soyle
Sabah peynir +karpuz + 3 dilim ekmek
Öğle yok
Akşam yoğurtla birlikte dolma
Ara 1 kupa çay +maden suyu
@chocoli Dutt Dutt

Eklentiler

• 20240721_232546.jpg
    20240721_232546.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 10
Günaydın kızlar dünkü menüyü yazmaya geldim bu aralar çok giremiyorum topige kızım 3 yas sendromuna mi girdi napti evde her günümüz ayrı Bi kaos üstüne birde dolunay enerjisi gelince katmerlendi yakında kafama huni takarım heralde
21 temmuz Menum soyle
Sabah peynir +karpuz + 3 dilim ekmek
Öğle yok
Akşam yoğurtla birlikte dolma
Ara 1 kupa çay +maden suyu
@chocoli Dutt Dutt
Bu dolunayın nasıl etkileri oluyor Pandora kız

Bu dolunayın nasıl etkileri oluyor Pandora kız
Dolunay zamanı kişiler huzursuz uykusuz sınırlı stresli aşırı duygusal olabilir mesela ben Dolunay zamanları uyuyamam dolunaydan 3 gün önce başlar etkisi bende dolunayın ertesi gününe kadar devam eder enerjim yoğun olur uyumam istesemde uyuyuyamam hem astrolojik olarak hemde ismimin anlamından ötürü aşırı etki aliyorum çocuklarda 15 yaşına kadar anne aurasinda olduğu için otomatikman benim çocuklarda benden etki alıyor mesela

Dolunay zamanı kişiler huzursuz uykusuz sınırlı stresli aşırı duygusal olabilir mesela ben Dolunay zamanları uyuyamam dolunaydan 3 gün önce başlar etkisi bende dolunayın ertesi gününe kadar devam eder enerjim yoğun olur uyumam istesemde uyuyuyamam hem astrolojik olarak hemde ismimin anlamından ötürü aşırı etki aliyorum çocuklarda 15 yaşına kadar anne aurasinda olduğu için otomatikman benim çocuklarda benden etki alıyor mesela
Anladım canım. Bu etkiler yarına kadar sürer değil mi

Anladım canım. Bu etkiler yarına kadar sürer değil mi
Valla yarına kadar sürer çünkü bu dolunayin bize verdikleri yıl sonuna kadar devam edecek yani iyi kötü güzel çirkin ne verdiyse sene sonuna kadar onu yasayacaz tavsiyemdir iyi kötü ne yaşarsak yaşayalım ufacık bir yardımla hepsi tersine döner patili dostlar en büyük yardımcı bu konuda kapı önüne yemek su yada mama koymak hem onları bu sıcakta Bi nebze olur korur hemde gelen kötülükleri belaları def eder hele hele çocuklarınız varsa özellikle bu işi çocuklarınızla yapmanızı öneririm haftada 1 gün mama alıp çocuklarla çıkın parkın sokağın mahallenin değişik yerlerine mama koyun muazzam bisey sonra çocuklar kendi istiyor ne zaman hayvan beslicez diye

Eklentiler

• Screenshot_20240722-131301_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20240722-131301_Pedometer Step Counter.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 12
Doğum yaptığımdan beri olmadım 5 ay oldu doğum yapalı
Yeni doğum yapmış sayılırsın. Daha sağlıklı diyetler yapmalısın. Şok diyetler yapma bence. Bol sıvı tüketmeye bak. Ödemlerin duruyor olabilir adet olmadığından. Beslenmene dikkat etmiyorsun. Tek tip besleniyorsun. Emziriyorsan zaten sen bizim 2 katımızdan fazla kalori yakarsın. 9 ayda aldığın kilonun 2 3 ayda yok olmasını bekleme. Yavaş yavaş vermeye çalış.

X