Birlikte başarsak ?

Kızlaar ben geldim 45dakika hızlı yürüdüm ve diyetisyenim bana hala 6dilim ekmek ye diyo ama ben yemicem artık o kadar 25Haziranda Kıbrısa ablamın mezuniyetine gidicem ve o mezuniyete kadar 4kilo vermek istiyorum bence diyetisyen daha uzun süre gideyim diye böyle dedi siz ne dersiniz ??

Son düzenleme:

vallahi canim ben diyetisyene gidip kilo almis bir insan olaraktan bu konuda sana bi tavsiyede bulunamiycam, ama eger illa ekmegi azalticam diyorsan da aksam yemegindeki ekmegi yeme derim ben :) sabah ve öglene dokunma,

vallahi canim ben diyetisyene gidip kilo almis bir insan olaraktan bu konuda sana bi tavsiyede bulunamiycam, ama eger illa ekmegi azalticam diyorsan da aksam yemegindeki ekmegi yeme derim ben :) sabah ve öglene dokunma,

Sabah 1dilim öğlen 2dilim akşam 1dilim yapıyorum çünkü öğlen hastanede hareket halinde olduğum için eritiyorum eve gelene kadar acıkıyorum bu sefer akşam saldırıyorum o yüzden öğlen 2dilim akşamda 1dilim yeter yaa artık bölgesel hareketlerde yapmaya çalışıcam bide ip bende atlıyodum ama ipimi kaybettim yenisini almayı düşünüyorum

bak bu iyi olmus canim, ben ip olmadan atliyorum sen de öyle yapabilirsin :)

Kızlar az önce 30dakikalık bi spor yaptım yorulduğumdada deli gibi dans ettim harika efor sarfettim inşallah Allahım bu azmimi korurda böyle devam ederim hep yaa :))

kizlar aksam yemegimi anca yiyebildim :26: 4 adet balik bugulama, 3 dilim patates ve 2 dilim havuc ve yarim sogan bugulama. kücük bir kase salata

Kızlar az önce 30dakikalık bi spor yaptım yorulduğumdada deli gibi dans ettim harika efor sarfettim inşallah Allahım bu azmimi korurda böyle devam ederim hep yaa :))

canim özellikle basen hareketleri yapmani tavsiye ediyorum cünkü diyetle basenleri asla eritemezsin

hayir söylemedin canim :) cok gec yedim ya cook. ama benim sucum degil enistemi beklemek zorunda kaldik

Bende 1.5kaşık ayşe fasülye 2porsiyon kavurma (ama kavurma değil yani adı bu ) 1dilim çavdarlı ekmek bide patlıcan salatası (yoğurtla közlenmiş patlıcan ve kurmızı biber)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…