Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Harikasın 😍 bende bugün sabah 20 dk eliptik bisiklet 10 dk çeşitli hareketler yaptım yalnız öyle zor yaptim ki canım istemedihi için yavaş yavaş yinede yaptım önemli olan bu , ve sütlü filtre kahve akşama kadar canım istedikçe icicem çünkü adet öncesi dönemin başka seyler yemeyim diye bunu yapicam
Harikasın. Hareket çok önemli. Sadece sütlü filtre kahve mi içeceksin, yemek yemeyecek misin?

Harikasın. Hareket çok önemli. Sadece sütlü filtre kahve mi içeceksin, yemek yemeyecek misin?
Bilmiyorum dün sağlıklı gıdalar yesemde çok yedim bu yüzden kilom düşmediği gibi biraz artmış belki detoks günü yaparım bugün sabredebilirsem hatta sabretsem 3 gün detoks harika olurdu lakin kendime güvenmiyorum :)

Bugün sabah yürüyüşe çıkamadım aşırı sıcaktı. Akşam çıkacağım inşallah..
Sabah 10 da sade kahve hurma badem
12 de kahvaltı. Yumurta yeşillik zeytin ceviz
3 buçukta meyve saati yaparım.

Kızlar bol su icmek gerekli...
Benim de metabolizma yavaş. Cumartesiye kadar umarım 1 kg vermiş olurum. Yoksa diyetisyen programı çöp demektir..

Benim de metabolizma yavaş. Cumartesiye kadar umarım 1 kg vermiş olurum. Yoksa diyetisyen programı çöp demektir..
Evet havalar çok ısındı. Akşam çıkmak daha mantıklı. Su çok önemli. Ben 3 litreden de fazla içiyorum sıcak olduğu için. Canım bir şeyler çektiğinde de su içip bastırıyorum. Bir de şu meyve olayını çözebilsem. Meyve yemezsem daha hızlı kilo veririm.

Aslında çok hızlıydı eskiden metabolizmam artık gram gram oldu anlamadım 😱 bu arada beb düne göre 100 gram düşük görünce yemek yemeye başladım öyle ilerlicem en azından haftada 1 kiloya yakın veririm bu şekilde ....bugün 61.2 kg görünce hemen kavun yedim şimdi yemek hazırlıyorum kendime yine balık yicem çünkü hem çok yiyorum hem karnım doyuyor hem kilo veriyorum

Aslında çok hızlıydı eskiden metabolizmam artık gram gram oldu anlamadım 😱 bu arada beb düne göre 100 gram düşük görünce yemek yemeye başladım öyle ilerlicem en azından haftada 1 kiloya yakın veririm bu şekilde ....bugün 61.2 kg görünce hemen kavun yedim şimdi yemek hazırlıyorum kendime yine balık yicem çünkü hem çok yiyorum hem karnım doyuyor hem kilo veriyorum
Ben çabuk kilo alıyorum. Bu kez kendi başıma halledemedim. Baktım gidiyor sürekli dur demek için...

Ben de şimdi fırına balığı koydum. Balık salata ogunum olacak.

Yarın baklagil günü. Sanırım yeşil mercimek çorbası yaparım.

Ben çabuk kilo alıyorum. Bu kez kendi başıma halledemedim. Baktım gidiyor sürekli dur demek için...

Ben de şimdi fırına balığı koydum. Balık salata ogunum olacak.

Yarın baklagil günü. Sanırım yeşil mercimek çorbası yaparım.
Yaş araligimiz, kilomuz hatta çabuk kilo almamız vs hepsi yani insAllah pes etmeden veririz. Bu sefer kararlıyım yavaşta olsa vereceğim insAllah 58 görünce kaçamak gün yapicam öyle bir hedef koydum o ne zaman olur Allah bilir. Baya balık yedim karnım çok tok umarım yarın eksi görebilirim aksi halde porsiyonumu küçültmem gerekecek

Yaş araligimiz, kilomuz hatta çabuk kilo almamız vs hepsi yani insAllah pes etmeden veririz. Bu sefer kararlıyım yavaşta olsa vereceğim insAllah 58 görünce kaçamak gün yapicam öyle bir hedef koydum o ne zaman olur Allah bilir. Baya balık yedim karnım çok tok umarım yarın eksi görebilirim aksi halde porsiyonumu küçültmem gerekecek
Görürsün canım yediklerin sağlıklı şeyler sonuçta tek öğünde mide küçülüyor sen çok yemiş gibi hissediyorsun muhtemelen
Ben de 58 de ödül vereceğim 🤣
Bi tatlıcı var burda of of of diyorum 🤣
Neyse dur kudurmayayım(küçükken yaramazlık yapınca annem kudurmayın derdi🙈)

