Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Benim tartı bugun beni mutlu etti biliyor musunuz 3 gün tatil ardından korkmuştum ödem olur mu diye. Tatilde de regldim bu arada. Hayattaki şansım
Çok az da olsa eksi geldim. Ama buna bile çok sevindim. Dikkat etmiştim aslında ama malum soğuk toplardan orada çok yeniyor. Akşam yemekleri de dışarıdan oluyor. Demek ki hareket fazla oldu. Bol bol yürüdük çünkü

O dengeyi ben de anlamıyorum bazen daha az yediğim hafta daha az kilo veriyorum daha çok yediğim hafta daha çok kilo veriyorum:)) hoş + bile olsa senede 1-2 kere gidebiliyoruz zaten ona da sefamız olsun:))

O dengeyi ben de anlamıyorum bazen daha az yediğim hafta daha az kilo veriyorum daha çok yediğim hafta daha çok kilo veriyorum:)) hoş + bile olsa senede 1-2 kere gidebiliyoruz zaten ona da sefamız olsun:))
Evett kısa da olsa hava değişimi işte. Akşam yemek yapıp ugrasmiyorsun. Eve döner dönmez yine yemek telaşı başlıyor. Herkes duşunu almış dinlenmeye geçmiş ben bavul yerleştir yemeği yetiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…