Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

7 Haziran Menü
Sabah
1 dilim beyaz peynir
2 dilim hellim
2 dilim baharatlı şarküteri ürünü
Domates-Salatalık
1 dilim ekmek

Ara
Latte
2 Tane kurutulmuş çilekli kahverengi

Akşam
4 köfte
Salata
Az fırın patates
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• unnamed (11).jpg
    unnamed (11).jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 12
Herkese tekrar günaydın uyanır uyanmaz filtre kahve içtim. kahvaltı 2 haşlanmış yumurta ve 1 avokado 🥑 dan olusacak . Öğlen karabugdayli cevizli maydanoz salatası ve akşam sadece domates ve salatalıktan oluşan bir salata . Doktorum böyle bir başlangıç yapmami istedi .

Merhaba hoş geldiniz
Tartı fotoğrafıyla boy ve hedef kilo bilgisi vererek başlangıç yapabilirsiniz. Detaylar ilk sayfada yazıyor. Diğer sayfalardan farklı olarak biz diyet dışı yiyeceğin adını da yazmiyoruz. Yediğimizi belirtmek için Diyet dışı şu kadar kalori seklinde bilgi veriyoruz. 100 kaloriyi geçerse ceza gelir.
Diyet dışı listesi
Merhaba hoşbulduk 🥳
Boyum 1.67 hedefim 58 kg kilom 78.9

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-08-08-58-23-851_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2024-07-08-08-58-23-851_com.google.android.apps.photos.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 13
Başlangıcınız hayırlı olsun 💐 salıdan salıya haftalık adım yarışı yapıyoruz 🤗 katılmak isterseniz adım sayınızı resim olarak atıp beni etiket yapın 💕 bol eksileriniz olsun
Teşekkürker 💐benim 2.5 yaşında oğlum var oyüzden adım yarışına katılamayabilirim ama ergin kırbaç youtube videosu yapacağım🌸

Başlangıcınız hayırlı olsun 💐 salıdan salıya haftalık adım yarışı yapıyoruz 🤗 katılmak isterseniz adım sayınızı resim olarak atıp beni etiket yapın 💕 bol eksileriniz olsun
Merhabalar çok yoğun çalıştığım için adımdan ziyade ev programlarına ağırlık vermek istiyorum şimdilik teşekkür ederim 🌹

AkılsıZ başın cezasını neresi çekiyordu
Ha işte ondan 300 gram yasaklı yemişim şimdi den 10 bin adım atmaya çalışıyorum

Canım bu haftaki ilk diyet dişin buydu. Evet 10.000 adım atarak ödendi. Ama ilk hakkin burada bitmiş oldu.
Sonra iki dilim pasta yendi, onu grupca alınan ceza indirimine saydım

Akşam yemeği çorba ve hamurlu yasaklılarda 3 dilim

Bu da bu haftaki 2. Diyet dışıydi. Aslında 3 ama biri dediğim gibi ödüle gitti. Bu da 2. Olduğu için ceza egzersizi 20.000 adım. Egzersiz seçenekleri var. Beni çok zorlar dersen 1 uyarı vereyim, ilk uyarın olur grup yıldızı olarak sildirebilirsin.
Geçen hafta atılan adimlar o hafta da kalır

Selamlar boy 168 kilo bu fotodaki arkadaş :) hedefim ilk olarak 22.07.2024 de dek 89u görmek .
Eki Görüntüle 3448955

Merhaba hoşbulduk 🥳
Boyum 1.67 hedefim 58 kg kilom 78.9
Aramıza hoş geldiniz 🤗 bol eksileriniz olsun ❤️ Biraz sonra listeye alıyorum

İki gün üst üste 10.000 bin mi yapayım yoksa tek sefer de Chocolita Chocolita bi de tek seferdeyse sildirelim benim saatim yok telefonla zorla 10 bin yaparım
Malesef tek seferde. Böyle olmasının sebebi de bir haftada 2 kez diyet dışı beslenmenin önüne geçmek. Önceden bunun yerine uyarı veriyorduk. Kızlar uyarı olmasın telafi etme şansı olsun dediler. Böyle caydırıcı bir şey yaptık biz de. Aslında yemeden önce haber vermiştim ama
Daha önceden takımlarda 15 gün listeye girmek için uğraşırdık şimdi ilk günden girince çok daha motive oldum valla😍 Chocolita Chocolita 🥰
Çok sevindim 🤗 birbirimize iyi geliriz inşallah 🌸

Ayy demek ki daha çok gruba girmeliyim kurtarın beni cezalardan diye
Biraz daha dikkatli beslenmek gerek sadece. Sabah bir şey yemeden aksam börekleri yersek hem kandaki şeker bir anda yükselecek hem de dengeli bir beslenme olmayacak. Çorba yanına Et olmazsa mutlaka salata veya başka bir sebze yemeğiyle desteklenmeli

Selamlar
İlk gün bildirimi 🤗

Sabah elma sirkeli su
Saat 13.00 kahvaltı yulaf lapası (2.5 YK yulaf, süt, az kapak olsun, az tarçın, 2 taze kayısı)
Ara 16.00 tarçınlı Türk kahvesi
Akşam 18.00 4 YK taze fasülye, 3 yk bulgur pilavı, domatesli marul salatası

Aralıklı oruç olarak başladım

1 yeşilçay
20 dk ergin kırbaç youtube videosu
3 lt su
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

X