Birlikte başarsak ?

evde kosabilirsin canim oldugun yerde ve hafif tempoda :) sevdigin bi dizi yada programi izlerken hemde :)

Ayy kızlar düşünsenize zayıflamışız buraya fotoğrafımızı koyuyoruz ben 36beden olmuşum böyle istediğim elbiseyi giymişim o mezuniyette bu yaz mayoya hapsolmamışım :)) Ayy Allahım inşaallah nasip eder inşallah yardım eder yaa düşüncesi bile güzel :))

Son düzenleme:

azcik sabredersen hepsi olucak canim

azcik sabredersen hepsi olucak canim

Kizlar ben hala aksam yemegimi yiyemedim pestil oldum yorgunluktan benim kiz hasta oldu onunla ugrasiyorum evde misafir var bi yandan utu yapiyorum yemek hazirlamaya calisiorum esim 3 gundur sehir disindaydi o geldi ilgilenmeye calisiorum elli parcaya bolundum catliycam ben bu saatten sonra ne yiycem yaa acimm

tabiki yogurt ve meyve, süt ve meyve yada salata canim. yada evde corba varsa corba ic derim ben :)

Ciddi misin sen kaçar kalori bunlar ?? :O

evet canim öyle :)
mesela: 100 gram karpuz 19 kalori iken,
100gram yagsiz yogurt 39,
yarim yagli 46
tam yagli 68 kalori
100 gram süzme yogurtsa 109 kalori ayrica bunlar markaya göre cesitlilik gösteriyor :) eger gün icinde yiyecek olsaydi yogurt yemesini tercih ederdim fakat gece 9 dan sonra yedigi icin karpuz yenmesi daha iyi gibi geldi bana :)

Karpuzun şeker oranı yüksek değil mi ya

Kiz sen diyetisyen falansinda bizimi kekliyosun

Günaydın gülleriiim sabah kalktım kahvaltımı yaptım vee 1saat yürüdüm ama hızlı tempo arada yarım tur ataklarla koştum eve geldiğimde su gibiydim sanki üstüme dolu yağmış gibi oooh ama işe yarıyacaksa canım sağolsun :))

coook iyi yapmissin canim

kizllaar sabah 10 gibi uyandim ve hic bir sey yapmadan hemen 550 kere ip atlar gibi zipladim ve mola vermeden yaptim bunu 5 dakika sürdüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…