Saat 16.15 te günü kapattım ben yatana kadar çay su başka bişey yok
Evimde olsam Yeşilçaya limon sıkıyorum iyi oluyordu bağırsak çalıştırıyor
Neyse gidince artık

10.00
Haşlanmış yumurta
Domates salatalık
Biraz peynir
İki ceviz
Çay

Aralarda iki porsiyon meyve

16.15
Ciğer sote (4-5 kaşık)
Yoğurtlu semizotu
İnce dilim karpuz

Su 2 litreyi geçtim
Squat 35 tane yapcam birazdan

Görürsün canım yediklerin sağlıklı şeyler sonuçta tek öğünde mide küçülüyor sen çok yemiş gibi hissediyorsun muhtemelen
Ben de 58 de ödül vereceğim 🤣
Bi tatlıcı var burda of of of diyorum 🤣
Neyse dur kudurmayayım(küçükken yaramazlık yapınca annem kudurmayın derdi🙈)

Saat 16.15 te günü kapattım ben yatana kadar çay su başka bişey yok
Evimde olsam Yeşilçaya limon sıkıyorum iyi oluyordu bağırsak çalıştırıyor
Neyse gidince artık
Vişne sapı çayı yapicam bende birazdan, hadi bakalım gelsin 58 ler. 😍

Merhaba kizlar günaydın, tartım eğik pozisyondaymis ve kilom 61.8 bu kiloda takılıp kaldım ve bu durum beni delirtiyor artık buna bir dur diyeceğim ve 5 Ağustosta tatile gideceğiz bu yüzden zayıflamak şart. Mayomu bir beden küçük sipariş ettim bile. Tartıya haftaya pazartesiye kadar çıkmayacağım ve gram gram uğraşmaktan bıktım . Su diyetine başlıyorum buzlu soğuk su içmek soğuk duş almak birinci önceliğim, spor yapmak değil ama ev işi yapmak olacak diğer önceliğim çünkü bu hafta yoğun bir gün geçireceğim.. onun haricinde bitki çayı içmekte serbestim ama sıcak olmayacak . Haydi Bismillahirrahmanirrahim diyorum başlıyorum

Merhaba kizlar günaydın, tartım eğik pozisyondaymis ve kilom 61.8 bu kiloda takılıp kaldım ve bu durum beni delirtiyor artık buna bir dur diyeceğim ve 5 Ağustosta tatile gideceğiz bu yüzden zayıflamak şart. Mayomu bir beden küçük sipariş ettim bile. Tartıya haftaya pazartesiye kadar çıkmayacağım ve gram gram uğraşmaktan bıktım . Su diyetine başlıyorum buzlu soğuk su içmek soğuk duş almak birinci önceliğim, spor yapmak değil ama ev işi yapmak olacak diğer önceliğim çünkü bu hafta yoğun bir gün geçireceğim.. onun haricinde bitki çayı içmekte serbestim ama sıcak olmayacak . Haydi Bismillahirrahmanirrahim diyorum başlıyorum
Günaydın canım soğuk su midene zarar verir su orucunda dikkat et

Günaydın canım soğuk su midene zarar verir su orucunda dikkat et
Daha önce yapmıştım ama sonrasında aşırı fazla yediğim geceleri dahi yemek yediğim için bir kısmını geri aldım malesef. O zamanda 59 kiloya inmistim. Bu oruçta sıkıntı sonrasına çok dikkat etmek gerekiyor ve lavman yapmak şart

Daha önce yapmıştım ama sonrasında aşırı fazla yediğim geceleri dahi yemek yediğim için bir kısmını geri aldım malesef. O zamanda 59 kiloya inmistim. Bu oruçta sıkıntı sonrasına çok dikkat etmek gerekiyor ve lavman yapmak şart
Senin yaptığın su diyeti canım, oruçta iftar sahur arası su içebilirsin sadece. Ama diyetle de tabii kilo verilir. dediğin gibi sonrası çok önemli ölçüyü kaçırabiliyor insan o kadar aç durunca 🤣🤣

X