Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Selam kızlar
Bugün sabah 10 da Türk kahvesi
12 de yulaflı yoğurtlu kayısı
3 te içim yandı cacık ve maden suyu
6 buçukta dünden kalan kabakli naneli yoğurt
😭😭😭

Aralarda bol su 2 kez de bitki çayı...
Ve malesef çok yorgun ve keyifsiz hissettim. Yürüyüş yapamadım. Bir de yürüyüş yapsam çok huzurlu olacaktım ama olmadı...

Benim kafamda derin sorunlar vs olunca düzenim bozuluyor... Bu birkaç gün gerçekten yenik düşmemeliyim🙏🙏

Selam kızlar
Bugün sabah 10 da Türk kahvesi
12 de yulaflı yoğurtlu kayısı
3 te içim yandı cacık ve maden suyu
6 buçukta dünden kalan kabakli naneli yoğurt
😭😭😭

Aralarda bol su 2 kez de bitki çayı...
Ve malesef çok yorgun ve keyifsiz hissettim. Yürüyüş yapamadım. Bir de yürüyüş yapsam çok huzurlu olacaktım ama olmadı...

Benim kafamda derin sorunlar vs olunca düzenim bozuluyor... Bu birkaç gün gerçekten yenik düşmemeliyim🙏🙏
Menün çok güzel yarın eksi görürsün canım inşallah

Kafandaki sorunlar için de Rabbim inşirah ferahlığı versin 🤲🏻

Bende bugün az yedim ama adet olamadim bir türlü bu yüzden vücudum su tutuyor galiba ...1 bardak vişne sapı çayı içtim 3 kere WC ye çıktım biraz rahatladım gibi ..

Yediklerim 2 salatalık maydanoz yeşil soğan 1 YK yoğurt ve limon suyu
Sütlü filtre kahve
Sade kahve

Bugün ilk defa az yedim bakalım yarın ne görücem merak ediyorum

Benimde kafam çok yoğun bu arada bende öyleyim Merve ama hayatta her şey geçiyor fazla dert etmemek lazım olduğu kadar yapacağız herşeyi . Ben yavaş yavaş düzenimi tekrar yakalamaya çalışıyorum ❤️

Eklentiler

• IMG_20240723_162122.jpg
    IMG_20240723_162122.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 15
Sen o yüzden eksi görmüyorsun canım teslim geçince baya bi düşersin inşallah
Bende bugün az yedim ama adet olamadim bir türlü bu yüzden vücudum su tutuyor galiba ...1 bardak vişne sapı çayı içtim 3 kere WC ye çıktım biraz rahatladım gibi ..

Yediklerim 2 salatalık maydanoz yeşil soğan 1 YK yoğurt ve limon suyu
Sütlü filtre kahve
Sade kahve

Bugün ilk defa az yedim bakalım yarın ne görücem merak ediyorum

Benimde kafam çok yoğun bu arada bende öyleyim Merve ama hayatta her şey geçiyor fazla dert etmemek lazım olduğu kadar yapacağız herşeyi . Ben yavaş yavaş düzenimi tekrar yakalamaya çalışıyorum ❤️

Selamm ben de katılmak isterim! 🌸 🫶🏻 ✨🎀

Bir dönem kullandığım ilaçlar yüzünden 73 kiloya kadar çıkmıştım, şu an 62.2 kiloyum. Boyum 163, ideal kilom 55 gözüküyor. Verebildiğim kadar vermek istiyorum.

Günde tek öğün yemeye alıştığım için o şekilde devam edeceğim. Evden çıkacak enerjim olursa yürüyüşe veya yüzmeye gideceğim, olmazsa da Youtube'da bulduğum ev sporlarından yapacağım. Günlük tartılmak bana çok iyi gelmiyor o yüzden her pazar günü tartılmayı düşünüyorum

Bir dönem kullandığım ilaçlar yüzünden 73 kiloya kadar çıkmıştım, şu an 62.2 kiloyum. Boyum 163, ideal kilom 55 gözüküyor. Verebildiğim kadar vermek istiyorum.

