Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Gündüz halletmem gereken işler vardı. Bugün art arda cevap yazdım...

40 dk yuruyus yaptım. Yeşil mercimek yokmuş en son eve gelince farkettim. Öyle yorgundum ki çıkıp almadimm. İstemeye istemeye kabak vardı onu yaptim yedim. Üzerine yoğurt nane dökerek.

Şimdi bitki çayı ve uyuyana kadar bol su icerim.

Kızlar Zayiflamak zorundayizzzzz🫶🏻🫶🏻🫶🏻✨✨✨✨🙃🙃
Kabak da iyi olmuş

Çok iyisiniz kizlar böyle devam edelim önerileriniz aklımda şimdi bir şey daha denicem yapabilirsem yazarım buraya , yapamazsam dediğiniz gibi yaparım kabak detoksu ve Merve senin onerdigin menüyü uygularim , dün patlıcanı kozledim sonra soyup ezdim üzerine yumurta kırdım yedim ...gece çocuklara çikolata yedirirken zaten kilom düşmüyor diye bir iki çikolata attım agzima ama fazla geldi daha sonra yiyemedim kilom ise aynı artmiyorda azalmiyorda ama bende inat ettim :KK70: bu arada oruç tutmak çok iyi olur bir sürü borcum var benimde, siz tutarsanız yazın belki gaza gelirim, ama cesaret edemiyorum bu sıcakta 😵‍💫

Çok iyisiniz kizlar böyle devam edelim önerileriniz aklımda şimdi bir şey daha denicem yapabilirsem yazarım buraya , yapamazsam dediğiniz gibi yaparım kabak detoksu ve Merve senin onerdigin menüyü uygularim , dün patlıcanı kozledim sonra soyup ezdim üzerine yumurta kırdım yedim ...gece çocuklara çikolata yedirirken zaten kilom düşmüyor diye bir iki çikolata attım agzima ama fazla geldi daha sonra yiyemedim kilom ise aynı artmiyorda azalmiyorda ama bende inat ettim :KK70: bu arada oruç tutmak çok iyi olur bir sürü borcum var benimde, siz tutarsanız yazın belki gaza gelirim, ama cesaret edemiyorum bu sıcakta 😵‍💫
Ne deniyorsun kız merak ettim🤣 inşallah güzel sonuç alırsın 🌸
Akşam yemesen iyiydi inşallah bitterdir değilse de unutalım o anı🤣
Oruç benim de çok var canım ama sıcaklarda çok da yapabilirim gibi gelmiyor 🤯

insAllah canım ya iyi sonuç alırsam söylerim dedim ama gerçeği yapabilirsem söylerim diye çünkü su orucu dedim yapamadım bunuda yapamazsam diye guvenemedim kendime :KK70:

Şimdi yapabilirsem saat 12 ile 18 arası sadece yiyebilecegim böylece 18/6 aralıklı oruç olmuş olacak , yediklerimde karbuz ve kavun serbest olacak diğer herşeyin suyunu içebilirim şeklinde yapicam hani mide ameliyatindaki sıvı diyeti gibi ama işte karpuzu ve kavunu direk yerim :)

insAllah canım ya iyi sonuç alırsam söylerim dedim ama gerçeği yapabilirsem söylerim diye çünkü su orucu dedim yapamadım bunuda yapamazsam diye guvenemedim kendime :KK70:

Şimdi yapabilirsem saat 12 ile 18 arası sadece yiyebilecegim böylece 18/6 aralıklı oruç olmuş olacak , yediklerimde karbuz ve kavun serbest olacak diğer herşeyin suyunu içebilirim şeklinde yapicam hani mide ameliyatindaki sıvı diyeti gibi ama işte karpuzu ve kavunu direk yerim :)
Bence salatalık falan da ye onda da sıkıntı olmaz
Sıvı detoksu gibi bişey olacak o xaman
Hadi bakalım gazan mübarek olsun bol eksiler 🌸

Bu sıcakta oruç tutmak çok zor olur canım. Ben aralıklı oruç uyguluyorum. Bazen tartıda değişiklik olmuyor ama ölçülerde değişiklik olabiliyor. O yüzden sadece tartıya takılıp moralini bozma.

Selammmm kızlar
9.30
Sade maden suyu

11.45
Bir haşlanmış yumurta
Domates salatalıK
Biraz süzme peynir
3 zeytin
2 ceviz
Çay

16.15
Bir tabak kabak yemeği
Bir kase yoğurt

18.00
Duble Türk kahvesi

20.15
Sade maden suyu

Su 2 lt geçtim

45 squat
Veeee affffferin kendime 🌸 Leslie 3 mil yaptım

Şu an kan ter içinde yazıyorum terim soğusun duş alacağım (terlikten duş almak romatizma yapıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum)

Selammmm kızlar
9.30
Sade maden suyu

11.45
Bir haşlanmış yumurta
Domates salatalıK
Biraz süzme peynir
3 zeytin
2 ceviz
Çay

16.15
Bir tabak kabak yemeği
Bir kase yoğurt

18.00
Duble Türk kahvesi

20.15
Sade maden suyu

Su 2 lt geçtim

45 squat
Veeee affffferin kendime 🌸 Leslie 3 mil yaptım

Şu an kan ter içinde yazıyorum terim soğusun duş alacağım (terlikten duş almak romatizma yapıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum)
Harikasın canım hem sporun hem menün. Keşke ben de bu kadar az yiyebilsem. Doymuyorum malesef :KK43:

Harikasın canım hem sporun hem menün. Keşke ben de bu kadar az yiyebilsem. Doymuyorum malesef :KK43:
Spora bugün başladım dün söz verdim diye :)
Menüye takılma ya sen ikiz bebeklerinle böyle yersen bayılırsın harcadığımız kalori aynı değil ki ben yattığım yerden böyle bir menü yapıyorum 😘
Emziriyor musun bu arada

X