Bir KV Klasiği de Benden, Lütfen yardım edin

Bu yorumumu okuyan bekar arkadaşlarım bu konudan çıkaracağınız ders; evlenmeden önce oğlu için sizinle iletişime geçip "oğluşum üzülüyor" şeklinde cümleler kuran kadının oğluyla evlenmek için göbek bağlarının kesildiğinden emin olun. Yoksa siz de böyle konu açmak zorunda kalabilirsiniz.

Şu an siz

Ayrıca kayınvalideniz eşinizi alttan alttan fiştekliyor belli ki...
Eşiniz uygun dille söylesin gitmek istemediğinizde

Valla senin kv aynı benimki. Aşırı politik ve Şark kurnazı ...Ben de başta senin gibiydim. 5 sene küslüklerle inatlıklarla geçti, ayrılma aşamasına geldik...Sonra dedim ki bir de böyle deneyeceğim, her çağırdığında gittim bir süre, oğlu gitmese ben gittim, beklentilerini istediklerini yaptım, beraber tatile bile gittik istiyordu çünkü...bir kaç ay böyle geçti, sonra iş güç eşimin yoğunluğu derken iyice azaldı gitme gelmeler. Tatil olunca misafir ağırlama, temizlik günü, dışarıda aile günüm derken zaten neredeyse hiç boş kalamıyorum, çağırsa bile bahanem oluyor.

Ben kendime olan sözümü tutmak adına bir süre sabrettim, şimdilik sonucu iyi...Eşimde de şöyle bir şeyler farkediyorum, mesela eskiden annesine toz kondurmazdı, annesi adeta bir melekti...Şimdi arayınca kv pöf gene mi annem diye açıyor telefonu, geçen yanımda azarladı bile eskiden asla yapmadığı şeyler ben de hiç ses çıkarmıyorum güleryüzlü gelin mottomdan çıkmıyorum :)

Bu durumlarla hepimiz karsilasiyoz canım hepimizin başından geçmiştir
Ben hele yatmaktan yatmaga evime giderdim
Ama bu süreç geçici esinde bir saatten sonra sıkılicak ve herşey yoluna girecek
Sana tavsiyem annesi babası için tartışma esinle ne soylersen soyle toz kondurmazlar onlara sadece biraz sabir canım
Yanlış okumadiysam yurt dışına gidicez demisin eğer öyleyse idare et

Ayyy benimkide buna çok benzerdi ya:))
Neyseki diğer oğluna gelini küçük aldı elinin oyuncağı yaptı ben rahat erdim :)) kız muazzam kullanıyor.
Annemmm yemeğimi yapar mısın???
Evimi temizlermisin kaynişim( canım kaynanam demek sanırım)
Kaynanam pervane bunlara ceplerine harçlıkları. Benim evime gelincede bir şeyi kullanacağı zaman izin istiyor

ayy çok güldüm ya

Çok sıkıcı yahu bu nedir?
Tamam haftada 1 gidip görülse amenna ama daha siz kalkmadan bir sonraki günün programı yapılıyor.
Ben çok sevsemde kabul etmezdim sanırım. Aynı şekilde benim aileme de haftada 1 gidilsin ama bu böyle olmaz.
Kesinlikle haklısınız.

ayy çok güldüm ya
Ayy kuzu bir görseydin aynı her pazar kahvaltı yapılsın.
Aynı şehirdeyiz. Eşimde bende öğretmen. Cuma akşam yemeği ile giriş yapılıyordu. Cumartesi kahvaltı, kusana kadar vakit geçirme. Cumartesi gece 11 sularında bunlara gidip yatış pazar kahvaltı akşam yemeği onlarda 23.00 kendi evimize dönüş.
Bir küstüm:))) değil evde kalma faslı 3 ay uzaklaştırma aldılar. Yemeğe geldiler yapmadım eşime dışardan söylettim. 3 defa bunu yapınca gelmediler.

Şimdi laf sokmalı ama seviyeli birlikteliğimiz var. Yeni geline aşık. Bir bağ kurdu sanırım kızla. Kızda bir pis bir uyuşuk. Bir çirkin ay töbe est rabbim affet:))) doluydum bu konuda:))))

tecrubeyle sabittir

her gidelim dediğinde git hiç itiraz etme gelince kavgada etme ,
inan bana sonra gidelim demiyecek , sen gitmek isteyeceksin onun aklına bile gelmeyecek ,

erkekler biraz inat yapıyorlar bu olayı yıllarca yaşadım , şimdi nezaman gittiğimi bilmiyorum

Mesafe koy çok uzun bi yazı olmuş aklımda tutamadim fakat bunu dışında iyi insanlar gibi bişey yazmışsın bana kalırsa iyi değil iyi görünümlü yakinda cikar gerçek yüzü de .canım dikkatli ol.o bitanemleri ben iyi bilirim.

kayınvalide iyide kötü de olsa iş kesinlikle eşte bitiyor.. dengeyi kursa sizin içn dert edecek hiçbi şey olmayacaktı. cidden pasifmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…