Günde tek öğün yemeye alıştığım için o şekilde devam edeceğim. Evden çıkacak enerjim olursa yürüyüşe veya yüzmeye gideceğim, olmazsa da Youtube'da bulduğum ev sporlarından yapacağım. Günlük tartılmak bana çok iyi gelmiyor o yüzden her pazar günü tartılmayı düşünüyorum
Hoşgeldiniz
Bol eksiler diliyorum 🌸

Selam kizlar sabah kalktım dedim baya kilom gitmiştir şaka gibi aynı hatta 100 gram daha fazla 61.4 neyse bugün dahil 3 gün yoğun şekilde calisicam yemekler iş yerinden ve lezzetli o yüzden öğlen bir porsiyon bulgur ve büyük bir but yedim ayran içtim 1 kase mercimek, birde sütlü filtre kahve yani diyetim yalan yinede sağlıklı beslendim , bu şekilde devam edicem şu an eve gidiyorum şekersiz filtre kahve içerim en fazla artık bu arada tatlıyı ve sabah ikram edilen kuru pastaları yemedim içim yanıyor 😝

Selam kizlar sabah kalktım dedim baya kilom gitmiştir şaka gibi aynı hatta 100 gram daha fazla 61.4 neyse bugün dahil 3 gün yoğun şekilde calisicam yemekler iş yerinden ve lezzetli o yüzden öğlen bir porsiyon bulgur ve büyük bir but yedim ayran içtim 1 kase mercimek, birde sütlü filtre kahve yani diyetim yalan yinede sağlıklı beslendim , bu şekilde devam edicem şu an eve gidiyorum şekersiz filtre kahve içerim en fazla artık bu arada tatlıyı ve sabah ikram edilen kuru pastaları yemedim içim yanıyor 😝
Canım sen bi soğan suyu kaynatıp içsene sen regl olamadığın için ödemlisin şu an , bi regl olsan rahatlayacaksın gidecek o ödemler belki 59 lafı bile göreceksin😘
İş yerinde de kolaylıklar diliyorum tatlıyı yememen iyi olmuş tebrik ederim devam ettirelim 58 görene kadar kaçamak yok 🌸

Hoşgeldiniz bol eksilerimiz olsun birlikte

Merhaba kızlar bugün zorla ikram edildiği için 2 lokum yedim. Şu an pişmanlıklar içimi yiyor....

Bugün tempoluydum düzgün beslenmedim.
10 badem 2 hurma 1 fincan kahve
2 lokum 2 dilim karpuz 1 kk peynir
Akşam yemeğini erken yiyeyim dedim. Şimdi sofradan bildiriyorum 🤣 6 kaşık börülce yarım domates. Biraz dinlenip akşam yurumeliyim... Şimdi yürüyene kadar bol su beni bekler😌

Merhaba kızlar bugün zorla ikram edildiği için 2 lokum yedim. Şu an pişmanlıklar içimi yiyor....

Bugün tempoluydum düzgün beslenmedim.
10 badem 2 hurma 1 fincan kahve
2 lokum 2 dilim karpuz 1 kk peynir
Akşam yemeğini erken yiyeyim dedim. Şimdi sofradan bildiriyorum 🤣 6 kaşık börülce yarım domates. Biraz dinlenip akşam yurumeliyim... Şimdi yürüyene kadar bol su beni bekler😌
Kaçamaklı olmuş biraz yürüyüşle telafi edersin canım akşam hafif yemişsin sonuçta

9.30
Sade maden suyu

12.20
Küçük bir kase kiraz

12.30
Sucuklu yumurta
Domates salatalık
Biraz süzme peynir
7 tane zeytin
3 tane ceviz
Çay

17.00
Sade maden suyu

Su iki litre gectim
Tek öğün yaptığım için Leslie yapmadım bugün
6.000 adım atmışım

Kaçamaklı olmuş biraz yürüyüşle telafi edersin canım akşam hafif yemişsin sonuçta

Hayiirtt.. yürüdüm 45 dk geldim kafam basım dönüp duruyor. Benim yavrucak mantı bırakmış tabakta 4 kaşık yedim... Yaa ben var ya tam sopalik... Aslında bu benim kahvaltıyı gecistirdigim için oldu...

Hayiirtt.. yürüdüm 45 dk geldim kafam basım dönüp duruyor. Benim yavrucak mantı bırakmış tabakta 4 kaşık yedim... Yaa ben var ya tam sopalik... Aslında bu benim kahvaltıyı gecistirdigim için oldu...
En azından hatayı nerde yaptığını biliyorsun yarın geçiştirmezsin canım

9.30
Sade maden suyu

12.20
Küçük bir kase kiraz

12.30
Sucuklu yumurta
Domates salatalık
Biraz süzme peynir
7 tane zeytin
3 tane ceviz
Çay