Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin
Ben erken kalkamıyorum akşam da karanlıkta burda çok rahat yürüyebileceğim bi mahallede oturmuyorum o yüzden evde Leslie yapmam lazım ama bi motive olamıyorum çok üşengecim

Aslında birbirimize bildirim yapsak ne bilim yarış falan yapsak belki gaza gelirim uyar mı sana

kikelomo omad yaparken mesela neler yiyorsun

Ben 16 8 aralıklı yapıyorum.
Dünkü tabağımda sebze sote, tavuk ve ravioli vardı, üzerine bir de protein bar yedim. En çok sebze koydum, ravioliyi 4 tane koydum. Bir önceki gün de hint yemeği yemiştim onda baya bir pilav vardı yanında da soslu dana yemeği, başka bir şey yemedim. Ben de 16 8 yapıyorum normalde, bu hafta omad denemek istedim. Sabahları sütsüz şekersiz bir bardak filtre kahve içiyorum sonra akşam 4te yiyorum.

Olur uyar bana... Ben diyetisyene basladim bu beni çok teşvik etti. Haftaya cumartesi seansım var hedefim 1 5 kg vermek

Olur uyar bana... Ben diyetisyene basladim bu beni çok teşvik etti. Haftaya cumartesi seansım var hedefim 1 5 kg vermek
Tamam şimdi köydeyim çarşamba yarışa başlayalım o zaman
Diyetisyen sevmiyorum ben ya
İnşallah verirsin hem de tamamını yağdan verirsin canım

Tamam şimdi köydeyim çarşamba yarışa başlayalım o zaman
Diyetisyen sevmiyorum ben ya
İnşallah verirsin hem de tamamını yağdan verirsin canım
Ben de katılabilir miyim aranıza? Ben de en son 73 kiloydum. En az 53 e düşmek istiyorum. 7-8 aylık hamile göbeği gibi bir göbeğim var kurtulmak istiyorum. Sürekli başlayıp başlayıp bırakıyorum. Motive edecek yol arkadaşımın olması lazım. Spor yapma imkanım yok. Ama evde Leslie ye başlayabilirim. Bunları yapabilmem için de benimle birlikte kilo vermek isteyen yol arkadaşlarına ihtiyacım var

Tabii birlikte yapabiliriz ben çarşamba kendi evime geçeceğim Leslie ye başlayacağım inşallah benim de motivasyona ve yol arkadaşlarına ihtiyacım var
Ekip olursak daha güçlü oluruz

Aralıklı oruç mu düşünüyorsunuz?
Benim kendi topiğim de var orda yazıyorum aslında
Bir hafta oldu başlayalı
İlk üç gün kabak detoksu yaptım
Şimdi de Karatay tipi besleniyor gibiyim
Ve evet aralıklı oruç yapıyorum
Bazen 20-4 bazen 18-6 duruma göre
Ayrıca şekersiz 21 de yapmış oluyorum bugün 7. Gün

Tabiki ben bu kez çok istikrarliyim. Spor olsun da ne olursa. Bana yürümek kolay geliyor ama sıcaklar zorluyor...
O zaman yarın başlamaya ne dersin

Tabiki ben bu kez çok istikrarliyim. Spor olsun da ne olursa. Bana yürümek kolay geliyor ama sıcaklar zorluyor...
O zaman yarın başlamaya ne dersin
Bir an önce başlamak istiyorum. İkiz bebeklerim var. Yarın onları uyutunca sporumu yaparım. Ben çok uzun zamandır spor yapmadım. O yüzden Leslie 1 ile başlayacağım. Yarın Leslie mizi yapıp yazalım buraya. Bu arada sen kaç kilosun?

Canım ben tempolu 35 dk yürüyorum. Şu an 62.5 kg ye düştüm... Mutlaka yaz.
Bebekleri aç birakmayacak şekilde beslenmeme de dikkat edersen olur.
Sen kaç kg sin

Sen kaç kg sin
Biraz önce tartıldım ve 74.7 çıktım Bir an önce önlem almazsam 80 e doğru gidiyorum Bugün leslieyle başlıyorum inşallah

Leslie 1 i yaptım bugün. Çok hamlamışım. Uzun zamandır hareket etmiyordum. Yediklerime de dikkat edersem bu kiloların gideceğine inanıyorum.

Sen kaç kg sin
Ben de yürümek isterim. Hafta içi yürüyebilirim ancak sıcak olduğu için yürüyemiyorum. Sonbahara kadar evde sporumu yaparım. Sonbaharda hafta içi yürüyüşe çıkarım. 3 kademeli olan bir spor vardı adını unuttum. Leslieden sonra ona başlayacağım.

Ay bildim onu çok güzel sonuç aldırıyor o şu dizlerin yukarı çekildiği şey demi. Adı gelmedi aklıma :) 6 hafta sürüyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…